Lord of the Winter IV.
Feb. 3, 2018

Start: Feb. 3, 2018

End: Feb. 4, 2018

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Admin of event: Alexandra Slezáková

Spravca preteku: Juraj Ruža

Entry fee:
- Cely pretek: 33.00 €
- Dalsi pes: 33.00 €
- Jeden den: 22.00 €
- Dalsi pes: 22.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to IV. part of winter series LORD OF THE WINTER!

PROGRAM
Saturday 3.2. - exam A1, A2, A3, Open Agility, Open Jumping
Sunday 4.2. - Open Jumping, Open Agility

Judges: Alexander Beitl (DE), Pavol Roháček (SK)
Guarantee: Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

165
Teams registered
165
Finished registrations
0
Free places

SMALL 41

A1 11

A2 8

A3 22

MEDIUM 27

A1 6

A2 7

A3 14

LARGE 97

A1 16

A2 31

A3 50

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Kamila Celmer LSD Galaxy LARGE (A1) PL
Nina Gregl Mawlch Wai LARGE (A3) HR
Nina Gregl Ebony Nose Gothic LARGE (A2) HR
Agnieszka Kunkel NNL Universe FreeX LARGE (A2) PL
Kathi Taucher Balu LARGE (A3) AT
Kristina Půdová Kite LARGE (A3) CZ
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy MEDIUM (A3) SK
Zuzana Vetráková A3Ch Hira Grant Bohemia Alké LARGE (A3) SK
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso SMALL (A1) SK
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri SMALL (A3) SK
Lenka Kalčevská Bajaja Pylades SMALL (A1) SK
Juhász Gábor Keen LARGE (A2) HU
Juraj Ruža Mason`s Logan SMALL (A1) SK
Thomas Neubauer Dwain22.05.2011 LARGE (A3) AT
Thomas Neubauer Wacky´s Race Gang Red LARGE (A1) AT
Anna Six Daffy vom Wolfsschlössl LARGE (A3) AT
Anna Six Anakin Skywalker vom Keltendorf LARGE (A1) AT
Beáta Szép Irhaberki Oskola LARGE (A2) HU
Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri LARGE (A3) HU
Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás LARGE (A3) HU
Adrienne Szabó Fernando from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Monika Neubauer Arrow of Ky´s Spirit LARGE (A3) AT
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal LARGE (A1) SK
Margareta Hanzlová Paula little rascal Věropa SMALL (A3) SK
Sabine Berndorfer Kings of Joy Bubble Gum MEDIUM (A2) AT
Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant LARGE (A2) PL
Sabine Berndorfer Kings of Joy Azzy Dizzy SMALL (A3) AT
Lucia Tomovičová Roxy MEDIUM (A3) SK
Monika Malinowska Grenadine Altura LARGE (A3) PL
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies LARGE (A2) PL
Jens Heitmann Shadow of Aire I Catch U LARGE (A3) AT
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace LARGE (A3) PL
Piotr Celmer Amber Bajlo LARGE (A1) PL
Sonja Mladek Handsome Flynn of Borders Patchwork LARGE (A3) AT
Sonja Mladek Cunning Trigger of Jennifer's Bonfire LARGE (A3) AT
Viktoria Varga Impulse LARGE (A3) HU
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek LARGE (A1) HU
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion LARGE (A3) SK
Helene Mandl-Mösinger Gin Tonic vom Wolfsschlössl LARGE (A3) AT
Helene Mandl-Mösinger Bacardi vom Wolfsschlössl LARGE (A3) AT
Natália Marková Positive Flow Jumping Hunters MEDIUM (A1) SK
Lili Fodor Visszhang Damil LARGE (A3) HU
Lili Fodor Gulakuti Lóca MEDIUM (A3) HU
Nina Gregl Mawlch Ris LARGE (A3) HR
Manfred Mösinger I am Angel van de Duvetorre LARGE (A3) AT
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso SMALL (A3) SK
Stefan Clapczynski Kirlee Little Shepherds of Green Valley LARGE (A3) AT
Martina Stryckova Casper LARGE (A3) SK
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser LARGE (A3) AT
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A2) SK
Katarína Šimunová Jantar Paleur MEDIUM (A2) SK
Jana Vašíčková Barney MEDIUM (A2) SK
Uschi Temmel Die Wilma vom Wolfsgrabenweg LARGE (A2) AT
Uschi Temmel Kornay Hunting the nimble Lilo LARGE (A3) AT
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A2) SK
Christian Prein Western Recall´s Virginia Smile LARGE (A3) AT
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita LARGE (A3) HU
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp MEDIUM (A2) SK
Beata Podobná Delyth Ferenčik LARGE (A2) SK
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta SMALL (A3) SK
Edina Kósa Diamond Starlight Pierre MEDIUM (A3) SK
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl LARGE (A3) AT
Sandra Langer Best of Magic Borders LARGE (A3) AT
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory SMALL (A1) SK
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko SMALL (A3) SK
Roman Jaroš Jessie Ferenčík LARGE (A1) SK
Elena Jarošová Artuš LARGE (A2) SK
Angelika Heitmann Amazing HKP Joleen in Nadus Spirit LARGE (A3) AT
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík LARGE (A2) SK
Veronika Králiková Wellness Akumulator LARGE (A2) SK
Timea Ferencsak Toberoi Tagus LARGE (A3) HU
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller SMALL (A3) CZ
