inTeriér Cup & Otvorené Majstrovstvá Slovenska teriérov, papillonov a šeltií 2018

Agility AllStars Bratislava Vás srdečne pozýva na 4. ročník pretekov inTeriér Cup & Otvorené Majstrovstvá Slovenska teriérov, papillonov a šeltií 2018.

Miesto: Kynologická hala RSDC, o.z. Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Rozhodcovia: Lenka Pánková (CZE), Vendula Hausnerová (SVK)

Garant: Dominika Vlčková

Program:
Open Agility
Skúšky A1, A2, A3,
Open Jumping
program je rovnaký pre obidva dni


Informácie

Začiatok: okt. 20, 2018

Koniec: okt. 21, 2018


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: Agility AllStars Bratislava

Cena štartovného: 25,00 €

Cena štartovného - další pes: 25,00 €

Garant akcie: Dominika Vlčková, dokamiva@gmail.com

Administrátor preteku: Pavol Roháček, agility.allstars@gmail.com, Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 86
Dokončené registrácie: 25
Voľné miesta: 95

SMALL 55

A3 27

A2 12

A1 16

MEDIUM 17

A3 10

A2 6

A1 1

LARGE 14

A3 3

A2 6

A1 5

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Manca Mikec Energy is in me Elai Papillon KD Agility Ilirija SMALL (A3) SI ALL
Doris Schäfer Ratnappers Zookie Parson russell teriér ÖRV HSV Stockerau Nord Agility Funny Bones SMALL (A1) AT ALL
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudel RSDC SMALL (A3) SK ALL
Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva Pudel Kynologický klub EXCEL SMALL (A3) SK ALL
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow Pudel Kynologický klub EXCEL SMALL (A3) SK ALL
Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři Pudel KK Zetor Brno SMALL (A1) CZ ALL
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkshire Terrier KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ ALL
Katarína Lopuchová Cornelly Maurisis Borderská kólia MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK ALL
Agáta Šuranová Shining Night´s Miracle Borderská kólia MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK ALL
Petra Vojtassakova Romantic Story Perla z Polabi Šeltia Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Jitka Maroušková Ejhle Novterpod Belgický ovčiak Tervuren Klub Aktij - ČR LARGE (A3) CZ ALL
Anna Maroušková Cattie Alsior Papillon Klub Aktij - ČR SMALL (A3) CZ ALL
Martina Boháčová Caysie Královská manta Papillon Fast and Furious SMALL (A3) CZ ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Svetlana Emelianova Villi Vonka s Nevskogo Berega Kern teriér Saint-Petersburg SMALL (A3) RU ALL
Dinara Tagirova SELENA ROSE VILLEROY RAIDEN Kern teriér «SFSPS» Saitn-Petersburg SMALL (A3) RU ALL
Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů Šeltia Bestagility SMALL (A3) CZ ALL
Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej Šeltia Agility klub Údolí SMALL (A1) CZ ALL
Petra Sekerová Lenny Borderská kólia Helpet LARGE (A2) CZ ALL
Petra Sekerová Agi Mudi Helpet MEDIUM (A3) CZ ALL
Vladimíra Gromová Parsonisk Adela Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Parson russell teriér Agility Dobrý pes MEDIUM (A3) SK ALL
Petr Andrýs Cyrano Královská Manta Papillon Agility Sezemice SMALL (A3) CZ ALL
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK ALL
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita Pudel KK Jumpers SMALL (A2) SK ALL
Lucia Piatnicová Shelly Kríženec AK Nitra SMALL (A2) SK ALL
Margareta Hanzlová Beauty My Dream od Hájočky Pudel Agility AllStars Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Margareta Hanzlová A3Ch. Paula little rascal Věropa Pudel Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK ALL
Grétka Kolevová Luna Tale Original' Malibu Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A3) SK ALL
Grétka Kolevová Ebby Daisy World Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A3) SK ALL
