LORD OF THE WINTER V.
March 4, 2017

Start: March 4, 2017

End: March 5, 2017

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Admin of event: Juraj Ruža

Spravca preteku: Alexandra Slezáková

Entry fee:
- Cely pretek: 30.00 €
- Dalsi pes: 30.00 €
- Jeden den: 20.00 €
- Dalsi pes: 20.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to the fifth part of Lord of the Winter series!

Registration is open until 31.8.2016 only for teams entering for the whole series (I.-V.)
After 1.9.2016 the registration will open for all the others.

Judges: Manca Mikec (SLO), Iveta Lukáčová (SVK)
Guarantee: Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

153
Teams registered
153
Finished registrations
-3
Free places

SMALL 48

A1 5

A2 17

A3 26

MEDIUM 29

A1 1

A2 12

A3 16

LARGE 76

A1 11

A2 24

A3 41

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Category Country Status
Dóri Bali Shakti Se F'aith In You LARGE (A3) HU
Martina Serdahelyová Zizi SMALL (A1) SK
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík LARGE (A1) SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl SMALL (A1) SK
Margareta Hanzlová Paula little rascal Věropa SMALL (A3) SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A2) SK
Petra Barborová Baxy MEDIUM (A3) SK
Tatiana Marekova ELIS Královská Manta SMALL (A3) SK
Viktoria Varga Impulse LARGE (A3) HU
Viktoria Varga Silke LARGE (A2) HU
Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva SMALL (A3) SK
Lucia Tomovičová Roxy MEDIUM (A3) SK
Beata Podobná Delyth Ferenčik LARGE (A2) SK
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow SMALL (A3) SK
Lucia Čechová Luna MEDIUM (A3) SK
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri SMALL (A3) SK
Denisa Noskovičová Falco Garden Calypsa MEDIUM (A2) SK
Katarína Šimunová Jantar Paleur MEDIUM (A2) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A1) SK
Peter Panner Kenzo LARGE (A3) AT
Sissy Graf Yeremy of Magic Border's LARGE (A3) AT
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák LARGE (A3) SK
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko SMALL (A3) SK
Veronika Králiková Wellness Akumulator LARGE (A2) SK
Zsofi Biro Crispy Cookie Cassovia Sunshine SMALL (A3) HU
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso SMALL (A3) SK
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso LARGE (A2) SK
Elena Jarošová Artuš LARGE (A2) SK
Václav Ptáček Messi SMALL (A3) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A2) SK
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte LARGE (A3) CZ
Zsofi Biro Köves-bérci Betyár Falat LARGE (A3) HU
Ágnes Ács-Kövesi Eppie from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Orsolya Nagy Morgans Magical Magyars LARGE (A3) HU
Orsolya Nagy Fahéj LARGE (A3) HU
Lubica Pflieglerova Barbie MEDIUM (A2) SK
Michaela Cabadajová Goldjump Aus. Simply the Best SMALL (A3) SK
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita LARGE (A3) HU
Iwona Golab SOA Ovation LARGE (A3) PL
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion LARGE (A3) SK
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A3) SK
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl SMALL (A2) SK
Iwona Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz Golden Tiger ACE LARGE (A3) PL
Iwona Kalisz Indirica PEPPERS RED TIGER MEDIUM (A3) PL
Natália Pelešová Moly SMALL (A2) SK
Valéria Mosná Image Brown Fatranský Sen LARGE (A2) SK
Peter Neumann Jackie SMALL (A3) SK
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser LARGE (A3) AT
Sandra Mayrhofer Joy LARGE (A3) AT
Barbora Odnogová Wall-e SMALL (A3) SK
Barbora Odnogová Gia SMALL (A3) SK
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden SMALL (A1) SK
Magdalena Ziolkowska Mawlch Turk LARGE (A3) PL
Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke LARGE (A3) PL
Magdalena Ziolkowska Mawr LARGE (A3) PL
Magdalena Ziolkowska Go Mad Genius Via Bohemica SMALL (A1) PL
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp MEDIUM (A2) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA LARGE (A3) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH LARGE (A3) SK
Martina Stryckova Casper LARGE (A3) SK
Barbara Członkowska MIRA Willa Mora MEDIUM (A2) PL
Barbara Członkowska AISZA u Gagi SMALL (A3) PL
Martina Gajdošová Letti LARGE (A1) SK
Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké LARGE (A3) SK
Monika Szabóová A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight LARGE (A1) SK
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy MEDIUM (A3) SK
