Majstrovstvá Slovenska v agility 2020 & MSRDaM 2020
26. september 2020

Začiatok: 26. september 2020

Koniec: 27. september 2020

Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Garant: Juraj Ruža

Spravca: Alexandra Slezáková

- Cena štartovného: 20,00 €
- Dalsi pes: 20,00 €

Propozície: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na Majstrovstvá Slovenska v agility 2020!

PROGRAM

Sobota 26.9.2020
Open Agility Družstvá
Open Jumping Jednotlivci

Nedeľa 27.9.2020
Open Jumping Družstvá
Open Agility Jednotlivci

Zloženie družstiev zašlite do termínu uzávierky 20.9.2020 mailom na saska@otm.sk

** Podmienky účasti na MSR ako aj zadávanie titulov nájdete v propozíciách **

POZOR: Vzhľadom na cestovateľské opatrenia proti COVID-19 sme boli nútení pristúpiť k zmene rozhodcu/ov

V RÁMCI PRETEKOV PREBEHNÚ AJ MAJSTROVSTVÁ SR DETÍ A MLÁDEŽE 2020


Propozície MSRDaM 2020: https://drive.google.com/file/d/1G8YiV9_kWKo8W2A10qDBZENKgEg8IPKC/view?usp=sharing

Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK) a Roman Hajnala (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

