Lord of the Winter I. 2020/2021

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na I. DIEL ZIMNEJ AGILITY SÉRIE LORD OF THE WINTER 2020/2021!

PROGRAM

Sobota 7.11.2020
Open Agility I.
Open Jumping I.
Open Jumping II.

Nedeľa 8.11.2020
Open Agility II.
FINÁLE

Prihlasovanie bude spustené v utorok 30.6.2020 o 20:00 :)

** Zľavnené štartovné 175€ na všetkých 5 pretekov je platné s úhradou do 31.7.2020 **

Rozhodcovia: Jose Luis Garcia Alvarez (E) a Roman Lukáč ml. (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: nov. 7, 2020

Koniec: nov. 8, 2020


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 40,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 40,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 30,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 30,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 80
Dokončené registrácie: 19
Voľné miesta: 131

SMALL 26

A3 16

A2 4

A1 6

MEDIUM 21

A3 14

A2 5

A1 2

LARGE 33

A3 20

A2 4

A1 9

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix Borderská kólia Dog Garden LARGE (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Anna Eifert Holman's Nebraska Borderská kólia OMD LARGE (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron Borderská kólia ——- LARGE (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty Kavalier king Charles Španiel Psí škola na ostrově SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Václav Ptáček Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Ivana Ptáčková Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe Borderská kólia ParadaGroup MEDIUM (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe Borderská kólia ParadaGroup LARGE (A1) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Rafal Czopa Kora name Hopster MEDIUM (A3) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora Šeltia Run.as.one MEDIUM (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sabine Berndorfer Kings of Joy Azzy Dizzy Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sabine Berndorfer Kings of Joy Bubble Gum Parson russell teriér ÖGV Münchendorf MEDIUM (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Petra Kulisity Mawlch Dara Borderská kólia HU LARGE (A2) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Csilla Fodor Pallisters Cosmopolitan Pyrenejský ovčiak s krátkosrstou tvárou Anonim Agility Addicts MEDIUM (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Veronika Nagy Blessed Borders Master Piece Borderská kólia OMD LARGE (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight Patterdale teriér Canis Club Cífer SMALL (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Anna Woroniecka Indirica Peppers Tiger Paw Pudel --- SMALL (A2) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Brigitte Hampl Especially Yes of Magic Border's Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Martina Gajdošová CRAZY od Morového sloupu Belgický ovčiak Malinois AGILITY klub TINKY LARGE (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri Belgický ovčiak Malinois AGILITY klub TINKY LARGE (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Magda Domanska MORA Willa Mora Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ZKwP Oddział Bydgoszcz MEDIUM (A3) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Natália Kollárová Faty Wendaja Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka Parson russell teriér Baltic Agility Team SMALL (A3) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Małgorzata Górska-Guzowska BALOO Perfect Team Parson russell teriér Baltic Agility Team MEDIUM (A1) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois VBSÖ LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy Borderská kólia Pandičky LARGE (A1) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Jitka Ďuricová Daila Arinelle Papillon Pandičky SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour Papillon Pandičky SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Denisa Lajmarová Game over Nornik Parson russell teriér Agility Kroměříž SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily Šeltia RSDC MEDIUM (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes Holandský ovčiak RSDC LARGE (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Adéla Benešová seven seas i.-c. raven gil Borderská kólia KAČR LARGE (A1) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sandra Langer Best of Magic Borders Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven Mudi RSDC MEDIUM (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Juraj Ruža Dracula Mystique Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Juraj Ruža Mason`s Logan Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři Pudel KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkshire Terrier KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel Pumi DogSport CZ MEDIUM (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Veronika Krupková Veresi Akácos Ezüst Pumi DogSport CZ MEDIUM (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia Agility klub Kamzík LARGE (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sissy Graf Cue of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Zsombor Laszlo Honeybee at Small Swan Šeltia MEOE SMALL (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Zsombor Laszlo Happy Shepherds Arkansas Šeltia MEOE MEDIUM (A2) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Árpád Pirity Lion Blue of Sprightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A2) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Árpád Pirity Devil Black of Srightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sissy Graf Asics von den Borderhörnchen Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sandra Langer Firework hill Las Vegas Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A1) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Sandra Langer Kings of Joy Courage Parson russell teriér ÖRV Böheimkirchen SMALL (A1) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Petra Barborová Baxy Trpasličí pinč RSDC MEDIUM (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace Borderská kólia m&m LARGE (A3) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies Austrálsky ovčiak M&M LARGE (A3) PL nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
László Reka Pepper Power at Small Swann Šeltia Agility Monor SMALL (A1) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Lucia Dobríková BeOffbeat Amazing Slash Austrálska kelpia Agility klub Kamzík LARGE (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár Mudi - MEDIUM (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille Mudi - MEDIUM (A1) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Dorottya Híves Wixtra The Wind Waker Borderská kólia Anonim Agility Addicts LARGE (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller Parson russell teriér Agility Kroměříž SMALL (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
dalma naggyor Vital Balance Amazon Borderská kólia MEOE LARGE (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
dalma naggyor Rolex in blue of Summergarden Šeltia MEOE SMALL (A3) HU nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Dagmara Bednáriková Enjoy the Show of Heaven Seven Pudel Canis Club Cífer MEDIUM (A3) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Aneta Grygarova Escape to Dream Bohemia Grant Borderská kólia GrAnt agility LARGE (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Alena Nejedlá Rozárka Yorkshire Terrier ------ SMALL (A2) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020
Adéla Maršálková Míša Kríženec Agility Kroměříž MEDIUM (A3) CZ nov. 7, 2020 / nov. 8, 2020