Lord Of The Winter III.
2. január 2016

Začiatok: 2. január 2016

Koniec: 3. január 2016

Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Garant: Juraj Ruža

Spravca: Roman Hajnala

Cena štartovného:
- Cely pretek: 28,00 €
- Dalsi pes: 28,00 €
- Jeden den: 18,00 €
- Dalsi pes: 18,00 €

Propozície: Propozicie SK , Propositions EN

Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)
Matej Čuček (SL), Iveta Lukáčová (SK) a Roman Lukáč (SK)
V prípade, že sa chcete odhlásiť z pretekov, alebo sa ich nemôžete zúčastniť, prosím, kontaktujte organizátora e-mailom!

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

125
Prihlásených tímov
125
Dokončené registrácie
-5
Voľné miesta

SMALL 48

A1 14

A2 18

A3 16

MEDIUM 23

A1 6

A2 7

A3 10

LARGE 54

A1 12

A2 22

A3 20

Štartovná listina

Zoznam registrovanych pretekarov

Meno Fotografia Pes Kategória Štát Stav
silvia trkman To LARGE (A3) SI
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Václav Ptáček Messi SMALL (A2) SK
Beata Podobná Delyth Ferenčik LARGE (A2) SK
Tatiana Marekova Elis Kráľovská Manta SMALL (A3) SK
silvia trkman Bi LARGE (A3) SI
Kristina Skodova Be Happy Blizzard of Youwentis SMALL (A1) SK
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri SMALL (A2) SK
Lucia Tomovičová Roxy MEDIUM (A3) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A1) SK
Kamil Szabo BASTIEN Haliba LARGE (A2) SK
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa SMALL (A2) SK
Kamil Szabo A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight LARGE (A2) SK
Marek Peleš Moly SMALL (A3) SK
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion LARGE (A2) SK
Margareta Hanzlová Paula little rascal Věropa SMALL (A3) SK
Michaela Cabadajová Goldjump Aus. Simply the Best SMALL (A3) SK
Monika Szabóová ASTIEN Aramisova farma MEDIUM (A2) SK
Lubica Pflieglerova Barbie MEDIUM (A2) SK
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso LARGE (A1) SK
Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko SMALL (A3) SK
Andrea Vlčková Godric Nebelvír ze Stříbrné planety SMALL (A2) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA LARGE (A3) SK
Denisa Noskovičová Falco Garden Calypsa MEDIUM (A1) SK
Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri, A3CH SMALL (A3) SK
Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri, A3CH SMALL (A3) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH LARGE (A3) SK
Zita Přichystalová Fanny Hepta MEDIUM (A3) CZ
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A2) SK
Tana Pribikova Eny MEDIUM (A1) SK
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Roman Lukáč Bacardi Bambabibi LARGE (A3) SK
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Monika Fojtíková Shelly SMALL (A2) SK
Eva Szárazová LENNIE Romy's Choco SMALL (A1) SK
Roman Lukáč Brenna Ferenčík LARGE (A3) SK
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte LARGE (A2) CZ
Thomas Göschl Magic Shepherd Blink of an Eye LARGE (A3) AT
Claudia Hofmeister Midnight Rose of Summergarden SMALL (A3) AT
Claudia Hofmeister Irish Rose of Summergarden SMALL (A1) AT
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp MEDIUM (A1) SK
Andrea Vlčková GIN Dejvické kvítko SMALL (A1) SK
Lucie Dostálová As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen LARGE (A2) CZ
Paulína Baroková Anabell Labská přehrada SMALL (A2) SK
Elena Jarošová Artuš LARGE (A2) SK
Orsolya Nagy Fahéj LARGE (A2) HU
Veronika Králiková Wellness Akumulator LARGE (A2) SK
Pavol Roháček Escape Era Katemy LARGE (A2) SK
Erika Szoboszlay Hybeck Soon LARGE (A2) HU
Évi Bánki Grace from Golden Regia SMALL (A3) HU
Lenka Wami Blachová Esaber Beroemde Orlith LARGE (A2) CZ
Lenka Wami Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa LARGE (A3) CZ
