Slovak Championship 2016
Oct. 22, 2016

Start: Oct. 22, 2016

End: Oct. 23, 2016

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Admin of event: Juraj Ruža

Spravca preteku: Alexandra Slezáková

- Entry fee: 20.00 €
- Dalsi pes: 20.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to Slovak Championship in agility!

PROGRAM
Saturday 22.10. - Open Agility Teams & Open Jumping Individual
Sunday 23.10. - Open Jumping Teams & Open Agility Individual

Judge: Alex Beitl (GER)
Guarantee: Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

158
Teams registered
145
Finished registrations
5
Free places

SMALL 53

A1 5

A2 21

A3 27

MEDIUM 31

A1 1

A2 15

A3 15

LARGE 74

A1 8

A2 33

A3 33

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Team's name Category Country Status
Timea Ferencsak Toberoi Tagus LARGE (A3) HU
Paulína Baroková Anabell Labská přehrada Neriadené strely SMALL (A2) SK
Dagmar Kövérová Kiky Neriadené strely SMALL (A2) SK
Jana Juhásová AIMI Jet Bat Malô a rýchlô part.2 SMALL (A3) SK
Jana Vašíčková Barney BaFaBaFa MEDIUM (A2) SK
Jana Juhásová Angelic Rájecký kopec Mišmaš Power LARGE (A3) SK
Veronika Králiková Wellness Akumulator ADP Large LARGE (A2) SK
Ro*** Ha***** Karilyn Zara MEDIUM (A3) SK
Erika Gašparová FanFan Tulipán Paleur Strednô a nepredvídateľnô MEDIUM (A3) SK
Viktoria Varga Silke Team Hungary LARGE (A2) HU
Lucia Čechová Luna RSDC médiácke labky MEDIUM (A2) SK
Katarína Šimunová Jantar Paleur RSDC médiácke labky MEDIUM (A2) SK
Erika Caisová Maika Bzzz 055 MEDIUM (A3) SK
Viktoria Varga Impulse Team Hungary LARGE (A3) HU
Eva Matusovicova Hurikán Slovakia Pedro Strednô a nepredvídateľnô MEDIUM (A3) SK
Martina Gajdošová Franklin Mandylion MEDIUM (A2) SK
Jana Mazakova Nokia MEDIUM (A2) SK
Lucia Tomovičová Roxy RSDC médiácke labky MEDIUM (A3) SK
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Tara's Devils SMALL (A3) SK
Denisa Noskovičová Falco Garden Calypsa BaFaBaFa MEDIUM (A2) SK
Petra Barborová Baxy BaFaBaFa MEDIUM (A3) SK
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso X-men LARGE (A2) SK
Václav Ptáček Messi Monster Beasts SMALL (A3) SK
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Jéj super! LARGE (A3) SK
Dagmar Kövérová Lili Malí, ale šikovní SMALL (A2) SK
Paulína Stanková Čiko Small white mafia SMALL (A2) SK
Alexa Mihaliková Color Splashy Unis Kynopolis POZITIV Team LARGE (A2) SK
Lenka Adzimová Mimi Bzzz 055 MEDIUM (A3) SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Traja mušketieri a Milady SMALL (A2) SK
Annamária Borovská Kryšpín Svěží vítr Žabky LARGE (A1) SK
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Tara's Devils SMALL (A3) SK
Pierre-Yves Millan Astra Daphie ARP LARGE (A3) SK
Adriána Majtánová Andante Momo Magnolia PassCo Ušaté španiele a Shelly SMALL (A3) SK
Andrea Jaklovská Rita Žabky LARGE (A2) SK
Diana Špaková Buddy Traja mušketieri a Milady SMALL (A1) SK
Soňa Kyselicová Angelo SMALL (A1) SK
Renata Millan Kralova Crash Quick Angel ARP LARGE (A2) SK
Olga Novakova Embargo z Dablovy studanky Game over MEDIUM (A3) SK
Renata Millan Kralova A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu Slovakia Bears LARGE (A3) SK
Michaela Hromadová Robin Traja mušketieri a Milady SMALL (A2) SK
Luci Fialová Sarah LARGE (A1) SK
Karin Popovicova Flores Ferenčík ARP LARGE (A2) SK
Alice Jirásková Cikorka Valkar Amonra Team LARGE (A3) CZ
Jana Zvonková Breena z Vandalky Amonra Team LARGE (A3) CZ
Katarína Fatulová Tisza Tüske Kormosvári-Hajtó Bzzz 055 MEDIUM (A2) SK
Edina Furmanova Ebony Delight Starring Moravia Bzzz 055 MEDIUM (A3) SK
Daniela Machovičová Ejmy AllStars Minotaurs LARGE (A2) SK
Emma Lepková Nelly Žabky LARGE (A1) SK
