Kvalifikačné preteky I. 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na prvé kvalifikačné preteky SK reprezentácie na EO a AWC 2019!

PROGRAM

Sobota 13.4.2019
Open Agility
Open Jumping

Nedeľa 14.4.2019
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Bonnik Berthelsen (DK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: apr. 13, 2019

Koniec: apr. 14, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 22,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 22,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície Vysledky / Results

Statistika

Prihlásených tímov: 87
Dokončené registrácie: 86
Voľné miesta: 64

SMALL 33

A3 20

A2 10

A1 3

MEDIUM 11

A3 5

A2 5

A1 1

LARGE 43

A3 25

A2 12

A1 6

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Barbora Odnogová Wall-e Kríženec RSDC SMALL (A3) SK apr. 14, 2019
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser Belgický ovčiak Malinois VBSÖ Zurndorf LARGE (A3) AT apr. 14, 2019
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudel RSDC SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Tamás Tráj Once Again Riu My Queen Borderská kólia MEOE LARGE (A1) HU apr. 13, 2019
Karin Popovicova Flores Ferenčík Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Peter Hamori Fuli Kríženec Sportdog Rehabilitation Association LARGE (A3) HU apr. 13, 2019
Lenka Adámková Agility-Sherry Bohemia Grant Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK apr. 14, 2019
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Borderská kólia MKA TATRY Poprad LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Renata Millan Kralova A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Tamas Lapu Perla Belgický ovčiak none LARGE (A3) HU apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Ildikó Csík Alíz Kríženec - LARGE (A3) HU apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Pudel Agility AllStars Bratislava LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Darie Dytrychova Shadow of Aire Magic Zira Borderská kólia psiškolanaostově LARGE (A3) CZ apr. 14, 2019
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK apr. 14, 2019
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 14, 2019
Dávid Studeník RUGBY BOY Nueva Sorpressa Papillon RSDC SMALL (A1) SK apr. 14, 2019
Dávid Studeník Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon RSDC SMALL (A1) SK apr. 14, 2019
Natália Marková Positive Flow Jumping Hunters Retríver z Nového Škótska RSDC MEDIUM (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Alexandra Gašparová Ejva Srdcové eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A1) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Julia Fuzi Lucky Summer TNT Cinnamon Borderská kólia #HU LARGE (A3) HU apr. 13, 2019
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Petra Matušíková All Stars for Luisa Devilkin Bohemia Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Robert Breznikar Brienne De La Grende Armee Borderský teriér Liptovský Agility Klub SMALL (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Robert Breznikar Bibi Vom Kaiserspitz Šeltia Liptovský Agility Klub SMALL (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Urška Godler Lexotic miss perfect Borderská kólia KD Ljubljana LARGE (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Maruša Podjed Nancy Blue vom Kärntnerland Šeltia KD Ljubljana SMALL (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Maruša Podjed Lexceeding Black Panther Borderská kólia KD Ljubljana LARGE (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy Parson russell teriér AK Lazany MEDIUM (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka Kavalier king Charles Španiel MKK Trnava, Kopánka SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Erika Caisová Saenti Kríženec AK POHODIČKA MEDIUM (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Ivana Ptáčková Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Lubomír Jaklovský PUZZLE DAJAVERA Borderská kólia Psie centrum POZITIV LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Ivan Klčo Zizi Pudel Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Roman Lukáč Metaxa Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Anna Pospíšilová Roca Gulden Land Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Hella Illényiová Harmonious Brilliant Quick Angel Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
France Spruk Koves-Berci-Betyarrozsa "Ba" Mudi KD Duplica MEDIUM (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
France Spruk UNA BLACK WIND OF VARAŽDIN Zlatý retríver KD Duplica LARGE (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Marcela Olejárová BONEY M Redfest Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Ivan Lukášik NINA Deabei Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Parson russell teriér AK Skiper Bratislava MEDIUM (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Vladimíra Gromová Parsonisk Adela Parson russell teriér AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Luba Paulinyova Elza Kríženec Agility Liptov MEDIUM (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Barborka Kolevová Ebby Daisy World Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A1) SK apr. 14, 2019
Barborka Kolevová Daisy JanLand Trpasličí pinč Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK apr. 13, 2019
Grétka Kolevová Luna Tale Original' Malibu Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Martina Kolevová Grip Ťapka Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pierre-Yves Millan Astra Daphie Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Pierre-Yves Millan Astra Safir Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Renata Millan Kralova Amaya Anjelska Straz Borderská kólia Quick angel team LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Juraj Ruža Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes Holandský ovčiak RSDC LARGE (A1) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Denisa Ružová Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) CZ apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Denisa Ružová Inka Srdcove eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) CZ apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Eva Debnarova Aiden z Kosteleckých Humen Borderská kólia AK FIFI LARGE (A1) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Miroslava Englmanova Emily Sky Harisson Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková Bišon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Emma Lepková Nelly Kríženec Psie centrum POZITIV LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Monika Pleterski Infinity Light My Fire Borderská kólia KD Agility Ilirija LARGE (A1) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Juraj Ruža Mason`s Logan Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Michaela Bělková FELIS Motýlek z Nevady Papillon Liptovský Agility Klub SMALL (A2) SK apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Kris Koprivnik Enjoy the Magic Moment Dark Ice Queen Šeltia KD Agility Ilirija MEDIUM (A2) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019
Kris Koprivnik Amazing Supersonic Picabo Borderská kólia KD Agility Ilirija LARGE (A3) SI apr. 13, 2019 / apr. 14, 2019