Erika Caisová Maika MEDIUM (A3) SK
Miroslava Vrabcová Hurley Bohemia Jaronela LARGE (A3) CZ
Roberta Boscolo Brownies Bites Quick Angel LARGE (A3) IT
Kateřina Břízová APOLLON Ellie's Jolly SMALL (A2) CZ
Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia MEDIUM (A3) CZ
Miroslava Vrabcová BLACK-DONAR ˇSumbarský pramen LARGE (A2) CZ
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka SMALL (A2) SK
Évi Bánki Cápa MEDIUM (A2) HU
Évi Bánki Málna LARGE (A2) HU
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A2) SK
Alar Kivilo Trygg LARGE (A3) RS
Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana LARGE (A3) PL
Alar Kivilo NNL G'Whirlaway LARGE (A3) RS
Pavol Roháček Escape Era Katemy LARGE (A3) SK
Martina Kolevová Grip Ťapka MEDIUM (A3) SK
Grétka Kolevová Ebby Daisy World MEDIUM (A3) SK
Leszek Kalisz GOYA Alchera LARGE (A1) PL
Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine LARGE (A2) PL
Denisa Sommerová Error Katemy LARGE (A3) CZ
Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen LARGE (A2) PL
Tanja Strehovec Snowball SMALL (A3) SI
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun MEDIUM (A3) SK
Adrienne Szabó Fernando from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Edina Kósa Diamond Starlight Pierre MEDIUM (A2) SK
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller SMALL (A3) CZ
Adéla Maršálková Míša MEDIUM (A2) CZ
Vladimíra Gromová Danscan's Marguerite SMALL (A2) SK
Peter Süvöltős Apollo SMALL (A3) HU
Katarína Fatulová Tisza Tüske Kormosvári-Hajtó MEDIUM (A2) SK
Grétka Kolevová Luna Tale Original' Malibu LARGE (A1) SK
Ivan Klčo Lili SMALL (A2) SK
Karin Popovicova Flores Ferenčík LARGE (A3) SK
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds LARGE (A1) AT
Ro*** Ha***** Karilyn Zara MEDIUM (A3) SK
Zsofi Biro Amico Terrier's Orion Sword MEDIUM (A1) HU
Barbara Sipőcz Bella SMALL (A2) HU
Barbara Sipőcz Molly SMALL (A2) HU
Pierre-Yves Millan Astra Daphie LARGE (A3) SK
Pierre-Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu LARGE (A2) SK
Renata Millan Kralova Crash Quick Angel LARGE (A2) SK
Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady SMALL (A3) CZ
Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova SMALL (A3) CZ
Dagmar Kövérová Lili SMALL (A2) SK
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita SMALL (A1) SK
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Roman Lukáč Brenna Ferenčík LARGE (A3) SK
Roman Lukáč Roca Gulden Land LARGE (A2) SK
Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland LARGE (A2) CZ
Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight SMALL (A2) CZ
Nina Grajcarova Odine Blue LARGE (A2) SK
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot SMALL (A3) CZ
Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia SMALL (A3) CZ
David Gschweng Franky LARGE (A2) SK
Beata Luchowska Shakti Se FF'LAWLESS MALIBU LARGE (A2) PL
Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans SMALL (A3) SK
Zuzana Pošvancová Ginestra Chocolate Del Comunale LARGE (A1) SK
Beata Luchowska JORA ze Zguby Elfow SMALL (A3) PL
Jakub Brza Alanis Mersey LARGE (A1) SK
Miriam Frézová Sunny SMALL (A2) SK
Krystyna Tokaruk Kiralytanyai Garshii MEDIUM (A2) PL
Edina Furmanova Ebony Delight Starring Moravia MEDIUM (A3) SK
Simona Némethová Apolenka Ninuland LARGE (A1) SK
Lucie Petirová Hiccup from Let's Border LARGE (A3) CZ
Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita LARGE (A2) CZ
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace LARGE (A2) PL
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies LARGE (A2) PL
Piotr Celmer Greg Zorba Nikusowe Szalenstwo LARGE (A3) PL
Kamila Celmer Yethro Saphi z Kovarny LARGE (A3) PL
Paulína Baroková Anabell Labská přehrada SMALL (A2) SK
Hanna Hancs Napóleon LARGE (A2) HU
Olga Novakova Embargo z Dablovy studanky MEDIUM (A3) SK
Kinga Czukor Panka LARGE (A3) HU
Erika Szoboszlay Hybeck Soon LARGE (A3) HU
Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant MEDIUM (A2) CZ
Rebeka Rády Trust your heart Dusk till Dawn LARGE (A3) HU
Karel Kurc Big Chocolate z Lodice LARGE (A3) CZ
Tanja Strehovec Mawlch Rum LARGE (A2) SI
Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form SMALL (A2) CZ
Radovan Liška Oress Rubínové srdce LARGE (A3) CZ
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková SMALL (A2) SK
Kamil Szabó ASTIEN Aramisova farma MEDIUM (A2) SK
Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS LARGE (A2) PL
Juraj Ruža Aussie Atrey Srdcové Eso LARGE (A1) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138