Lord of the Winter I. 2019/2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na prvý diel zimnej série Lord of the Winter 2019/2020!

PROGRAM

Sobota 2.11.2019
Open Jumping I.
Open Jumping II.
Open Agility I.

Nedeľa 3.11.2019
Open Agility II.
FINÁLE

Rozhodcovia: Jocke Tangfelt (SE) a Roman Hajnala (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Prihlasovanie štartuje 31.5.2019 o 20:00 a bude otvorené až do naplnenia kapacity
Pre uplatnenie zľavneného štartovného na celú sériu je potrebná úhrada do 30.6.2019
Uzávierka všetkých platieb je 30.7.2019 - po tomto termíne budú neuhradené miesta uvoľnené


Informácie

Začiatok: nov. 2, 2019

Koniec: nov. 3, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 40,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 40,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 30,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 30,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície Vysledky / Results

Statistika

Prihlásených tímov: 149
Dokončené registrácie: 33
Voľné miesta: 117

SMALL 36

A1 8

A2 7

A3 21

MEDIUM 39

A1 14

A2 5

A3 20

LARGE 74

A1 16

A2 16

A3 42

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Ivana Köplingerová Sunny Trpasličí pinč RSDC SMALL (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Anna Woroniecka Indirica Peppers Tiger Paw Pudel --- SMALL (A2) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár Mudi Kraft SE MEDIUM (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Eliska Vernerova Purple Mountains Birte Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Olga Olszewska Misty Highland (FCI) TIGRA Borderská kólia GO! LARGE (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Bianca Teufl Zina Od Šešica Havanský psík ÖRV St. Matgarethen/ Raab SMALL (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant Borderská kólia Tachyon LARGE (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Peter Panner Be THOR of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Michal Palka Icepeak Rays Fast Pace Borderská kólia m&m LARGE (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Martina Stückler Bones Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Nikolett Korcz Csöppnyi Sheltie Athene Šeltia MEOE SMALL (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Nikolett Korcz Tockins Šeltia MEOE MEDIUM (A1) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Magdalena Łabieniec Why Not Issi My Queen Borderská kólia GO! LARGE (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
András Bögre Luca Kríženec --- MEDIUM (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Carmen Hinterdorfer Dess of Lightningborder Borderská kólia ÖRV HSV Aisttal LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sonja Hampl Tex Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Olga Olszewska Dreaming Wide Awake Borderská kólia GO! LARGE (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
András Bögre Pitta Kríženec --- LARGE (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille Mudi Kraft SE MEDIUM (A1) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sonja Hampl Hashtag with Power and Passion Šeltia ÖGV Tattendorf SMALL (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Magdalena Łabieniec INDIRICA Elfie Pudel GO! SMALL (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes Holandský ovčiak RSDC LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lisa Frick Extra Jackpot Borderská kólia ÖGV Lustenau LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Carmen Hinterdorfer Mi Osita Negra De La Mesta Pastores Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV HSV Aisttal MEDIUM (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sabine Berndorfer Kings of Joy Bubble Gum Parson russell teriér ÖGV Münchendorf MEDIUM (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sabine Berndorfer Kings of Joy Azzy Dizzy Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Martina Stückler Seven Seas I.-C. Raven Elroy Bentley Borderská kólia SVÖ Neunkirchen LARGE (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Laura Reinhalter Bazooka Extreme Braveheart Pyrenejský ovčiak dlhosrstý ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lucia Tomovičová Roxy Kríženec RSDC MEDIUM (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky Holandský ovčiak Amonra LARGE (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Eliska Vernerova Fluffy Unicorn Bohemia Grant Borderská kólia UNICORNS AGILITY LARGE (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Miroslav Košičan Rickon Kríženec Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A2) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sissy Graf Asics von den Borderhörnchen Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller Parson russell teriér Agility Kroměříž SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Tamas Lapu Perla Belgický ovčiak none LARGE (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lenka Adzimová Loki Kríženec Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salulutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Ivan Klčo Zizi Pudel Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia Parson russell teriér Psia Športová Akadémia SMALL (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sonja Mladek Cunning Trigger of Jennifer's Bonfire Borderská kólia ÖRV HSV Korneuburg Werft LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Denisa Lajmarová Game over Nornik Parson russell teriér Agility Kroměříž SMALL (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sissy Graf Cue of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖCBH LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sonja Mladek Elvis of Jennifer's Bonfire Borderská kólia ÖRV HSV Korneuburg Werft LARGE (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Adéla Maršálková Míša Kríženec Agility Kroměříž MEDIUM (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Helmut Paulik Montana´s Spirit Kamikaze Kiwi Šeltia ÖRV HSV Aisttal MEDIUM (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Christina Paulik Lock-Eye Funny Girl Borderská kólia ÖRV HSV Union Königstetten LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily Šeltia RSDC MEDIUM (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kveta Salusova Irhaberki Johogy Jottel Mudi Grant agility MEDIUM (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kveta Salusova Arany Pipacs Sobasan Mudi Grant agility MEDIUM (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkshire Terrier KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Hella Illényiová Harmonious Brilliant Quick Angel Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři Pudel KK Zetor Brno SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sabrina Hauser Enjoy the magic Moment Extraordinary Šeltia ÖRV Pottendorf MEDIUM (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sabrina Hauser Guapa Layla von Don el Ranzo Šeltia ÖRV Pottendorf MEDIUM (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Radka Mokrišová Lovely Blue Dream des Tendres Caresses Šeltia Bestagility SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Radka Mokrišová Amazing Mia Bestagility Mudi Bestagility MEDIUM (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sandra Anton Merlin Kríženec ÖRV St. Matgarethen/ Raab LARGE (A2) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sandra Anton Awesome Flower Rain Sheltie at work Šeltia ÖRV St. Matgarethen/ Raab SMALL (A2) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lara Heinzel Runkeeper My Little Friend Pino Borderská kólia ÖCBH Österreichischer Club für Britische Hütehunde LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant Austrálska kelpia KK Šlapánka MEDIUM (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Viktória Bartalis Wixtra Expecto Patronum Borderská kólia Kutyapark Egyesület Szombathely LARGE (A2) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Viktória Bartalis Happy Kríženec Kutyapark Egyesület Szombathely LARGE (A2) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Csilla Szalai Dark Zephyr di Terra Luna Belgický ovčiak KRAFT SE LARGE (A2) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kristína Raševová Modigliani Kríženec SLOVENSKO agility klub MEDIUM (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Mária Škultétyová Jake Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Andrea Farkas Wanderers of Saint Wendelin Ben Borderská kólia MEOE LARGE (A1) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Karolina Rogińska ROSA name Hot Dogs Agility MEDIUM (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Juraj Ruža Mason`s Logan Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Agata Dabrowska Blackout Borderská kólia Juhuu LARGE (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Rafal Czopa Kora name Hopster MEDIUM (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Julie Dušková Arena Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sabine Berndorfer Iowa Parson russell teriér ÖGV Münchendorf SMALL (A2) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Viktoria Varga Goldie Olbramovicky Kvitek Belgický ovčiak Malinois MEOE LARGE (A1) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Julie Dušková Irhaberki Pipiteri Facer Mudi Grant Agility MEDIUM (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Nemám MEDIUM (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandu Šeltia Přerov SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Pataki Mónika Spiky Trpasličí pinč BISE SMALL (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Alicja Lubner Żuchowska Figa Stredný bradáč Juhuu SMALL (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Veronika Králiková Wellness Akumulator Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos (Cherry) Pumi Agility Dobrý pes MEDIUM (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Alena Hudcová Bublina Kríženec UNICORNS AGILITY LARGE (A2) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Árpád Pirity Devil Black of Srightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Radka Mokrišová Alvin Gold Radan Bohemia Šeltia Bestagility SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Árpád Pirity Lion Blue of Sprightliness Šeltia A-Team SE Győr MEDIUM (A2) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sipka Marianna Garde Royal Shiva Belgický ovčiak Malinois BISE LARGE (A1) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Jäckl Anikó Questcock Baylee Anglický kokeršpaniel Kraft SE MEDIUM (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Justyna Stefaniak Unlimited Sheepdog Ash Borderská kólia - LARGE (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sandra Langer Kings of Joy Courage Parson russell teriér ÖRV Böheimkirchen SMALL (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser Belgický ovčiak Malinois VBSÖ Zurndorf LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Sandra Langer Best of Magic Borders Borderská kólia ÖRV Böheimkirchen LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Csilla Fodor Pallisters Cosmopolitan Pyrenejský ovčiak s krátkosrstou tvárou Anonim Agility Addicts MEDIUM (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Uschi Temmel Die Wilma vom Wolfsgrabenweg Belgický ovčiak Malinois ÖRV HSV Frauental LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Mirka Mihoková Mesi Mudi ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Jana Trojková FREESHA Kham-Mi Borderský teriér VOSA Ostrava SMALL (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Uschi Temmel Kornay Hunting the nimble Lilo Labradorský retríver ÖRV HSV Frauental LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Brigitte Hampl Especially Yes of Magic Border's Borderská kólia ÖGV Tattendorf LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess Borderská kólia GO! LARGE (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana Borderská kólia GO! LARGE (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kristina Půdová Kite Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Robert Stöger Ghost vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Anna Kania Ebony Nose Elixir Borderská kólia Propsy LARGE (A1) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Marina Selinger Bouncy Night Lights Sheltie At Work Šeltia WRKA Krenglbach MEDIUM (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Kristina Půdová Choice Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Monika Malinowska Amazing Arya Lucky Aussies Austrálsky ovčiak Hopster LARGE (A3) PL nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Denisa Ružová Beast Boo Boo Rose Speedlight Patterdale teriér RSDC SMALL (A2) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Denisa Ružová Aussie Atrey Srdcové eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A2) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Monika Czili Dynamic Drive Zea Borderská kólia KRAFT SE LARGE (A1) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Anita Szilágyi Infinity Light Live By Heart Borderská kólia BISE Békéscsaba LARGE (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County Borderská kólia ÖRV HSV Gresten LARGE (A3) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce Borderská kólia Tři sestry LARGE (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Barbora Lerlová Hidden Treasure Lukato Gold Nemecký špic Tři sestry SMALL (A1) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Katalin Gáti Nagyiregi Tiesto Malý bradáč MEOE MEDIUM (A2) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Dorottya Híves Wixtra The Wind Waker Borderská kólia Anonim Agility Addicts LARGE (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora Šeltia Run.as.one MEDIUM (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo Austrálsky ovčiak Run as one z. s. LARGE (A2) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Angelina Wegbauer Frodo of Dark Spirits Šeltia ÖRV HSV Stockerau Nord Agility Funny Bones MEDIUM (A1) AT nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Ildikó Csík Alíz Kríženec - LARGE (A3) HU nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák Borderská kólia MKA TATRY Poprad LARGE (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Roman Lukáč Metaxa Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Václav Ptáček Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Dominika Vlčková Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Petra Vyplelová Astra Hugg Borderská kólia OSA Jahoda Kladno LARGE (A3) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019
Petra Vyplelová Flank Ballart Borderská kólia OSA Jahoda Kladno LARGE (A2) CZ nov. 2, 2019 / nov. 3, 2019