LORD OF THE WINTER II.
Dec. 3, 2016

Start: Dec. 3, 2016

End: Dec. 4, 2016

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Admin of event: Juraj Ruža

Spravca preteku: Alexandra Slezáková

Entry fee:
- Cely pretek: 30.00 €
- Dalsi pes: 30.00 €
- Jeden den: 20.00 €
- Dalsi pes: 20.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to the second part of Lord of the Winter series!

Registration is open until 31.8.2016 only for teams entering for the whole series (I.-V.)
After 1.9.2016 the registration will open for all the others.

Judges: Sandra Deidda (ITA), Vendula Hausnerová (SVK)
Guarantee: Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

179
Teams registered
162
Finished registrations
-12
Free places

SMALL 46

A1 6

A2 16

A3 24

MEDIUM 30

A1 2

A2 13

A3 15

LARGE 103

A1 18

A2 28

A3 57

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík LARGE (A1) SK
Kristina Půdová Kite LARGE (A2) CZ
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl SMALL (A2) SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl SMALL (A1) SK
Beata Luchowska Shakti Se FF'LAWLESS MALIBU LARGE (A2) PL
Beata Luchowska JORA ze Zguby Elfow SMALL (A3) PL
Margareta Hanzlová Paula little rascal Věropa SMALL (A3) SK
Orsolya Nagy Fahéj LARGE (A3) HU
Petra Barborová Baxy MEDIUM (A3) SK
Viktoria Varga Silke LARGE (A2) HU
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A2) SK
Viktoria Varga Impulse LARGE (A3) HU
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Tatiana Marekova ELIS Královská Manta SMALL (A3) SK
Lucia Tomovičová Roxy MEDIUM (A3) SK
Beata Podobná Delyth Ferenčik LARGE (A2) SK
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow SMALL (A3) SK
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri SMALL (A3) SK
Katarína Šimunová Jantar Paleur MEDIUM (A2) SK
Lucia Čechová Luna MEDIUM (A2) SK
Denisa Noskovičová Falco Garden Calypsa MEDIUM (A2) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A1) SK
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko SMALL (A3) SK
Sissy Graf Yeremy of Magic Border's LARGE (A3) AT
Monika Szabóová ASTIEN Aramisova farma MEDIUM (A3) SK
Peter Panner Kenzo LARGE (A3) AT
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák LARGE (A3) SK
Marie Řežábková Action Jane´s dogs LARGE (A2) CZ
Veronika Králiková Wellness Akumulator LARGE (A2) SK
Darie Dytrychova Shadow of Aire Magic Zira LARGE (A3) CZ
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso LARGE (A2) SK
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa SMALL (A2) SK
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso SMALL (A3) SK
Elena Jarošová Artuš LARGE (A2) SK
Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva SMALL (A3) SK
Václav Ptáček Messi SMALL (A3) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A2) SK
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Ágnes Ács-Kövesi Eppie from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte LARGE (A2) CZ
Lubica Pflieglerova Barbie MEDIUM (A2) SK
Orsolya Nagy Morgans Magical Magyars LARGE (A3) HU
Michaela Cabadajová Goldjump Aus. Simply the Best SMALL (A3) SK
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita LARGE (A3) HU
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion LARGE (A3) SK
Iwona Golab SOA Ovation LARGE (A1) PL
Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant LARGE (A3) CZ
Martina Stryckova Casper LARGE (A3) SK
