Lord of the Winter II. 2021/2022
4. december 2021

Začiatok: 4. december 2021

Koniec: 5. december 2021

Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Garant: Juraj Ruža

Spravca: Alexandra Slezáková

- Cena štartovného: 35,00 €
- Dalsi pes: 35,00 €

Propozície: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na II. DIEL ZIMNEJ AGILITY SÉRIE LORD OF THE WINTER 2021/2022!

PROGRAM

Sobota 4.12.2021
Open Agility I.
Open Jumping I.
Open Jumping II.

Nedeľa 5.12.2021
"Rýchla smrť" (Open Jumping)
Open Agility II.
FINÁLE

Preteky sa uskutočnia za aktuálnych hygienických podmienok stanovených Úradom vlády SR.

Rozhodcovia: Sari Mikkilä (FI) a Roman Lukáč (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

81
Prihlásených tímov
36
Dokončené registrácie
114
Voľné miesta

Štartovná listina

Zoznam registrovanych pretekarov

Meno Fotografia Pes Kategória Štát Stav
Patrícia Ondrušková Walerion Minowara SMALL (A3) SK
Adrián Botka Rebelona Diabla z Koloru SMALL (A2) SK
Zuzana Kalčevská Chessie SMALL (A3) SK
Zuzana Kalčevská Bella Ragazza la Vera Felicitá SMALL (A2) SK
Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia LARGE (A3)
Efka Svobodová Atypic Solution Agility Lifestyle LARGE (A2) CZ
Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant LARGE (A3) CZ
Lucie Šebková Qualand Back to Black LARGE (A1) CZ
Dominika Sopinská Mawlch Nessie LARGE (A1) SK
Marie Šikýřová Toffi LARGE (A2) CZ
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond MEDIUM (A3) SK
Braňo Vlček Quick Brown Neraka MEDIUM (A3) SK
Efka Svobodová Aperol from Thorny Court LARGE (A1) CZ
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos MEDIUM (A2) SK
Manuela Schmid Jamaala of Austrian Diamonds LARGE (A3) AT
Ivana Barányi Köplingerová Bria LARGE (A3) SK
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco LARGE (A3) SK
Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura MEDIUM (A3) SK
Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri LARGE (A2) SK
Barbora Harmanová Harmony Perla z Polabí SMALL (A1) SK
Barbora Harmanová Joyce MEDIUM (A1) SK
Monika Parnahajova Go Wild Alkyra SMALL (A3) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A3) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja LARGE (A2) SK
Veronika Králiková Nangamai Eleven LARGE (A2) SK
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík LARGE (A3) SK
Aneta Grygarova Go for Trip Bohemia Grant LARGE (A1) CZ
Aneta Grygarova Escape to Dream Bohemia Grant LARGE (A3) CZ
Andrea Jaklovská Puzzle Dajavera LARGE (A2) SK
Tomáš Lerl Amigo LARGE (A1) CZ
Juraj Ruža Dracula Mystique Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Árpád Pirity Lion Blue of Sprightliness MEDIUM (A3) HU
Árpád Pirity Devil Black of Srightliness MEDIUM (A3) HU
Sandra Langer Best of Magic Borders LARGE (A3) AT
Martina Gajdošová CRAZY od Morového sloupu LARGE (A1) SK
Lena Nikou Unconditial Love of Noble County LARGE (A3) AT
Lena Nikou Alice of Austrian Diamonds LARGE (A3) AT
Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller SMALL (A3) CZ
Simona Ivanova Fort Rosalie Thiwahe LARGE (A2) SK
Barbora Lerlová Hidden Treasure Lukato Gold SMALL (A1) CZ
Edina Keskeny Kövesbérci Betyár MEDIUM (A3) HU
Edina Keskeny Köves-Bérci Betyár Pille MEDIUM (A2) HU
Miruš Antalova HAKRIELLIS YOU CANNOT WIELD IT MEDIUM (A1) SK
Miruš Antalova Extreme TeeBee Divoký Sen MEDIUM (A3) SK
Rafal Czopa Kora MEDIUM (A3) PL
Maria Kiovska Aimee U Dvou Obru LARGE (A1)
Marianna Mihályová Ariana Grande Gandamak LARGE (A3) SK
Petra Horňáková Aimer le bleu Lago Benea LARGE (A3) SK
Dominika Sopinská Tara LARGE (A3) SK
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes LARGE (A3) SK
Veronika Olešovská Dejvy SMALL (A2) SK
Petra Barborová Bazinga LARGE (A1) SK
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven MEDIUM (A2) SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl SMALL (A2) SK
Reka Laszlo Pepper Power at Small Swan SMALL (A1) HU
Simona Filova Allegra La Vera Felicita SMALL (A3) SK
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp MEDIUM (A3) SK
Vivien Tóth "Ensley" Béta's Hurricane Balance MEDIUM (A3) HU
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily MEDIUM (A2) SK
Zsombor Laszlo Happy Shepherds Arkansas MEDIUM (A2) HU
Viktória Bartalis Wixtra Expecto Patronum LARGE (A3) HU
Zsombor Laszlo Honeybee at Small Swan SMALL (A3) HU
Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda MEDIUM (A1) CZ
Reka Novak Mystic Moonlight Bi Blue Belmondo SMALL (A1) HU
Fiona Dienstbier Churchill Best of Borderbande LARGE (A1) AT
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita SMALL (A3) SK
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant LARGE (A1) SK
Adéla Maršálková Míša MEDIUM (A3) CZ
Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer MEDIUM (A3) CZ
Zsófia Sallay ASTI LARGE (A1) HU
Zsófia Sallay Lexgryfe Ríra LARGE (A3) HU
Sandra Langer Firework hill Las Vegas LARGE (A1) AT
Sandra Langer Kings of Joy Courage SMALL (A1) AT
Wéber Krisztina Nils Holgersson von Morosso SMALL (A3) HU
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight SMALL (A2) SK
Martina Gajdošová Letti LARGE (A2) SK
Brigitta Ray Auricula Sinistra Čáry Máry Fuk SMALL (A3) HU
Brigitta Ray Oliwonder’s Frenetic Winner SMALL (A1) HU
Denisa Lajmarová Game over Nornik SMALL (A3) CZ
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A3) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138