Lord of the Winter III. 2019/2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na tretí diel zimnej série Lord of the Winter 2019/2020!

PROGRAM

Sobota 4.1.2020
Open Jumping I.
Open Jumping II.
Open Agility I.

Nedeľa 5.1.2020
Open Agility II.
FINÁLE

Rozhodcovia: Sascha Grunder (CH) a Margaréta Kolevová (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Prihlasovanie štartuje 31.5.2019 o 20:00 a bude otvorené až do naplnenia kapacity
Pre uplatnenie zľavneného štartovného na celú sériu je potrebná úhrada do 30.6.2019
Uzávierka všetkých platieb je 30.7.2019 - po tomto termíne budú neuhradené miesta uvoľnené


Informácie

Začiatok: jan. 4, 2020

Koniec: jan. 5, 2020


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 40,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 40,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 30,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 30,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície Vysledky / Results

Statistika

Prihlásených tímov: 153
Dokončené registrácie: 150
Voľné miesta: 0

SMALL 32

A1 7

A2 5

A3 20

MEDIUM 43

A1 11

A2 8

A3 24

LARGE 78

A1 17

A2 15

A3 46

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Sophie Buchholzer Luna Kríženec ÖGV Leobersdorf LARGE (A2) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anna Muszyńska Perfect Pina Colada Black Dignity Pudel Agilife SMALL (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Zuzanna Turecka Pixi Raciborski Puch Pudel Dream Agility Team SMALL (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant Austrálska kelpia Hopster LARGE (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Mirka Mihoková Mesi Mudi ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen Borderská kólia VOSA Ostrava LARGE (A3) CZ jan. 4, 2020
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Pudel Agility AllStars Bratislava LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anja Blažević Buha Chorvátsky ovčiak ZAK LARGE (A3) HR jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anja Blažević Yaparoos Billie Jean Austrálska kelpia ZAK LARGE (A3) HR jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Gabor Csermely Ussona Bohemia Alke Belgický ovčiak Malinois MEOE LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Julia Stangl Pepper vom Thurnhof Borderská kólia ÖHV Söll LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
kühn pascale Kiwi of Austrian Starlight Borderská kólia ÖCBH LARGE (A2) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Barborka Kolevová Ebby Daisy World Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lisa Frick Cody Borderská kólia OGV Lustenau LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Vivien Szőr Flower of Old Hill Never Enough Borderská kólia Korona Agility SE LARGE (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Agata Dabrowska Blackout Borderská kólia Juhuu LARGE (A1) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Olga Olszewska Dreaming Wide Awake Borderská kólia GO! LARGE (A1) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Olga Olszewska Misty Highland (FCI) TIGRA Borderská kólia GO! LARGE (A1) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Hella Illényiová Flores Ferencik Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Christina Paulik Happy Sigrid Petit Jerloust of my Queen Borderská kólia ÖRV HSV Union Königstetten LARGE (A1) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Árpád Pirity Lion Blue of Sprightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora Šeltia Run.as.one MEDIUM (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lucia Piatnicová Zoe Kríženec AK Nitra MEDIUM (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dagmara Bednáriková Enjoy the Show of Heaven Seven Pudel Canis Club Cífer MEDIUM (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Ildikó Csík Alíz Kríženec - LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sandra Langer Kings of Joy Courage Parson russell teriér ÖRV Böheimkirchen SMALL (A1) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sascha Grunder Britley's Q-Kuroi Ryu Tobu Shuriken Chorvátsky ovčiak - LARGE (A2) CH jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Magdalena Kasprzyk Mawlch GRIFFIN Borderská kólia Quick angel team LARGE (A1) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Magdalena Kasprzyk I’M TASMANIAN DEVIL Forest Land Chilabo Šeltia Quick angel team MEDIUM (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Petra Vyplelová Flank Ballart Borderská kólia OSA Jahoda Kladno LARGE (A2) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Petra Vyplelová Astra Hugg Borderská kólia OSA Jahoda Kladno LARGE (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Andrea Talas Bán Boncida Blanka Nemecký špic Monor SE SMALL (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Terza Vaverkova Holly z Pravého břehu Šeltia Psí škola Na Ostrově Brno SMALL (A2) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Veronika Starova Spotty Kríženec Psí škola “Na Ostrově” MEDIUM (A2) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty Kavalier king Charles Španiel Psí škola na ostrově SMALL (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
sigrid grosina Wendy Pyrenejský ovčiak s krátkosrstou tvárou ÖRV HSV Breitenlee MEDIUM (A1) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Darie Dytrychova A3Ch Shadow of Aire Magic Zira Borderská kólia psiškolanaostově LARGE (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lili Fodor Cikesz von Rahewolin Pudel Visszhang SMALL (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Beáta Szép Irhaberki Oskola Mudi Visszhang LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Martina Stückler Bones Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Martina Stückler Seven Seas I.-C. Raven Elroy Bentley Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A1) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Borderská kólia MKA TATRY Poprad LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Katalin Gáti Nagyiregi Tiesto Malý bradáč MEOE MEDIUM (A2) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lili Fodor Gulakuti Lóca Mudi Visszhang MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás Mudi Visszhang LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra Borderský teriér Visszhang SMALL (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Andrea Talas Wixtra Twilight Princess Arya Borderská kólia - LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Barbora Lerlová Hidden Treasure Lukato Gold Nemecký špic Tři sestry SMALL (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek Belgický ovčiak Malinois MEOE LARGE (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Julie Dušková Irhaberki Pipiteri Facer Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Julie Dušková Arena Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Nikolett Korcz Csöppnyi Sheltie Athene Šeltia MEOE SMALL (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Nikolett Korcz Tockins Šeltia MEOE MEDIUM (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Simona Filova Allegra La Vera Felicita Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia Agility klub Kamzík LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille Mudi Kraft SE MEDIUM (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár Mudi Kraft SE MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak Agility klub Kamzík LARGE (A2) SK jan. 4, 2020
