LORD OF THE WINTER IV.
Feb. 4, 2017

Start: Feb. 4, 2017

End: Feb. 5, 2017

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Admin of event: Juraj Ruža

Spravca preteku: Alexandra Slezáková

Entry fee:
- Cely pretek: 30.00 €
- Dalsi pes: 30.00 €
- Jeden den: 20.00 €
- Dalsi pes: 20.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to the fourth part of Lord of the Winter series!

Registration is open until 31.8.2016 only for teams entering for the whole series (I.-V.)
After 1.9.2016 the registration will open for all the others.

Judges: Kees Stoel (NED), Pavol Roháček (SVK)
Guarantee: Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

164
Teams registered
152
Finished registrations
-2
Free places

SMALL 51

A1 7

A2 18

A3 26

MEDIUM 21

A1 3

A2 6

A3 12

LARGE 92

A1 19

A2 23

A3 50

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík LARGE (A1) SK
Nina Gregl Mawlch Wai LARGE (A3) HR
Lucie Dostálová As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen LARGE (A2) CZ
Sandi Petac Shark LARGE (A1) SI
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl SMALL (A2) SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl SMALL (A1) SK
Christiane Fischbach Crazy Devil´s Action Girl LARGE (A3) DE
Lenka Blachová Daenerys Arctic Shine LARGE (A2) CZ
Margareta Hanzlová Paula little rascal Věropa SMALL (A3) SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A2) SK
Petra Barborová Baxy MEDIUM (A3) SK
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Viktoria Varga Silke LARGE (A2) HU
Viktoria Varga Impulse LARGE (A3) HU
Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva SMALL (A3) SK
Lucia Tomovičová Roxy MEDIUM (A3) SK
Beata Podobná Delyth Ferenčik LARGE (A2) SK
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow SMALL (A3) SK
Katarína Šimunová Jantar Paleur MEDIUM (A2) SK
Lucia Čechová Luna MEDIUM (A2) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A1) SK
Sissy Graf Yeremy of Magic Border's LARGE (A3) AT
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák LARGE (A3) SK
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko SMALL (A3) SK
Veronika Králiková Wellness Akumulator LARGE (A2) SK
Zsofi Biro Köves-bérci Betyár Falat LARGE (A3) HU
Zsofi Biro Crispy Cookie Cassovia Sunshine SMALL (A3) HU
Marie Řežábková Action Jane´s dogs LARGE (A2) CZ
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso LARGE (A2) SK
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso SMALL (A3) SK
Václav Ptáček Messi SMALL (A3) SK
Tina Kovač Milow vom Hause Gurtler LARGE (A3) SI
Elena Jarošová Artuš LARGE (A2) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A2) SK
Erika Szoboszlay Hybeck Soon LARGE (A3) HU
Ágnes Ács-Kövesi Eppie from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Orsolya Nagy Fahéj LARGE (A3) HU
Lubica Pflieglerova Barbie MEDIUM (A2) SK
Michaela Cabadajová Goldjump Aus. Simply the Best SMALL (A3) SK
Sandi Petac Loti SMALL (A3) SI
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita LARGE (A3) HU
Iwona Golab NNL Over Drive LARGE (A3) PL
Iwona Golab SOA Ovation LARGE (A1) PL
Margareta Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion LARGE (A2) SK
Martina Stryckova Casper LARGE (A3) SK
Lenka Blachová Esaber Beroemde Orlith LARGE (A2) CZ
Leszek Kalisz GOYA Alchera LARGE (A1) PL
Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine LARGE (A2) PL
Tina Kovač Why not black z kovarny LARGE (A3) SI
Tim Mosný Image Brown Fatranský Sen LARGE (A1) SK
Margareta Hanzlová Moly SMALL (A2) SK
Peter Neumann Jackie SMALL (A3) SK
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser LARGE (A3) AT
Sandra Mayrhofer Joy LARGE (A3) AT
Barbora Odnogová Wall-e SMALL (A3) SK
Barbora Odnogová Gia SMALL (A3) SK
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden SMALL (A1) SK
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp MEDIUM (A2) SK
Miroslava Englmanová Cira Caria Tantum Auri, A3CH SMALL (A2) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA LARGE (A3) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH LARGE (A3) SK
Tomasz Sobczak Uzi z Sloneczny Skraj Lasu LARGE (A1) PL
Natalia Lichecka Misty Highland BRONCO LARGE (A1) PL
Natalia Lichecka Legendary Stardust SUN LARGE (A3) PL
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka SMALL (A2) SK
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa SMALL (A2) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A2) SK
Nina Gregl Mawlch Wisp LARGE (A3) HR
Nina Gregl Mawlch Ris LARGE (A3) HR
Alar Kivilo Trygg LARGE (A3) RS
Alar Kivilo NNL G'Whirlaway LARGE (A3) RS
Nina Gregl Ebony Nose Gothic LARGE (A3) HR
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková SMALL (A2) SK