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár MEDIUM (A3) HU
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Eva Tatzber Bracing Fantasy of Jennifer´s Bonfire LARGE (A3) AT
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A3) SK
Petra Barborová Baxy MEDIUM (A3) SK
Eva Tatzber Cheeky Piper of Jennifer´s Bonfire LARGE (A2) AT
Juhász Gábor Llanfarian Yes LARGE (A1) HU
Csermely Gábor Ussona Bohémia Alké LARGE (A3) HU
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A3) SK
Natalia Lichecka Legendary Stardust SUN LARGE (A3) PL
Natalia Lichecka Misty Highland BRONCO LARGE (A2) PL
Katalin Gáti Nagyiregi Tiesto MEDIUM (A1) HU
Darie Dytrychova Shadow of Aire Magic Zira LARGE (A3) CZ
Lucia Čechová Luna MEDIUM (A3) SK
Anita Jančovičová Chilli Little Harisson SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa SMALL (A2) SK
Mária Škultétyová Jake LARGE (A2) SK
Kamila Bzdúšková Amber Lilly-of-the-Valley SMALL (A2) SK
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma LARGE (A1) SK
Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust LARGE (A3) AT
Wolfgang Tieber Amazing Macintosh of Styrian Westpoint LARGE (A3) AT
Kathi Taucher Frieda LARGE (A1) AT
Anna Woroniecka Indirica Peppers Tiger Paw SMALL (A1) PL
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds LARGE (A3) AT
Lena Nikou Summerblossom Cupcake SMALL (A3) AT
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Barbora Odnogová Wall-e SMALL (A3) SK
Beata Luchowska Shakti Se FF'LAWLESS MALIBU LARGE (A3) PL
Barbora Odnogová Gia SMALL (A3) SK
Andrea Veizer Mi Sombra's It's My Morning Star LARGE (A1) HU
Andrea Veizer Gulakuti Utálatos Mákos MEDIUM (A2) HU
Tamas Lapu Perla LARGE (A2) HU
Elena Medová Lilly SMALL (A3) SK
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant SMALL (A1) SK
Thomas Göschl Magic Shepherd Blink of an Eye LARGE (A3) AT
Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers LARGE (A2) CZ
Alar Kivilo NNL G'Whirlaway LARGE (A3) RS
Alar Kivilo Trygg LARGE (A3) RS
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák LARGE (A3) SK
Braňo Vlček Gin Dejvické kvítko SMALL (A2) SK
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden SMALL (A3) SK
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Péter Rajcsányi Bosco SMALL (A1) HU
Hanna Hancs Napóleon LARGE (A2) HU
Ivan Klčo Zizi SMALL (A3) SK
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka SMALL (A2) SK
Roman LUKAC Brenna Ferenčík LARGE (A2) SK
Olga Novakova West Krásná Louka LARGE (A1) SK
Soňa Gabčová Mawlch Kala LARGE (A1) SK
Agnes Fazekas Terreur-Masquée Celestina LARGE (A3) HU
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia MEDIUM (A2) HU
Adéla Maršálková Míša MEDIUM (A3) CZ
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia LARGE (A1) SK
Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka SMALL (A2) PL
Kristina Rasevova Modigliani MEDIUM (A1) SK
Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze SMALL (A3) PL
Tomáš Vydra Littlethorn Evo LARGE (A2) CZ
Miriam Frézová Eliza Little Star Harisson SMALL (A1) SK
Jakub Brza Alanis Mersey LARGE (A1) SK
Iwona Kalisz CHERRY Killing Machine LARGE (A3) PL
Agata Pruska I'm brownie Alchera LARGE (A2) PL
Mirka Mihoková Mesi MEDIUM (A3) CZ
Dora Gkeka Clair Doakimo Dog LARGE (A2) GR
Iwona Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz Golden Tiger ACE LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz Indirica PEPPERS RED TIGER MEDIUM (A3) PL
Iwona Kalisz GOYA Alchera LARGE (A2) PL
Bernadett Ádám-Bökényi Choose Ferencik LARGE (A2) HU
Zuzia Paluch Incredible Red Kes The Dreamworker MEDIUM (A3) PL
Ildikó Csík Alíz LARGE (A2) HU
Magdalena Gadomska Kudel from Golden Regia MEDIUM (A2) PL
Ivana Kušnierová Aiki SMALL (A1) SK
Miroslava Englmanova Emily Sky Harisson SMALL (A1) SK
Kristína Redajová Zipp LARGE (A2) SK
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková SMALL (A2) SK
Nina Gregl Mawlch Wisp LARGE (A3) HR
Sotiris Kountouras Gamma des Crocs de l Olympe LARGE (A3) GR
Klaudia Kupczyk Darcy Darling Harisson LARGE (A2) PL
Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace MEDIUM (A1) BE
Dominika Kopacz Kementari Be Power from Golden Regia MEDIUM (A1) PL
Lucia Dobríková Jackie SMALL (A1) SK
Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS LARGE (A2) PL
Magdalena Gadomska Bura vom Greifenring LARGE (A3) PL
Sophie Buchholzer Luna LARGE (A2) AT
Magdalena Wasiukiewicz Lady Kaliborder LARGE (A1) PL
Franky Vanroy Ilya MEDIUM (A3) BE
Václav Ptáček Messi SMALL (A3) SK
Anita Hazai Bull Brother`s Kamikaze SMALL (A3) HU
Adam-Bokenyi Bernadett Diny Bestagility MEDIUM (A1) HU
Anita Hazai Bull Brother`s Hellboy SMALL (A3) HU
Katarína Suchovská Alpáč SMALL (A2) SK
Magdalena Kasprzyk Ebony Nose Baila LARGE (A2) PL

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138