13.ROČNÍK JAKLOVSKÝCH PRETEKOV AGILITY


Informácie

Začiatok: jún 29, 2019

Koniec: jún 30, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: ŠK Severan

Cena štartovného na celý pretek: 25,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 15,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 20,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Jaroslav Krupár, jaroaslavka@gmail.com

Administrátor preteku:


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 18
Dokončené registrácie: 3
Voľné miesta: 77

SMALL 7

A3 2

A2 4

A1 1

MEDIUM 5

A3 1

A2 3

A1 1

LARGE 6

A3 1

A2 2

A1 3

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Meno timu Kategória Štát Dni preteku Stav
Michaela Papcunová Delissa Kríženec ŠK Severan LARGE (A1) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Lucia Petričková Dab Babelu Quick Angel Borderská kólia AK Slovensko LARGE (A1) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Janka Syrovátková Dafné Lagott Angel Navajo Lagotto Romagnolo MKA TATRY Poprad MEDIUM (A1) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Janka Romanová Dark Dancer Fly Mystery Americký kokeršpaniel MKA TATRY Poprad SMALL (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Anna Liptáková Crazy Cristall Aramisova farma Borderská kólia AGILITY klub TINKY LARGE (A1) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Lívia Skalošová Lejsy Fox Princess Kríženec Psie centrum POZITIV MEDIUM (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Michaela Papcunová ICE LADY Jandaluz Kavalier king Charles Španiel ŠK Severan SMALL (A3) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Natália Dindová Atomic Apple Czech Fan Borderská kólia ŠK Severan LARGE (A3) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Borderská kólia ŠK Severan LARGE (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Patricia Dvořáková (Kalčoková) Briketta od Bosorky Kern teriér Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A3) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Luba Paulinyova Elza Kríženec Agility Liptov MEDIUM (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Nicol Urbanová Rick Rorty Koryfej Šeltia Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Nikola Eliašová Leo Maltézsky psík ŠK Severan SMALL (A1) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Miriam Berzétei Majky Pudel Psia Športová Akadémia SMALL (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Erika Caisová Saenti Kríženec AK POHODIČKA MEDIUM (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Erika Caisová Maika Kríženec AK POHODIČKA MEDIUM (A3) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019
Jaroslav Krupár Damaris von Thales Pudel ŠK Severan SMALL (A2) SK jún 29, 2019 / jún 30, 2019