CUP MANIA 2020 / Kvalifikačné preteky III 2020

Srdečne Vás pozývame na ďalší ročník CUP MANIE a 17. Majstrovstiev Slovenska Border kólií.
Miesto konania: Kamenný mlyn pri Bratislave GPS 48°36181"N, 17°01738"E www.kamennymlyn.sk
Rozhodcovia: Bernd Huppe (AUT), Roman Hajnala (SK)
Tieto preteky sú zaradené do kvalifikácie na MS a EO 2020
Organizačný team Agility Dobrý Pes


Informácie

Začiatok: jún 6, 2020

Koniec: jún 7, 2020


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: Agility Dobrý pes

Cena štartovného na celý pretek: 25,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 25,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Roman LUKAC, agiprihlasky@gmail.com

Administrátor preteku:


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 57
Dokončené registrácie: 13
Voľné miesta: 117

SMALL 14

A3 10

A2 4

A1 0

MEDIUM 11

A3 2

A2 5

A1 4

LARGE 32

A3 18

A2 13

A1 1

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita Pudel KK Jumpers SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Peter Konôpka Boddie Bullface Bostonský teriér t.j. CA Žilina SMALL (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Denisa Ružová Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) CZ jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Petra Matušíková All Stars for Luisa Devilkin Bohemia Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lubica Pflieglerova Barbie Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Luba Paulinyova Elza Kríženec Agility Liptov MEDIUM (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Andreas Angerer Cido of Jennifer's Bonfire Borderská kólia ÖRV HSV Stockerau Nord Agility Funny Bones LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Jakub Brza Alanis Mersey Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Dagmar Angerer Treasure of Life A Cody for You Borderská kólia ÖRV HSV Stockerau Nord Agility Funny Bones LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková Bišon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Miroslava Englmanova Emily Sky Harisson Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Marcela Olejárová BONEY M Redfest Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Sissy Graf Cue of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Sissy Graf Asics von den Borderhörnchen Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Natália Kollárová Faty Wendaja Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Kristína Redajová Mango Deabei Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Borderská kólia ŠK Severan LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Hana Rothmeierová Endless Spaghetti Fitmin Borderská kólia SMART dog club LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Braňo Vlček Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Borderská kólia MKA TATRY Poprad LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Vladimíra Gromová Danscan's Marguerite Parson russell teriér AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Parson russell teriér AK Skiper Bratislava MEDIUM (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Vladimíra Gromová Parsonisk Adela Parson russell teriér AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Soňa Matulová ABSOLUTLY PERFECT IN Extreme speed Borderská kólia Agility klub Kamzík LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Soňa Matulová Aisha z Krojčenku Borderská kólia Agility klub Kamzík LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Martina Vakoničová ROZITA RAY Vakonič Family Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lenka Repková Omega Kogito Easter Borderská kólia Agility klub AJKA LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Erika Caisová Saenti Kríženec AK POHODIČKA MEDIUM (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Renata Millan Kralova Black River Kennel Psyco Austrálska kelpia Quick angel team MEDIUM (A1) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Renata Millan Kralova A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Renata Millan Kralova Amaya Anjelska Straz Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Pierre-Yves Millan Astra Safir Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Dagmara Bednáriková Enjoy the Show of Heaven Seven Pudel Canis Club Cífer MEDIUM (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven Mudi RSDC MEDIUM (A1) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Roman LUKAC Mendy Ferencik Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020
Roman LUKAC Brenna Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jún 6, 2020 / jún 7, 2020