Lord of the Winter V. 2019/2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na piaty diel zimnej série Lord of the Winter 2019/2020!

PROGRAM

Sobota 7.3.2020
Open Jumping I.
Open Jumping II.
Open Agility I.

Nedeľa 8.3.2020
Open Agility II.
FINÁLE

Rozhodcovia: Svetlana Kreslina (LV) a Iveta Lukáčová (SK) - hospitant: Juraj Ruža
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Prihlasovanie štartuje 31.5.2019 o 20:00 a bude otvorené až do naplnenia kapacity
Pre uplatnenie zľavneného štartovného na celú sériu je potrebná úhrada do 30.6.2019
Uzávierka všetkých platieb je 30.7.2019 - po tomto termíne budú neuhradené miesta uvoľnené


Informácie

Začiatok: mar. 7, 2020

Koniec: mar. 8, 2020


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 40,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 40,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 30,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 30,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 145
Dokončené registrácie: 128
Voľné miesta: 22

SMALL 41

A3 26

A2 6

A1 9

MEDIUM 37

A3 19

A2 5

A1 13

LARGE 67

A3 39

A2 16

A1 12

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Martin Hudec Angie z Kraje André Holandský ovčiak RSDC LARGE (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Katarína Zlacká Labka Kríženec t.j. CA Žilina LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Katarína Zlacká Dufte Diandra Austrálsky ovčiak t.j. CA Žilina LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Jana Gams Kwik Brie from Doggone Borders Borderská kólia ŠKD Emona LARGE (A3) SI mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Jana Gams Nimle Genie from Doggone Borders Borderská kólia ŠKD Emona LARGE (A3) SI mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sigrid Grosina Wendy von der Happy Horse Farm Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV HSV Wien – Hundeschule Breitenlee MEDIUM (A1) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen Borderská kólia VOSA Ostrava LARGE (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Magda Domanska IRBIS Magiczny Ogród Šeltia ZKwP Oddział Bydgoszcz SMALL (A1) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Magda Domanska MORA Willa Mora Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ZKwP Oddział Bydgoszcz MEDIUM (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Julia Fuzi Lucky Summer TNT Cinnamon Borderská kólia #HU LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Denisa Lajmarová Game over Nornik Parson russell teriér Agility Kroměříž SMALL (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Anna Muszyńska Perfect Pina Colada Black Dignity Pudel Agilife SMALL (A2) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Ivan Klčo Zizi Pudel Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Karolina Rogińska ROSA name Hi-fly MEDIUM (A2) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven Mudi RSDC MEDIUM (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Petra Barborová Jake Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Justyna Stefaniak Unlimited Sheepdog Ash Borderská kólia - LARGE (A2) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sonja Hampl Hashtag with Power and Passion Šeltia ÖGV Tattendorf SMALL (A1) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Ivana Köplingerová Sunny Trpasličí pinč RSDC SMALL (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily Šeltia RSDC MEDIUM (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Árpád Pirity Lion Blue of Sprightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A2) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Árpád Pirity Devil Black of Srightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Kristina Půdová Choice Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Kristina Půdová Kite Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lisa Frick Extra Jackpot Borderská kólia ÖGV Lustenau LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Ildikó Csík Alíz Kríženec - LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen Borderská kólia GO! LARGE (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Magdalena Łabieniec INDIRICA Elfie Pudel GO! SMALL (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Václav Ptáček Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sandra Anton Awesome Flower Rain Sheltie at work Šeltia ÖRV St. Matgarethen/ Raab SMALL (A2) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Hella Illényiová Harmonious Brilliant Quick Angel Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK mar. 7, 2020
Olga Olszewska Dreaming Wide Awake Borderská kólia GO! LARGE (A1) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Olga Olszewska Misty Highland (FCI) TIGRA Borderská kólia GO! LARGE (A1) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Borderská kólia MKA TATRY Poprad LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salulutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Radka Mokrišová Amazing Mia Bestagility Mudi Bestagility MEDIUM (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Radka Mokrišová X-Carrera Von Schanppi Schnapp Šeltia Bestagility SMALL (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Radka Mokrišová Lovely Blue Dream des Tendres Caresses Šeltia Bestagility SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller Parson russell teriér Agility Kroměříž SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandu Šeltia Přerov SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sandra Langer Kings of Joy Courage Parson russell teriér ÖRV Böheimkirchen SMALL (A1) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Anita Szilágyi Infinity Light Live By Heart Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Nikolett Korcz Csöppnyi Sheltie Athene Šeltia MEOE SMALL (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Nikolett Korcz Tockins Šeltia MEOE MEDIUM (A1) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sonja Hampl Tex Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sabrina Hauser Enjoy the magic Moment Extraordinary Šeltia ÖRV Pottendorf MEDIUM (A1) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sabrina Hauser Guapa Layla von Don el Ranzo Šeltia ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Andrea Farkas Wanderers of Saint Wendelin Ben Borderská kólia MEOE LARGE (A1) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace Borderská kólia m&m LARGE (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies Austrálsky ovčiak Hopster LARGE (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Jana Trojková FREESHA Kham-Mi Borderský teriér VOSA Ostrava SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Csilla Fodor Pallisters Cosmopolitan Pyrenejský ovčiak s krátkosrstou tvárou Anonim Agility Addicts MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dorottya Híves Wixtra The Wind Waker Borderská kólia Anonim Agility Addicts LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Bianca Teufl Zina Od Šešica Havanský psík ÖRV St. Matgarethen/ Raab SMALL (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Carmen Hinterdorfer Mi Osita Negra De La Mesta Pastores Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV HSV Aisttal MEDIUM (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Csilla Szalai Dark Zephyr di Terra Luna Belgický ovčiak KRAFT SE LARGE (A2) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
