Kvalifikačné preteky I 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na otvorené I. kolo kvalifikácie slovenskej reprezentácie na EO a MS 2020!

PROGRAM

Sobota 18.4.2020
Open Agility
Open Jumping

Nedeľa 19.4.2020
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Jurate Miliunaite (LT)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: apr. 18, 2020

Koniec: apr. 19, 2020


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 22,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 22,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 49
Dokončené registrácie: 7
Voľné miesta: 143

SMALL 20

A3 13

A2 6

A1 1

MEDIUM 12

A3 4

A2 3

A1 5

LARGE 17

A3 8

A2 9

A1 0

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Olga Novakova West Krásná Louka Kólia krátkosrstá Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita Pudel KK Jumpers SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Peter Konôpka Boddie Bullface Bostonský teriér t.j. CA Žilina SMALL (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Denisa Ružová Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) CZ apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Juraj Ruža Dracula Mystique Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A1) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Juraj Ruža Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Hana Rothmeierová Endless Spaghetti Fitmin Borderská kólia SMART dog club LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Petra Matušíková All Stars for Luisa Devilkin Bohemia Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
alexandra sebova Shaggy Kríženec Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pierre-Yves Millan BRK Psyco Austrálska kelpia Quick angel team MEDIUM (A1) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková Bišon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Miroslava Englmanova Emily Sky Harisson Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Braňo Vlček Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Simona Filova Allegra La Vera Felicita Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Borderská kólia MKA TATRY Poprad LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Borderská kólia ŠK Severan LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Vladimíra Gromová Danscan's Marguerite Parson russell teriér AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Parson russell teriér AK Skiper Bratislava MEDIUM (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Vladimíra Gromová Parsonisk Adela Parson russell teriér AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Lenka Repková Omega Kogito Easter Borderská kólia Agility klub AJKA LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Lenka Adzimová Loki Kríženec Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Martina Vakoničová ROZITA RAY Vakonič Family Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Erika Caisová Saenti Kríženec AK POHODIČKA MEDIUM (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Lenka Adámková Agility-Sherry Bohemia Grant Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava MEDIUM (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Dagmara Bednáriková Enjoy the Show of Heaven Seven Pudel Canis Club Cífer MEDIUM (A2) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Renata Millan Kralova Black River Kennel Psyco Austrálska kelpia Quick angel team MEDIUM (A1) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Pierre-Yves Millan Astra Safir Borderská kólia Quick angel team LARGE (A3) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven Mudi RSDC MEDIUM (A1) SK apr. 18, 2020 / apr. 19, 2020