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A3) SK
Iwona Kalisz Golden Tiger ACE LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz Indirica PEPPERS RED TIGER MEDIUM (A3) PL
Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen LARGE (A2) PL
Eszter Both Kormosvávi-Hajtó Rokka MEDIUM (A3) HU
Eszter Both C'est la Vie of Lightningborder LARGE (A3) HU
Mészáros Petra Lucky Summer Zen LARGE (A3) HU
Nina Gowin Shakti Se (FCI) FF’AME EMU LARGE (A1) PL
Melania Zaleska-Książek Linda LARGE (A2) PL
Nina Gowin EYT Willa Mora MEDIUM (A3) PL
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller SMALL (A3) CZ
Tereza Tódová Bandit Fiery Rock LARGE (A1) SK
Adéla Maršálková Míša MEDIUM (A3) CZ
Sara Pugelj Oniks LARGE (A1) SI
Dalma Nagy Beam Jim Bohemia Grant LARGE (A2) HU
Adrienne Szabó Fernando from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Ariane Wieber Tequila Rose of Shamrock Field LARGE (A3) DE
Andrea Virág Poseidon You Go Boss LARGE (A3) HU
Julia Schober Jamie from Thircans's Dream LARGE (A3) DE
Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri LARGE (A3) HU
Christina Gegenfurtner Marley LARGE (A3) DE
Christina Gegenfurtner Bodi Alacos Te Salutant LARGE (A3) DE
Évi Ferencz Kami LARGE (A3) HU
Brigitta Ray Auricula Sinistra Čáry Máry Fuk SMALL (A3) HU
Beáta Szép Irhaberki Oskola LARGE (A1) HU
Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás LARGE (A3) HU
Peter Süvöltős Apollo SMALL (A3) HU
Mane Müller Corwin LARGE (A3) DE
Vivien Tóth "Kelsi" Diamond Starlight Daisy SMALL (A3) HU
Veronika Králiková Absolut Vanilia Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Vivien Tóth Mixi MEDIUM (A1) HU
Lili Fodor Visszhang Damil LARGE (A3) HU
Lili Fodor Gulakuti Lóca MEDIUM (A3) HU
Jakub Brza Alanis Mersey LARGE (A1) SK
Ivan Klčo Lili SMALL (A2) SK
Martina Serdahelyová Zizi SMALL (A1) SK
Ro*** Ha***** Karilyn Zara MEDIUM (A3) SK
Zsofi Biro Amico Terrier's Orion Sword MEDIUM (A1) HU
Beck's BC A Beautiful Lie LARGE (A1) HU
Olga Olszewska Misty Highland (FCI) TIGRA LARGE (A1) PL
Edina Kósa Diamond Starlight Pierre MEDIUM (A2) SK
Krystyna Tokaruk Kiralytanyai Garshii MEDIUM (A2) PL
Barbara Sipőcz Bella SMALL (A2) HU
Barbara Sipőcz Molly SMALL (A2) HU
Roman Lukáč Brenna Ferenčík LARGE (A2) SK
Dagmar Kövérová Lili SMALL (A2) SK
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita SMALL (A1) SK
VLADIMIRA ZAKOTNIK ELA SMALL (A2) SI
Karolina Zawistowska NNL S'Jayanti LARGE (A2) PL
Ines Valentić Jasenak Roland Garros MEDIUM (A1) SI
Ivana Kirik Rona Bartolovi dvori LARGE (A2) SI
Ivana Kirik Fireball Via Bohemica SMALL (A1) SI
Ines Valentić Picasso Vom Kartnerland MEDIUM (A3) SI
Miriam Frézová Sunny SMALL (A2) SK
Krisztina Landauer Mogyoró SMALL (A3) HU
Magda-Yoda Gadomska Bura vom Greifenring LARGE (A3) PL
Kamila Celmer Yethro Saphi z Kovarny LARGE (A3) PL
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace LARGE (A2) PL
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies LARGE (A2) PL
Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka SMALL (A2) PL
Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze SMALL (A3) PL
Piotr Celmer Greg Zorba Nikusowe Szalenstwo LARGE (A3) PL
Patrycja Tucholska I AM THE BEST Earl's Legend SMALL (A3) PL
Paulína Baroková Anabell Labská přehrada SMALL (A2) SK
Patrycja Tucholska Indirica Peppers BHUT JOLOKIA SMALL (A1) PL
Péter Rajcsányi Bosco SMALL (A1) HU
Alexandra Polášková Lex LARGE (A1) SK
Klemen Pugelj Sky LARGE (A2) SI
Anna Malwina Użarowska Darya-I-Noor Q'Celtic LARGE (A3) PL
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte LARGE (A2) CZ
Stefan Clapczynski Kirlee Little Shepherds of Green Valley LARGE (A3) AT
Zuzana Kubánková Cowboy Valkar LARGE (A3) CZ
András Sájer Niga LARGE (A3) HU
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds LARGE (A1) AT
Kristina Půdová Kite LARGE (A2) CZ
Roberta Boscolo Brownies Bites Quick Angel LARGE (A3) IT
Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia SMALL (A3) CZ
Tereza Králová Explosive Essay LARGE (A3) CZ
Judit Urban Elfy Black of Sprightliness SMALL (A3) HU
Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS LARGE (A1) PL
Beata Bawer Baila LARGE (A3) PL
Juraj Ruža Aussie Atrey Srdcové Eso LARGE (A1) SK
Karel Kurc Big Chocolate z Lodice LARGE (A3) CZ
Lisa Brudermiller As magic black Diamond from Arwen in Blue LARGE (A3) DE
Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady SMALL (A3) CZ
Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova SMALL (A3) CZ
Martina Holcová Blue Doakimo Dog LARGE (A3) CZ
Anita Jančovičová Chilli Little Harisson SMALL (A3) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138