András Bögre Luca Kríženec --- MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
András Bögre Pitta Kríženec --- LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sabine Berndorfer Kings of Joy Azzy Dizzy Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sabine Berndorfer Kings of Joy Bubble Gum Parson russell teriér ÖGV Münchendorf MEDIUM (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Barbora Lerlová Hidden Treasure Lukato Gold Nemecký špic Tři sestry SMALL (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár Mudi Kraft SE MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille Mudi Kraft SE MEDIUM (A1) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sissy Graf Asics von den Borderhörnchen Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sissy Graf Cue of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři Pudel KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkshire Terrier KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Miroslav Košičan Rickon Kríženec Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lenka Adzimová Loki Kríženec Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Lara Heinzel Runkeeper My Little Friend Pino Borderská kólia ÖCBH Österreichischer Club für Britische Hütehunde LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant Austrálska kelpia Hopster LARGE (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek Belgický ovčiak Malinois MEOE LARGE (A1) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Carmen Hinterdorfer Dess of Lightningborder Borderská kólia ÖRV HSV Aisttal LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Katalin Gáti Nagyiregi Tiesto Malý bradáč MEOE MEDIUM (A2) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia Parson russell teriér Psia Športová Akadémia SMALL (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Martina Stückler Bones Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Martina Stückler Seven Seas I.-C. Raven Elroy Bentley Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A1) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Nemám MEDIUM (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Kveta Salusova Arany Pipacs Sobasan Mudi Grant agility MEDIUM (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Kveta Salusova Irhaberki Johogy Jottel Mudi Grant agility MEDIUM (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Julie Dušková Irhaberki Pipiteri Facer Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Julie Dušková Arena Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Tamas Lapu Perla Belgický ovčiak none LARGE (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Adéla Maršálková Míša Kríženec Agility Kroměříž MEDIUM (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Karolina Zawistowska BAKLAVA Baritus Belgický ovčiak Malinois FreeX LARGE (A1) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Karolina Zawistowska NNL S'Jayanti Borderská kólia FreeX LARGE (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Brigitte Hampl Especially Yes of Magic Border's Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Eliska Vernerova Fluffy Unicorn Bohemia Grant Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A1) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Alena Hudcová Bublina Kríženec UNICORNS AGILITY LARGE (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Rafal Czopa Kora name Hopster MEDIUM (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Petra Vyplelová Flank Ballart Borderská kólia OSA Jahoda Kladno LARGE (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Petra Vyplelová Astra Hugg Borderská kólia OSA Jahoda Kladno LARGE (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Caroline Vratny Arwena Psia Enklawa Parson russell teriér ÖRV HSV Aisttal SMALL (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Dominika Vlčková Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Tomasz Tarnowski Pedro Pirackie Oblicze Parson russell teriér Baltic Agility Team MEDIUM (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Monika Šaling AZURE Pure Nature Šeltia Agility Kladno SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Monika Šaling A Little Star of Youwentis Šeltia Agility Kladno SMALL (A3) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Marina Selinger Bouncy Night Lights Sheltie At Work Šeltia WRKA Krenglbach MEDIUM (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Luiza Rebkowska EATIE z Brodzieńskiego Grodu Šeltia Cavano SMALL (A3) PL mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Jäckl Anikó Questcock Baylee Anglický kokeršpaniel Kraft SE MEDIUM (A3) HU mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Roman Lukáč Metaxa Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Anna Pospíšilová Roca Gulden Land Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo Austrálsky ovčiak Run as one z. s. LARGE (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos (Cherry) Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A1) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Juraj Ruža Mason`s Logan Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Denisa Ružová Aussie Atrey Srdcové eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Denisa Ružová Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) CZ mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Sandra Langer Best of Magic Borders Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020
Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT mar. 7, 2020 / mar. 8, 2020