Iwona Kalisz Golden Tiger ACE LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz Indirica PEPPERS RED TIGER MEDIUM (A3) PL
Iwona Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland LARGE (A3) PL
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A3) SK
Pierre-Yves Millan Astra Daphie LARGE (A3) SK
Renata Millan Kralova Crash Quick Angel LARGE (A2) SK
Pierre-Yves Millan A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu LARGE (A2) SK
Stefan Clapczynski Kirlee Little Shepherds of Green Valley LARGE (A3) AT
Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen LARGE (A1) PL
Patrycja Tucholska I AM THE BEST Earl's Legend SMALL (A3) PL
Patrycja Tucholska Indirica Peppers BHUT JOLOKIA SMALL (A1) PL
Sandra Mayrhofer Joy LARGE (A3) AT
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser LARGE (A3) AT
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Valéria Mosná Image Brown Fatranský Sen LARGE (A1) SK
Peter Neumann Jackie SMALL (A3) SK
Zuzanna Turecka KOH-I-NOOR Izomer MEDIUM (A3) PL
Miriam Frézová Sunny SMALL (A2) SK
Zeljko Gora Mawlch Tip LARGE (A3) HR
Marek Peleš Moly SMALL (A3) SK
Magdalena Guzy Jumpi MEDIUM (A2) PL
Bruna Kukec Tama LARGE (A3) HR
Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke LARGE (A3) PL
Magdalena Ziolkowska Mawlch Turk LARGE (A3) PL
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp MEDIUM (A2) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A2) SK
Magdalena Ziolkowska Mawr LARGE (A3) PL
Sabrina Kränzl Elja Ivy fromm y little crazy Heart SMALL (A2) AT
Sabrina Kränzl Nazgul Borders Extreme Elrond Nox LARGE (A3) AT
Sabrina Kränzl A little Zoe of Austrian Diamonds MEDIUM (A3) AT
Justyna Stefaniak NNL' V Jam LARGE (A1) PL
Justyna Stefaniak Unlimited Sheepdog Ash LARGE (A1) PL
Tomasz Sobczak Uzi z Sloneczny Skraj Lasu LARGE (A1) PL
Natalia Lichecka Legendary Stardust SUN LARGE (A3) PL
Natalia Lichecka Misty Highland BRONCO LARGE (A1) PL
Barbara Członkowska AISZA u Gagi SMALL (A3) PL
Barbara Członkowska MIRA Willa Mora MEDIUM (A2) PL
Sonja Schachenhofer Hollywood of Patchwork Borders LARGE (A3) AT
Kamil Szabo A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Jakub Brza Alanis Mersey LARGE (A1) SK
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka SMALL (A2) SK
Klomser Helmut Mawlch Ursus LARGE (A2) AT
Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight LARGE (A1) HU
Évi Bánki Málna LARGE (A1) HU
Évi Bánki Cápa MEDIUM (A1) HU
Dalma Nagy Beam Jim Bohemia Grant LARGE (A1) HU
Rebeka Rády Trust your heart Dusk till Dawn LARGE (A3) HU
Piotr Celmer NIUNIA LARGE (A2) PL
Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana LARGE (A3) PL
Alar Kivilo NNL G'Whirlaway LARGE (A3) EE
Alar Kivilo Trygg LARGE (A3) EE
Beata Bawer Baila LARGE (A3) PL
Kamila Celmer Yethro Saphi z Kovarny LARGE (A3) PL
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková SMALL (A2) SK
Eszter Pergelné Szücs Foltos MEDIUM (A1) HU
Simone Ullrich-Pansi Bazinga! Babou Extreme Braveheart MEDIUM (A3) AT
Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien MEDIUM (A2) CZ
Olga Edrová Bodie Black of Youwentis SMALL (A2) CZ
Olga Edrová Van Miveko LARGE (A3) CZ
Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine LARGE (A2) PL
Leszek Kalisz GOYA Alchera LARGE (A1) PL
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot SMALL (A3) CZ
Elena Medová Lilly SMALL (A2) SK
Alexandra Schulcz Mawlch Pip LARGE (A2) HU
Sabrina Hauser Guapa Layla von Don el Ranzo MEDIUM (A2) AT
