Lord of the Winter I.

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na prvý diel zimnej série Lord of the Winter 2018/2019!

PROGRAM
Sobota 3.11. Open Jumping
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Nedeľa 4.11.
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Sascha Grunder (CH) a Roman Lukáč ml. (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: nov. 3, 2018

Koniec: nov. 4, 2018


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 36,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 36,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 25,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 25,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 150
Dokončené registrácie: 71
Voľné miesta: 79

SMALL 37

A3 19

A2 8

A1 10

MEDIUM 31

A3 13

A2 10

A1 8

LARGE 82

A3 42

A2 22

A1 18

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Kathi Taucher Frieda name ÖRV HSV Frauental LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kathi Taucher Balu Borderská kólia ÖRV HSV Frauental LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Uschi Temmel Die Wilma vom Wolfsgrabenweg Belgický ovčiak Malinois ÖRV HSV Frauental LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Uschi Temmel Kornay Hunting the nimble Lilo Labradorský retríver ÖRV HSV Frauental LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce Borderská kólia Tři sestry LARGE (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kveta Salusova Irhaberki Johogy Jottel Mudi Grant agility MEDIUM (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kveta Salusova Arany Pipacs Sobasan Mudi Grant agility MEDIUM (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Julie Dušková Arena Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Julie Dušková Irhaberki Pipiteri Facer Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Anna Heizerová Anja - Aisha Mui Suerta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Peter Panner Kenzo Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Justyna Stefaniak Unlimited Sheepdog Ash Borderská kólia - LARGE (A1) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lara Heinzel Runkeeper My Little Friend Pino Borderská kólia ÖCBH Österreichischer Club für Britische Hütehunde LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace Borderská kólia m&m LARGE (A3) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Katalin Gáti Nagyiregi Tiesto Malý bradáč MEOE MEDIUM (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Ildikó Csík Alíz Kríženec - LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Tomasz Sobczak Cody of Austrian Diamonds Borderská kólia Run'n'Fun LARGE (A1) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Tomasz Sobczak Uzi z Sloneczny Skraj Lasu Borderská kólia Run'n'Fun LARGE (A2) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Martina Stückler Bones Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Viktoria Varga Impulse Belgický ovčiak Malinois Béta Kutya Klub LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek Belgický ovčiak Malinois Béta Kutya Klub LARGE (A1) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart Borderská kólia Adrenalin Agility Team LARGE (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Vágó Judit Oksza Wena Istnienia Borderská kólia Adrenalin Agility Team LARGE (A1) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Václav Ptáček Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Soňa Gillányiová Wall-e Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Dorottya Híves Wixtra The Wind Waker Borderská kólia MEOE LARGE (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Andrea Zwettler Brenda of Vienna Highlights Kontinentálny trpasličí španiel ÖRV HSV Donaustadt SMALL (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Natalia Karpińska Souffle Du Vent Vertical Limit Borderská kólia ARTEFAKT LARGE (A2) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lucia Čechová Luna Kríženec RSDC MEDIUM (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Natália Marková Positive Flow Jumping Hunters Retríver z Nového Škótska RSDC MEDIUM (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Katarína Šimunová Jantar Paleur Parson russell teriér RSDC MEDIUM (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Karolína Dobiašová Saša Kríženec RSDC MEDIUM (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Ivana Kušnierová Crown Elliot Bílý Hřebíček Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Barbora Odnogová Gia Kríženec RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Alexandra Gašparová Ejva Srdcové eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Pudel Agility AllStars Bratislava LARGE (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Bianca Teufl Zina Od Šešica Havanský psík ÖRV St. Matgarethen/ Raab SMALL (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Tomasz Tarnowski Pedro Pirackie Oblicze Parson russell teriér Baltic Agility Team MEDIUM (A3) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lenka Pastorková C.I.B. Bardigiana Victoria Festiva Pudel Kynologický klub EXCEL SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lenka Pastorková Billie-Jean Bohemia Willow Pudel Kynologický klub EXCEL SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sophie Buchholzer Luna Kríženec OGV Leobersdorf LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Tamas Lapu Perla Belgický ovčiak none LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Anna Pospíšilová Roca Gulden Land Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Beata Luchowska Shakti Se FF'LAWLESS MALIBU Borderská kólia Agility Rhythm LARGE (A3) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Juraj Ruža Mason`s Logan Patterdale teriér RSDC SMALL (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lucia Tomovičová Roxy Kríženec RSDC MEDIUM (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Denisa Řeháková Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér Spolek KK Vranov SMALL (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sabine Berndorfer Kings of Joy Azzy Dizzy Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sabine Berndorfer Kings of Joy Bubble Gum Parson russell teriér ÖGV Münchendorf MEDIUM (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Csermely Gábor Ussona Bohémia Alké Belgický ovčiak Malinois MEOE LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Rafal Czopa Kora name Hopster MEDIUM (A1) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Veronika Hudáková Hannibal Kríženec Jumpingdogs Lednice SMALL (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