140
Prihlásených tímov
137
Dokončené registrácie
63
Voľné miesta

SMALL 47

A1 12

A2 13

A3 22

MEDIUM 32

A1 4

A2 15

A3 13

LARGE 61

A1 12

A2 25

A3 24

Štartovná listina

Zoznam registrovanych pretekarov

Meno Fotografia Pes Meno timu Kategória Štát Stav
Erika Caisová Saenti Termix MEDIUM (A3) SK
Lucia Piatnicová Zoe Ladies and gentlemen MEDIUM (A3) SK
Lucia Ciprianová Ňuňu Ladies and gentlemen MEDIUM (A2) SK
Pierre-Yves Millan BRK Psyco Ladies and gentlemen MEDIUM (A3) SK
Grétka Kolevová Luna Tale Original' Malibu Fantastic 4 LARGE (A3) SK
Zuzana Kozánková Kathe z Radětínské skály Šeltičky dámičky SMALL (A1) SK
Pierre-Yves Millan Amaya Anjelska straz Fantastic 4 LARGE (A2) SK
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Tri a pol borderky LARGE (A3) SK
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta RSDC Smallíci SMALL (A3) SK
Marcela Olejárová BONEY M Redfest Bubolaci LARGE (A2) SK
Zuzana Kobrtková Burko Sami sebou MEDIUM (A2) SK
Braňo Vlček Quick Brown Neraka 4 pudle MEDIUM (A2) SK
Dominika Sopinská Tara RSDC large exots LARGE (A3) SK
Simona Filova Allegra La Vera Felicita Flakaté komando SMALL (A3) SK
Natália Dindová Atomic Apple Czech Fan 2x2 LARGE (A3) SK
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Quatro LARGE (A3) SK
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond 4 pudle MEDIUM (A2) SK
Zuzana Cipovová Sushi GO SMALL (A3) SK
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko GO SMALL (A3) SK
Natalia Svobodova Bellina Bayo of KY's Spirit Skiper Roses LARGE (A3) SK
Zuzana Kalčevská Chessie Flakaté komando SMALL (A2) SK
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Necháme to na osud SMALL (A2) SK
Martina Kolevová Grip Ťapka SPOLU MEDIUM (A3) SK
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Small Team 1 SMALL (A3) SK
Hana Rothmeierová Endless Spaghetti Fitmin Quatro LARGE (A2) SK
Lenka Repková Omega Kogito Easter Bubolaci LARGE (A3) SK
Dagmar Kövérová Kiky Motáci SMALL (A3) SK
Juraj Ruža Apocalypsa Rose Speedlight RSDC Smallíci SMALL (A2) SK
Natália Marková Positive Flow Jumping Hunters RSDC Hviezdna rota MEDIUM (A2) SK
Lubica Pflieglerova Jessica Sami sebou MEDIUM (A2) SK
Barbora Odnogová Wall-e RSDC Smallíci SMALL (A3) SK
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy Termix MEDIUM (A3) SK
Dagmara Bednáriková Enjoy the Show of Heaven Seven 4 pudle MEDIUM (A3) SK
Tatjana Kašparová Amon 4 pudle MEDIUM (A2) SK
Kristína Raševová Modigliani Termix MEDIUM (A2) SK
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka Šunky na ťahu SMALL (A2) SK
Lubomír Jaklovský Puzzle Dajavera Quatro LARGE (A2) SK
Ivana Ptáčková Messi Šunky na ťahu SMALL (A3) SK
Nadežda Hájeková Elijah Hilary Beberon Quatro LARGE (A2) SK
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia Družstvo z celého Slovenska SMALL (A2) SK
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Šunky na ťahu SMALL (A3) SK
Hella Illényiová Flores Ferencik Fantastic 4 LARGE (A2) SK
Patrícia Ondrušková Larry RSDC Smallíci SMALL (A3) SK
Emma Lepková Nelly Large Team 1 LARGE (A3) SK
Jaroslava Belaj Shadow of Aire Fiona Fly Skiper Roses LARGE (A2) SK
Pavol Vakonič Siri Sirael of Summergarden Družstvo z celého Slovenska SMALL (A1) SK
Jaroslava Belaj Gentleman Atrey Beberon Puzzle LARGE (A1) SK
Lenka Adzimová Loki Jupove turbo LARGE (A2) SK
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Zly pies LARGE (A3) SK
Martina Vakoničová ROZITA RAY Vakonič Family Skiper Roses LARGE (A3) SK
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Skiper Roses LARGE (A3) SK
Sonja Klomser mawlch ursus LARGE (A3) AT
Klomser Helmut Happy Faye of Magic Borders LARGE (A2) AT
Pavol Roháček Just in AllStars Quick Angel Tri a pol borderky LARGE (A1) SK
Alexandra Šebová Shaggy Tri a pol borderky LARGE (A2) SK
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily RSDC Hviezdna rota MEDIUM (A2) SK
Tomáš Neuhort Hätrygg Dai Muratori Družstvo z celého Slovenska SMALL (A2) SK
Michaela Bělková FELIS Motýlek z Nevady Družstvo z celého Slovenska SMALL (A2) SK
Viera Fedorová Just Perfect Quick Angel Premiéra LARGE (A1) SK
Soňa Matulová Aisha z Krojčenku 2x2 LARGE (A3) SK
Sylvia Neuhortová Bugatti London´s Brandy SPOLU MEDIUM (A2) SK
Marianna Mikušová Ariana Grande Gandamak Premiéra LARGE (A1) SK
Slávka Zábavská Dart Chocolate Dei Matiblu Tri a pol borderky LARGE (A2) SK
Monika Kútiková Megy Ladies and gentlemen MEDIUM (A2) SK
Lenka Repková Diki Flakaté komando SMALL (A3) SK
Simona Ivanova Fort Rosalie Thiwahe Jupove turbo LARGE (A2) SK
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia 2x2 LARGE (A3) SK