András Bögre Pitta Kríženec --- LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
András Bögre Luca Kríženec --- MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Matula László Future Hope Don't Stop Doris Borderská kólia MEOE LARGE (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Csilla Fodor Pallisters Cosmopolitan Pyrenejský ovčiak s krátkosrstou tvárou Anonim Agility Addicts MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava MEDIUM (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dorottya Híves Wixtra The Wind Waker Borderská kólia Anonim Agility Addicts LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sissy Graf Cue of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sissy Graf Asics von den Borderhörnchen Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily Šeltia RSDC MEDIUM (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Petra Barborová Jake Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lenka Adzimová Loki Kríženec Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Árpád Pirity Devil Black of Srightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Magdalena Łabieniec INDIRICA Elfie Pudel GO! SMALL (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen Borderská kólia GO! LARGE (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Zita Jelinek Unique Gulden Land Borderská kólia Agility Monor LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Florea Daniel Dynamic Drive Zip Borderská kólia Agility Monor LARGE (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sonja Hampl Tex Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sonja Hampl Hashtag with Power and Passion Šeltia ÖGV Tattendorf SMALL (A1) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sonja Mladek Elvis of Jennifer's Bonfire Borderská kólia ÖRV HSV Korneuburg Werft LARGE (A1) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sonja Mladek Cunning Trigger of Jennifer's Bonfire Borderská kólia ÖRV HSV Korneuburg Werft LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sabine Berndorfer Iowa Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A2) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sabine Berndorfer Kings of Joy Bubble Gum Parson russell teriér ÖGV Münchendorf MEDIUM (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sabine Berndorfer Kings of Joy Azzy Dizzy Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Viktória Németh Legendary Stardust DeeJay Borderská kólia Korona Agility SE LARGE (A1) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Hella Illényiová Harmonious Brilliant Quick Angel Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anita Szilágyi Infinity Light Live By Heart Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower Borderská kólia HAF Beskydy LARGE (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Ivana Ondrušová Tina name HAF Beskydy MEDIUM (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower Borderská kólia HAF Beskydy LARGE (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal Mudi HAF Beskydy MEDIUM (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandu Šeltia Přerov SMALL (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A2) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salulutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Végh Cecilia Joker Parson russell teriér individual MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Zsófia Tálasi Ménesvölgyi Vitéz Pumi Individual MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkshire Terrier KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři Pudel KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Tamas Lapu Perla Belgický ovčiak none LARGE (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Adéla Maršálková Míša Kríženec Agility Kroměříž MEDIUM (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace Borderská kólia m&m LARGE (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies Austrálsky ovčiak Hopster LARGE (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Milena Snieg Mia from Extreme Team Borderská kólia Extreme Team LARGE (A2) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Paulina Agustyniak KUMARI Magiczny Ogrod Šeltia Winwinners SMALL (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Bianca Teufl Guapa Layla von Don el Ranzo Šeltia ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Bianca Teufl Enjoy the magic Moment Extraordinary Šeltia ÖRV Pottendorf MEDIUM (A2) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Bianca Teufl Zina Od Šešica Havanský psík ÖRV St. Matgarethen/ Raab SMALL (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Csilla Szalai Dark Zephyr di Terra Luna Belgický ovčiak KRAFT SE LARGE (A2) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia Parson russell teriér Psia Športová Akadémia SMALL (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Kristina Půdová Choice Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Helmut Paulik Montana´s Spirit Kamikaze Kiwi Šeltia ÖRV HSV Aisttal MEDIUM (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Lara Heinzel Runkeeper My Little Friend Pino Borderská kólia ÖCBH Österreichischer Club für Britische Hütehunde LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Juraj Ruža Mason`s Logan Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Rafal Czopa Kora name Hopster MEDIUM (A3) PL jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos (Cherry) Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Sandra Langer Best of Magic Borders Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A3) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Eliska Vernerova Fluffy Unicorn Bohemia Grant Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A1) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Brigitte Hampl Especially Yes of Magic Border's Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Marina Selinger Bouncy Night Lights Sheltie At Work Šeltia WRKA Krenglbach MEDIUM (A3) AT jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo Austrálsky ovčiak Run as one z. s. LARGE (A2) CZ jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Gergely Maros Happy Shepherds Dance Šeltia RKKI MEDIUM (A3) HU jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Anna Pospíšilová Roca Gulden Land Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Roman Lukáč Metaxa Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Braňo Vlček Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020
Martina Kolevová Grip Ťapka Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A3) SK jan. 4, 2020 / jan. 5, 2020