Dagmar Kövérová Lili SMALL (A2) SK
Jana Poláková Chess Hilary Zagato LARGE (A1) SK
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka SMALL (A1) SK
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun MEDIUM (A2) SK
Vladimíra Gromová Denzel Quod Bonum MEDIUM (A2) SK
Ágnes Ács-Kövesi Eppie from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Beata Podobná My Fellow Aislinn Shelby LARGE (A2) SK
Soňa Koleňáková Bubble Terra Vera LARGE (A2) SK
Pierre-Yves Millan Astra Daphie LARGE (A3) SK
Pierre-Yves Millan Crash Quick Angel LARGE (A2) SK
Susanne Halwachs Abu in Nadus Spirit LARGE (A3) AT
Tomáš Vydra Nexee´s Chinchero Black Chevers LARGE (A2) CZ
Évi Bánki Cápa MEDIUM (A1) HU
silvia trkman Le MEDIUM (A3) SI
Miroslava Englmanova Inett Fredy Haščíková SMALL (A2) SK
Nikol Vydrová Littlethorn Evo LARGE (A3) CZ
Adrienne Szabó Fernando from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Adrienne Szabó Fittipaldi from Golden Regia MEDIUM (A3) HU
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant SMALL (A1) SK
Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké LARGE (A3) SK
Iveta Kmeťová Bibina SMALL (A1) SK
Monika Szabóová CH.GRACE KELY Fly Mystery SMALL (A3) SK
Tereza Králová Explosive Essay LARGE (A3) CZ
András Sájer Niga LARGE (A1) HU
Petra Barborová Baxy MEDIUM (A2) SK
Ács Imre Barbaranti's Fleurie SMALL (A1) HU
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A1) SK
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori MEDIUM (A2) SK
Renata Millan Kralova A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu LARGE (A3) SK
Veronika Králiková Karillyn Zara MEDIUM (A2) SK
Monika Grofčíková Lanka SMALL (A1) SK
Miriam Frézová Sunny SMALL (A2) SK
Denisa Řeháková Aussie Atrey Srdcové eso LARGE (A1) CZ
Andrea Brocca Easy MEDIUM (A3) IT
Grétka Kolevová Ebby Daisy World MEDIUM (A3) SK
Martina Kolevová Grip Ťapka MEDIUM (A3) SK
Evelyn Christ Lucy LARGE (A2) AT
Jakub Brza Alanis Mersey LARGE (A1) SK
Stefania Beatrice Favretto Rockstyle's Northern Speed MEDIUM (A3) IT
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl SMALL (A2) SK
Ivan Klčo Lili SMALL (A2) SK
Zuzana Kubankova Cowboy Valkar LARGE (A3) CZ
Zuzana Potuckova Aloha Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow SMALL (A3) SK
Karin Popovicova Tobias LARGE (A1) SK
Sonka Ivaškova Hedera Zlatá Fantázia SMALL (A3) SK
Sonka Ivaškova Chelsea Stříbrné Doly SMALL (A2) SK
Dana Čunderlíková Ginnie SMALL (A2) SK
Karin Popovicova Flores Ferenčík LARGE (A2) SK
Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva SMALL (A3) SK
Ágnes Ács-Kövesi Morgans Magical Magyars LARGE (A3) HU
Martin Kralovič All in Rose Speedlight LARGE (A1) SK
Aneta Grygarova AnetaUna A3CH Fort Victory Daithi Gee LARGE (A3) CZ
Aneta Grygarova AnetaUna Hestii Grant Bohemia Alke LARGE (A3) CZ
Barbora Odnogová Wall-e SMALL (A3) SK
Hanna Hancs Napóleon LARGE (A1) HU
Aneta Grygarova AnetaUna A3 Afrodite Star Bohemia Alke LARGE (A3) CZ
Bohumír Adámek Maximilián SMALL (A1) SK
Barbora Odnogová Gia SMALL (A3) SK
Zuzana Dzurillová GRENADA z Bjelakovej záhrady SMALL (A2) SK
Lisa Frick Extra Jackpot LARGE (A2) AT
Lucia Tučániová Kaira Black Chevers LARGE (A2) SK
Edina Kósa Diamond Starlight Pierre MEDIUM (A1) SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A1) SK
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy MEDIUM (A1) SK
Peter ml. Neumann Jackie SMALL (A2) SK
Ema Martinikova Princ SMALL (A1) SK
Martina Martiníková Ben LARGE (A1) SK
Lucia Tučániová Eli Folcrum LARGE (A1) SK
Nina Grajcarova Odine Blue LARGE (A2) SK
Soňa Ondrášiková Kiara LARGE (A1) SK
Maria Bystricka Yuma z jablonovho dvora LARGE (A1) IT
Lisa Frick Sense of Delight Buddy LARGE (A3) AT

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138