Deň rýchlych uhlov

Organizátor: Quick angel Team Miesto konania: Padáň – futbalové ihrisko Rozhodcovia: Pavol Roháček Hospitant: Renáta Millan Kráľová Garant: Pierre Yves Millan


Informácie

Začiatok: máj 4, 2019

Koniec: máj 5, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: Quick angel team

Cena štartovného na celý pretek: 25,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 20,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 10,00 €

Garant akcie: Renata Millan Kralova, qakennel@gmail.com

Administrátor preteku:


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 29
Dokončené registrácie: 12
Voľné miesta: 48

SMALL 11

A3 5

A2 3

A1 3

MEDIUM 1

A3 1

A2 0

A1 0

LARGE 17

A3 5

A2 7

A1 5

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková Bišon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Miroslava Englmanova Emily Sky Harisson Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Nadežda Hájeková Elijah Hilary Beberon Borderská kólia Quick angel team LARGE (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Natália Kollárová Faty Wendaja Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Veronika Lengyelová Dita Český fousek MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Veronika Lengyelová Maximilián Kríženec MKK Trnava, Kopánka SMALL (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Lucka Šteinerová Garf od světlovského potučku Jack Russell teriér MKK Trnava, Kopánka SMALL (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Matej Vyskoč Crash Quick Angel Borderská kólia Quick angel team LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Martina Sajková Amaya Anjelska straz Borderská kólia Quick angel team LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Martina Sajková A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu Borderská kólia Quick angel team LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Edina Thuróczy Diamond Starlight Pierre Pudel Quick angel team MEDIUM (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Agáta Šuranová Shining Night´s Miracle Borderská kólia MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Zuzana Holíková Buddy Borderská kólia Quick angel team LARGE (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Petra Matušíková All Stars for Luisa Devilkin Bohemia Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Pierre-Yves Millan Astra Safir Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Pierre-Yves Millan Astra Daphie Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Natalia Svobodova Bellina Bayo of KY's Spirit Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Martina Vakoničová Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Martina Vakoničová Shadow of Aire FIONA FLY Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019
Anna Heizerová Anja - Aisha Mui Suerta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK máj 4, 2019 / máj 5, 2019