Dana Lepkova Sofia Žabky LARGE (A2) SK
Csermely Gábor Ussona Bohémia Alké Team Hungary LARGE (A3) HU
Erika Szoboszlay Hybeck Soon Super international team LARGE (A3) HU
Michaela Cabadajová Goldjump Aus. Simply the Best AllStars Dragons SMALL (A3) SK
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudlie motýle SMALL (A3) SK
Natália Dindová Atomic Apple Czech Fan LARGE (A2) SK
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow Pudlie motýle SMALL (A3) SK
Natália Kušniráková Kaly LARGE (A2) SK
Sophia Saraková Aby Vita Aby Vita LARGE (A1) SK
Marek Peleš Moly AllStars Hydras SMALL (A3) SK
Dana Čunderlíková Ginnie AllStars Hydras SMALL (A3) SK
Monika Szabóová ASTIEN Aramisova farma RSDC médiácke labky MEDIUM (A3) SK
Zuzana Potuckova Aloha Rose Speedlight Tara's Devils SMALL (A2) SK
Pavla Mračková Kobra Mi-Ji LARGE (A2) SK
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka Monster Beasts SMALL (A2) SK
Lubica Pflieglerova Barbie Hop kostrou! MEDIUM (A2) SK
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte LARGE (A2) CZ
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár Armagedon MEDIUM (A3) HU
Réka László Prince of Sunlight X'Lyn The Unstoppable Mignons SMALL (A3) HU
Zsofi Biro Crispy Cookie Cassovia Sunshine The Unstoppable Mignons SMALL (A3) HU
Zsombor Laszlo Honeybee at Small Swan The Unstoppable Mignons SMALL (A3) HU
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH Slovakia Bears LARGE (A3) SK
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion AllStars Minotaurs LARGE (A3) SK
Zsofi Biro Köves-bérci Betyár Falat The Unstoppables LARGE (A3) HU
Silvia Cabadajová Cherry AllStars Dragons SMALL (A3) SK
Kinga Czukor Panka The Unstoppables LARGE (A3) HU
Kristína Redajová Brita AllStars Minotaurs LARGE (A3) SK
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Pudlie motýle SMALL (A3) SK
Martina Stryckova Casper RSDC Large Friends LARGE (A3) SK
Bernadett Ádám-Bökényi Choose Ferencik The Unstoppables LARGE (A1) HU
Barbora Popovičová Vitality Poseidon X-men LARGE (A2) SK
József Ádám Mary The Unstoppables LARGE (A3) HU
Iwona Golab SOA Ovation Super international team LARGE (A2) PL
Barbora Popovičová Doileag Ferenčík ARP LARGE (A2) SK
Iwona Golab NNL Over Drive LARGE (A3) PL
Martina Serdahelyová Zizi Neriadené strely SMALL (A1) SK
Magdalena Kasprzyk NNL V'SMOOTH CRIMINAL LARGE (A2) PL
Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS LARGE (A1) PL
Barbora Melknerová Nelly Game over MEDIUM (A2) SK
Helene Mandl-Mösinger Gin Tonic vom Wolfsschlössl Simply Beasties 2 LARGE (A3) AT
Elena Jarošová Artuš ADP Large LARGE (A2) SK
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Jéj super! LARGE (A1) SK
Lucie Marková Ami Zaphíria Ohnivá záře Amonra Team LARGE (A2) CZ
Lívia Skalošová Lejsy Fox Princess MEDIUM (A1) SK
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori Hop kostrou! MEDIUM (A3) SK
Patrícia Ondrušková Larry Small white mafia SMALL (A2) SK
Jana Poláková Chess Hilary Zagato Super international team LARGE (A2) SK
Ivan Klčo Lili Monster Beasts SMALL (A2) SK
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Hop kostrou! MEDIUM (A3) SK
Sylvia Neuhortová Bugatti London´s Brandy Strednô a nepredvídateľnô MEDIUM (A2) SK
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight RSDC Large Friends LARGE (A2) SK
Tomáš Neuhort Daphne Malô a rýchlô part.2 SMALL (A3) SK
Barbora Odnogová Wall-e Traja mušketieri a Milady SMALL (A3) SK
Petra Osuská Fanzy BaFaBaFa MEDIUM (A2) SK
Barbora Odnogová Gia Monster Beasts SMALL (A3) SK
Elena Medová Lilly Malí, ale šikovní SMALL (A2) SK
Roman Lukáč Brenna Ferenčík ADP Large LARGE (A3) SK