Sabrina Hauser Almighty Evan of Willow Road LARGE (A3) AT
Sabrina Hauser Crazy Calvin of Nazgul Borders LARGE (A3) AT
Biljana Popovic Naomi Running Wild LARGE (A2) RS
Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy LARGE (A2) RS
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller SMALL (A3) CZ
Adéla Maršálková Míša MEDIUM (A2) CZ
Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia SMALL (A3) CZ
Piotr Dzierzbicki Vanda Gulden Land LARGE (A1) PL
Iwona Marczak Cherry Kubret SMALL (A3) PL
Peter Süvöltős Apollo SMALL (A3) HU
Stefan Ullrich Shadow of Aire Indiana Jones LARGE (A2) AT
Veronika Králiková Absolut Vanilia Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Petra Vojtassakova Romantic Story Perla z Polabi SMALL (A1) SK
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun MEDIUM (A3) SK
Vladimíra Gromová Danscan's Marguerite SMALL (A2) SK
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy MEDIUM (A3) SK
Dagmar Kövérová Lili SMALL (A2) SK
Ro*** Ha***** Karilyn Zara MEDIUM (A3) SK
Mészáros Petra Lucky Summer Zen LARGE (A3) HU
Edina Kósa Diamond Starlight Pierre MEDIUM (A2) SK
Martina Serdahelyová Zizi SMALL (A1) SK
Ivan Klčo Lili SMALL (A2) SK
Sonja Mladek Rory of Jennifer´s Bonfire LARGE (A3) AT
Roman Lukáč Brenna Ferenčík LARGE (A2) SK
Roman Lukáč Bacardi Bambabibi LARGE (A3) SK
Sonja Fischer scara of jennifers bonfire LARGE (A3) AT
Jana Brodová Quiet Riot z Černobílých LARGE (A3) CZ
Sonja Fischer lucky son of shep LARGE (A3) AT
Efka Svobodová Atalia Unis Kynopolis LARGE (A3) CZ
Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých LARGE (A2) CZ
Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart MEDIUM (A3) AT
Zuzana Čenková Devil Malá Magura MEDIUM (A3) SK
Sylvia Neuhortová Bugatti London´s Brandy MEDIUM (A2) SK
Tomáš Neuhort Daphne SMALL (A3) SK
Neža Starič Excellent Choice Up 2 You SMALL (A3) SI
Hanna Hancs Napóleon LARGE (A2) HU
Mateja Doležalek Absolutely Fast Ted LARGE (A3) SI
Péter Rajcsányi Bosco SMALL (A1) HU
Nina Gregl Mawlch Wisp LARGE (A3) HR
Nina Gregl Mawlch Ris LARGE (A3) HR
Bruna Kukec Tau LARGE (A3) HR
Nina Gregl Mawlch Wai LARGE (A3) HR
Nina Gregl Ebony Nose Gothic LARGE (A2) HR
Anja Blažević Buha LARGE (A3) HR
Anja Blažević Noonbarra Will LARGE (A3) HR
Nathalie Weller Kabuki Banka Shepter MEDIUM (A3) AT
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl LARGE (A2) AT
Monika Pleterski Amazing Supersonic Picabo LARGE (A3) SI
Monika Pleterski Excellent Choice Given to Fly SMALL (A3) SI
Barbara Sipőcz Molly SMALL (A2) HU
Barbara Sipőcz Bella SMALL (A1) HU
Helene Mandl-Mösinger Gin Tonic vom Wolfsschlössl LARGE (A3) AT
Helene Mandl-Mösinger Bacardi vom Wolfsschlössl LARGE (A3) AT
Manfred Mösinger I am Angel van de Duvetorre LARGE (A3) AT
Manfred Mösinger Extreme Eagle of Nazgul Borders LARGE (A3) AT
Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS LARGE (A1) PL
David Gschweng Franky LARGE (A2) SK
Roberta Boscolo Brwonies bites Quick angel LARGE (A3) IT
Nina Grajcarova Odine Blue LARGE (A2) SK
Michael Van Waegevelde Hypna Fertique Tarasa Wolf`s Island LARGE (A2) BE
Zeljko Gora Tammikallion Never LARGE (A3) HR
Sonja Mladek Handsome Flynn of Borders Patchwork LARGE (A3) AT
Zuzana Pošvancová Ginestra Chocolate Del Comunale LARGE (A1) SK
Alexandra Polášková Lex LARGE (A1) SK
Robert Domaszewicz Abelone the Fabulous World MEDIUM (A2) PL
Robert Domaszewicz Kaira z Tylenu Moravia LARGE (A3) PL

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138