Lucia Dobríková BeOffbeat Amazing Slash 2x2 LARGE (A2) SK
Vanesa Szépeová Luna Tragédi LARGE (A2) SK
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori Termix MEDIUM (A3) SK
Jana Poláková Parsonisk Brittany Bianka Flakaté komando SMALL (A1) SK
Renata Millan Kralova A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu Tragédi LARGE (A3) SK
Petra Barborová Baxy RSDC Hviezdna rota MEDIUM (A3) SK
Miroslava Englmanova Emily Sky Harisson GO SMALL (A3) SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica GO SMALL (A3) SK
Dana Čichoňová Loch Ness Monster LARGE (A2) CZ
Renata Millan Kralova Crash Quick Angel Tragédi LARGE (A3) SK
Miruš Antalova Extreme TeeBee Divoký Sen Stredný výber MEDIUM (A2) SK
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp SPOLU MEDIUM (A3) SK
Elena Jarošová Artuš ADP LARGE (A3) SK
Roman Jaroš Jessie Ferenčík ADP LARGE (A2) SK
Olga Novakova West Krásná Louka ADP LARGE (A2) SK
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso Small Team 1 SMALL (A1) SK
Natália Kollárová Faty Wendaja Large Team 1 LARGE (A2) SK
Vladimíra Gromová Parsonisk Adela Motáci SMALL (A2) SK
Vladimíra Gromová Danscan's Marguerite Motáci SMALL (A3) SK
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Stredný výber MEDIUM (A3) SK
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos Stredný výber MEDIUM (A2) SK
Janka Syrovátková Dafné Lagott Angel Navajo Stredný výber MEDIUM (A1) SK
Ladislav Matyó LOKI Quick angel Tragédi LARGE (A1) SK
Zuzana Holíková Buddy Premiéra LARGE (A1) SK
Jana Vašíčková Barney Sami sebou MEDIUM (A3) SK
Jaroslava Hvizdošová Hally Barry Small Team 2 SMALL (A1) SK
Eva Nošková Leyla Small Team 1 SMALL (A2) SK
Zdenka Vavrova Noria Tredici Medium Team 1 MEDIUM (A1) SK
Ivana Barányi Köplingerová Bria RSDC large exots LARGE (A1) SK
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes RSDC large exots LARGE (A2) SK
Juraj Ruža Dracula Mystique Rose Speedlight Tara's Devils SMALL (A1) SK
Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight Tara's Devils SMALL (A3) SK
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Puzzle LARGE (A3) SK
Luba Paulinyova Elza Sami sebou MEDIUM (A2) SK
Ivan Klčo Zizi Šunky na ťahu SMALL (A3) SK
Karolína Mikušová Nikolett SMALL (A1) SK
Daniel Martinček Butch Wallachian Flower Bubolaci LARGE (A2) SK
Daniel Martinček Cid Queen of Garden Bubolaci LARGE (A2) SK
Roman Lukáč Metaxa Ferenčík Zly pies LARGE (A3) SK
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Puzzle LARGE (A2) SK
Elena Jarošová Mendy Ferenčík ADP LARGE (A1) SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Small Team 1 SMALL (A2) SK
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl Small Team 2 SMALL (A3) SK
Denisa Ružová Beast Boo Boo Rose Speedlight Tara's Devils SMALL (A3) CZ
Hella Illényiová Harmonious Brilliant Quick Angel Fantastic 4 LARGE (A3) SK
Denisa Ružová Inka Srdcove eso Tara's Devils SMALL (A3) CZ
Petra Osuská Chessie Necháme to na osud SMALL (A1) SK
Eliška Ondrášová Tina SMALL (A1) SK
Matej Vyskoč Jackpot Quick Angel Puzzle LARGE (A2) SK
Lenka Líškayová LONG ISLAND By White Star SMALL (A1) SK
Zora Šipošová Leny MEDIUM (A1) SK
Lenka Líškayová Samanta SMALL (A1) SK
Patrícia Penevová Abigail Mia Noční zátoka Premiéra LARGE (A1) SK
Andrea Jaklovská Rita LARGE (A3) SK
Ružena Hlaváčiková Hailey LARGE (A1) SK
Ružena Hlaváčiková Jacky MEDIUM (A1) SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Motáci SMALL (A3) SK
Soňa Matulová ABSOLUTLY PERFECT IN Extreme speed Jupove turbo LARGE (A2) SK
Jana Juhásová A Dreamer Maria Sirrah Necháme to na osud SMALL (A1) SK
Kristína Kováčová Issy Moravské Srdce Šeltičky dámičky SMALL (A2) SK
Miriam Frézová ml. Arbia Easy Euforia Šeltičky dámičky SMALL (A2) SK
Miriam Frézová Eliza Little Star Harisson Šeltičky dámičky SMALL (A2) SK
Eva Matusovicova Hurikán Slovakia Pedro SPOLU MEDIUM (A3) SK
Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess Zly pies LARGE (A3) PL
Gerda Zemaityte Sabshai A'lee Zly pies LARGE (A3) LT
Ema Slivková Cioccolatta Properipes Ochi LARGE (A1) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Small Team 2 SMALL (A3) SK
Gerda Zemaityte Flyland Watch This Medium Team 1 MEDIUM (A3) LT
Tim Mosný Sassy Rose Koryfej Medium Team 1 MEDIUM (A2) SK
Tim Mosný Image Brown Fatranský sen Large Team 1 LARGE (A3) SK
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Large Team 1 LARGE (A1) SK
Martin Hudec Angie z Kraje André RSDC large exots LARGE (A2) SK
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita Necháme to na osud SMALL (A3) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138