Lubomír Jaklovský PUZZLE DAJAVERA POZITIV Team LARGE (A2) SK
Petra Matušíková Lukáš Game over MEDIUM (A2) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA Slovakia Bears LARGE (A3) SK
Nina Grajcarova Odine Blue RSDC Large Friends LARGE (A2) SK
Tatiana Marekova ELIS Královská Manta Pudlie motýle SMALL (A3) SK
Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri, A3CH Skiper Roses SMALL (A3) SK
Kamil Szabo BASTIEN Haliba X-men LARGE (A2) SK
Kristýna Nováková Sam Amonra Team LARGE (A2) CZ
Markéta Kelbelová Calf Dozer Unis Kynopolis POZITIV Team LARGE (A2) SK
zuzana daneková Denny Slovakia Bears LARGE (A2) SK
Tomasz Tarnowski Pedro Pirackie Oblicze Armagedon MEDIUM (A2) PL
Frederika Cvachová Chloe Neriadené strely SMALL (A1) SK
Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans Malô a rýchlô part.2 SMALL (A3) SK
David Gschweng Franky X-men LARGE (A2) SK
Miriam Frézová Sunny AllStars Hydras SMALL (A2) SK
Magda Domanska MORA Willa mora Armagedon MEDIUM (A2) PL
Zuzana Kalčevská Bajaja Pylades Small white mafia SMALL (A2) SK
Roman Lukáč Bacardi Bambabibi ADP Large LARGE (A3) SK
Denisa Řeháková Aussie Atrey Srdcové eso Super international team LARGE (A2) CZ
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Tara's Devils SMALL (A3) SK
Margareta Hanzlová Paula little rascal Věropa AllStars Hydras SMALL (A3) SK
Andrea Vlčková Godric Nebelvír ze Stříbrné planety AllStars Dragons SMALL (A2) SK
Pavol Roháček Escape Era Katemy AllStars Minotaurs LARGE (A3) SK
Andrea Vlčková GIN Dejvické kvítko Malí, ale šikovní SMALL (A2) SK
Anita Jančovičová Chilli Little Harisson AllStars Dragons SMALL (A3) SK
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková Skiper Roses SMALL (A2) SK
Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri, A3CH Skiper Roses SMALL (A3) SK
Isabella Stefl Escalade vom Wolfsschlössl Simply Beasties 1 LARGE (A3) AT
Thomas Neubauer Dwain Simply Beasties 1 LARGE (A3) AT
Manfred Mösinger Extreme Eagle of Nazgul Borders Simply Beasties 1 LARGE (A3) AT
Helene Mandl-Mösinger Bacardi vom Wolfsschlössl Simply Beasties 1 LARGE (A3) AT
Monika Neubauer Arrow of Ky´s Spirit Simply Beasties 2 LARGE (A3) AT
Manfred Mösinger I am Angel van de Duvetorre Simply Beasties 2 LARGE (A3) AT
Isabella Stefl Cherokee Simply Beasties 2 LARGE (A3) AT
Monika Szabóová CH.GRACE KELY Fly Mystery Ušaté španiele a Shelly SMALL (A3) SK
Peter ml. Neumann Jackie Skiper Roses SMALL (A2) SK
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl Malí, ale šikovní SMALL (A2) SK
Helena Potfajová Jacuzzi Jéj super! LARGE (A3) SK
Nikola Tyčiaková Sheyla POZITIV Team LARGE (A2) SK
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp Game over MEDIUM (A2) SK
Kamil Szabo A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight RSDC Large Friends LARGE (A2) SK
Roman Lukáč Roca Gulden Land Jéj super! LARGE (A2) SK
Veronika Hanzelová Krystal White Yrtep Small white mafia SMALL (A2) SK
Viktória Pěčková Doremi Sol Oriens Malô a rýchlô part.2 SMALL (A2) SK
Daniel Martinček Bashka Valkar Mišmaš Power LARGE (A2) SK
Simona Mikulášová Maron Mišmaš Power LARGE (A3) SK
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy Hop kostrou! MEDIUM (A3) SK
Zuzana Čenková Devil Malá Magura Strednô a nepredvídateľnô MEDIUM (A3) SK
Eva Debnarova Aiden z Kosteleckých Humen Mišmaš Power LARGE (A1) SK
Eszter Kiss-Rezes Blessed Borders More Than Just Routine Team Hungary LARGE (A3) HU
Lenka Adámková Mája Krásný motýl The Unstoppable Mignons SMALL (A1) SK
Monika Fojtíková Shelly Ušaté španiele a Shelly SMALL (A2) SK
Radoslav Karčák Black Eye Cassovia Sunshine My z Východu! SMALL (A3) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138