József Ádám Áfonya of the Sporty Heroes Mudi Chuck Agility Team LARGE (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sissy Graf Yeremy of Magic Border's Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sissy Graf Cue of Austrian Diamond's Borderská kólia ÖCBH LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sissy Graf Asics von den Borderhörnchen Borderská kólia ÖCBH LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Natália Marková Chamberry Okti Biely démon Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Barbora Odnogová Wall-e Kríženec RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Julia Fuzi Lucky Summer TNT Cinnamon Borderská kólia #HU LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Julia Fuzi Lightpseed Jet Borderská kólia #HU LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudel RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Stefan Clapczynski Kirlee Little Shepherds of Green Valley Borderská kólia ÖRV HSV Korneuburg Werft LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser Belgický ovčiak Malinois VBSÖ Haslau LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Martina Stryckova Casper Vipet RSDC LARGE (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Markus Leitgeb Milow Kríženec ÖRV Neusiedl SMALL (A1) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s Borderská kólia Brno LARGE (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy Parson russell teriér AK Lazany MEDIUM (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Rebeka Rády Mius Borderská kólia MEOE LARGE (A1) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust Austrálsky ovčiak ÖRV St. Matgarethen/ Raab LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Wolfgang Tieber Sam’s Motley Crew Apple Austrálsky ovčiak ÖRV St. Matgarethen/ Raab LARGE (A1) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Wolfgang Tieber Amazing Macintosh of Styrian Westpoint Borderská kólia ÖRV St. Matgarethen/ Raab LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kateřina Břízová APOLLON Ellie's Jolly Pudel Psí škola Od Svaté Lucie SMALL (A2) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia Pudel Psí škola Od Svaté Lucie MEDIUM (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Natália Kollárová Faty Wendaja Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A1) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka Kavalier king Charles Španiel Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK nov. 3, 2018
Mirka Mihoková Mesi Mudi ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer Borderská kólia Pesopark LARGE (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři Pudel KK Zetor Brno SMALL (A2) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkshire Terrier KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant Austrálska kelpia Hopster LARGE (A3) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kristina Půdová Kite Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Elena Medová Lilly Parson russell teriér Canis Club Cífer SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Dagmar Angerer Treasure of Life A Cody for You Borderská kólia ÖZBH LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Anita Szilágyi Infinity Light Live By Heart Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A1) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Zuzana Matouskova Diamond Zack Wonderfull Dream Borderská kólia Kynologický klub Biely Tesák LARGE (A2) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Kamila Celmer LSD Galaxy Borderská kólia BAT LARGE (A1) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
András Sájer Niga Kríženec Béta Kutya Klub LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Piotr Celmer Amber Bajlo Belgický ovčiak Malinois - LARGE (A1) PL nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Jäckl Anikó Questcock Baylee Anglický kokeršpaniel Kraft SE MEDIUM (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár Mudi Kraft SE MEDIUM (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Mária Škultétyová Jake Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Brigitte Hampl Especially Yes of Magic Border's Borderská kólia ÖRV Tattendorf LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A2) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salulutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Karel Kurc Big Chocolate z Lodice Austrálska kelpia KK Šlapánka LARGE (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Karel Kurc Die Hard Austrálska kelpia KK Šlapánka LARGE (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes Holandský ovčiak RSDC LARGE (A1) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Petra Barborová Baxy Trpasličí pinč RSDC MEDIUM (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sandra Langer Kings of Joy Courage Parson russell teriér ÖRV Böheimkirchen SMALL (A1) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sandra Langer Wendsday of Magic Borders Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sandra Langer Best of Magic Borders Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel Parson russell teriér Erdőháti Agility Klub SMALL (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Wéber Krisztina Mushu Belgický ovčiak Malinois Erdőháti Agility Klub LARGE (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lisa Frick Extra Jackpot Borderská kólia ÖGV Lustenau LARGE (A2) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lisa Frick Sense of Delight Buddy Borderská kólia ÖGV Lustenau LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Sonja Hampl Tex Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lucie Šebková Cheslabben HandyMan Retríver zo zálivu Chesapeake Psi skola Od Svate Lucie LARGE (A1) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Lucie Šebková Adélka ULI z Říčan Borderský teriér Psi skola Od Svate Lucie MEDIUM (A3) CZ nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Ivana Kušnierová Aleki Bílý Hřebíček Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A2) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Ivan Klčo Zizi Pudel Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Christian Prein Let´s talk about Keen To Run Austrálsky ovčiak ÖRV HSV St. Margarethen/Raab LARGE (A1) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Christian Prein Western Recall´s Virginia Smile Austrálsky ovčiak ÖRV HSV St. Margarethen/Raab LARGE (A3) AT nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Bernadett Ádám-Bökényi Bellamie aus dem Bergischen Borderská kólia Chuck Agility Team LARGE (A1) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A2) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
András Bögre Pitta Kríženec --- LARGE (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018
András Bögre Luca Kríženec --- MEDIUM (A3) HU nov. 3, 2018 / nov. 4, 2018