Martina Hlaváčková Bobina Nemecký špic - MEDIUM (A2) CZ ALL
Martina Zelinková Cyril Jet Bat Papillon ABS SMALL (A2) CZ ALL
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava MEDIUM (A3) SK ALL
Barborka Kolevová Daisy JanLand Trpasličí pinč Agility klub LAZANY SMALL (A1) SK ALL
Mária Petrášková Bodie Maltézsky psík MKA Tatry Poprad SMALL (A1) SK ALL
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A2) SK ALL
Tomasz Tarnowski Pedro Pirackie Oblicze Parson russell teriér Baltic Agility Team MEDIUM (A3) PL ALL
Denisa Řeháková Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér Spolek KK Vranov SMALL (A1) CZ ALL
Elena Medová Lilly Parson russell teriér Canis Club Cífer SMALL (A3) SK ALL
Michaela Bělková FELIS Motýlek z Nevady Papillon Agility Liptov SMALL (A2) SK ALL
Joanna Pawelec DiLeilas Sheltie LEGENDARY LOVER Šeltia Active Dog SMALL (A1) PL ALL
Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole Parson russell teriér - SMALL (A3) CZ ALL
Kristína Kováčová Issy Moravské Srdce Šeltia t.j. CA Žilina SMALL (A1) SK ALL
Katerina Dedickova Darjeeling Big Scotty´s dream Jack Russell teriér bez klubu SMALL (A2) CZ ALL
Mirka Mihoková Mesi Mudi ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ ALL
Mirka Mihoková Ennie Kríženec ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ ALL
Patricia Dvořáková (Kalčoková) Briketta od Bosorky Kern teriér Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A3) SK ALL
Raminta Žilinskaite Shakira Papillon Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība (Ventspils Kennel Club) SMALL (A3) LV ALL
Raminta Žilinskaite Zara Papillon Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrība (Ventspils Kennel Club) SMALL (A3) LV ALL
Sárka Gerátová Ancora Una Volta L'amico devoto Borderská kólia t.j. CA Žilina LARGE (A1) SK ALL
Sárka Gerátová Ťapka Kríženec t.j. CA Žilina MEDIUM (A2) SK ALL
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Jakub Brza Alanis Mersey Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně Parson russell teriér Jahoda Kladno SMALL (A2) CZ ALL
Václav Ptáček Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Jesika Jurečková UNI KATY Perla z Polabí Šeltia Agility klub Údolí SMALL (A3) CZ ALL
Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek Papillon ZKO Žernov-Rýzmburk SMALL (A3) CZ ALL
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Martina Kolevová Grip Ťapka Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A3) SK ALL
Jitka Ďuricová Daila Arinelle Papillon Pandičky SMALL (A1) CZ ALL
Hana Kašpárková Phoebe Kríženec Agility na Střelnici LARGE (A2) CZ ALL
Braňo Vlček Gin Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Kamila Bzdúšková Amber Lilly-of-the-Valley Šeltia MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Ľubica Pflieglerová Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK ALL
Ľubica Pflieglerová Barbie Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK ALL
Anita Jančovičová Chilli Little Harisson Šeltia Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Brigitta Ray Auricula Sinistra Čáry Máry Fuk Papillon Visszhang Agility SMALL (A3) HU ALL
Anna Heizerová Anja - Aisha Mui Suerta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Erika Caisová Maika Kríženec AGILITY klub TINKY MEDIUM (A3) SK ALL
Erika Caisová Saenti Kríženec AGILITY klub TINKY MEDIUM (A1) SK ALL
Nicol Urbanová Rick Rorty Koryfej Šeltia Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A1) SK ALL
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK ALL
Petra Matušíková Lukáš Kríženec Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A3) SK ALL
Petra Matušíková Lujza Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Katarína Šimunová Jantar Paleur Parson russell teriér RSDC MEDIUM (A2) SK ALL