Nitrianske svetové preteky 2017

AK NITRA Vás srdečne pozýva na 2.ročník Nitrianskych svetových pretekov.

Miesto konania: Výcvikový areál AK Nitra, GPS N48.323808 E18.085181
Garant: Adriána Majtánová, +421911896590
Povrch: tráva
Rozhodca: Roman Hajnala (SK)


Program:
8:00 – 8:40 Prezentácia
9:00 Začiatok pretekov
2x skúška A1
2x skúška A2
2x skúška A3
Open jumping
Vyhodnotenie

Presný časový program bude zverejnený po uzávierke pretekov.


Informácie

Začiatok: sep. 9, 2017

Koniec: sep. 9, 2017


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: AK Nitra

Cena štartovného: 10,00 €

Cena štartovného - další pes: 10,00 €

Garant akcie: Adriána Majtánová, admajtanova@gmail.com

Administrátor preteku:


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 83
Dokončené registrácie: 48
Voľné miesta: 22

SMALL 33

VETERAN 1

A3 6

A2 15

A1 11

MEDIUM 15

VETERAN 0

A3 6

A2 5

A1 4

LARGE 35

VETERAN 3

A3 9

A2 8

A1 15

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Vejka Adamčeková Leyla Francúzsky buldoček Agility klub LAZANY SMALL (A1) SK ALL
Renata Millan Kralova Astra Safir Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Adriana Kaczorova Luna Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Michaela Pallová Sindy Americký kokeršpaniel AK Speed Wolf SMALL (A2) SK ALL
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak AK Skiper Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Renata Millan Kralova Crash Quick Angel Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Renata Millan Kralova A3Ch.Earl Ziggy Dei Matiblu Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Pierre-Yves Millan Astra Daphie Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A2) SK ALL
Petra Barborová Baxy Trpasličí pinč RSDC MEDIUM (A3) SK ALL
Eva Debnarova Viki Kríženec KAČR SMALL (A2) SK ALL
Eva Debnarova Angel Kríženec KAČR MEDIUM (A1) SK ALL
Eva Debnarova Aiden z Kosteleckých Humen Borderská kólia KAČR LARGE (A2) SK ALL
Ivan Klčo Lili Ši-cu Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Gabriela Višňovská COYA Matacan Peruánsky naháč Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Lucia Piatnicová Shelly Kríženec AK Nitra SMALL (A2) SK ALL
Vanesa Čechová Charlie Anglický kokeršpaniel Agility klub AJKA MEDIUM (A2) SK ALL
Nadežda Hájeková Chess Hilary Zagato Borderská kólia AK & KK Hafík Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Jessica Marošiová Ronny Jack Russell teriér MsKK Handlová SMALL (A1) SK ALL
Natália Kollárová Faty Wendaja Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Natália Vyhnalová Habíb Hakeem z Gröbovské vinice Šeltia Agility Liptov MEDIUM (A2) SK ALL
David Gschweng Franky Kríženec ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Veronika Synčáková Tya Maltézsky psík SMART dog club SMALL (A1) SK ALL
Lucia Ciprianová Ňuňu Kríženec AK Nitra MEDIUM (A1) SK ALL
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Edita Oslancová Bobik Jack Russell teriér Mestský kynologický klub Handlová SMALL (A1) SK ALL
Hana Rothmeierová Endless Spaghetti Fitmin Borderská kólia SMART dog club LARGE (A1) SK ALL
Martina Kolevová Grip Ťapka Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A3) SK ALL
Grétka Kolevová Ebby Daisy World Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A3) SK ALL
Grétka Kolevová Luna Tale Original' Malibu Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A2) SK ALL
Barborka Kolevová Daisy JanLand Trpasličí pinč Agility klub LAZANY SMALL (A1) SK ALL
Zuzana Pokorná Eliška Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Anita Jančovičová Chilli Little Harisson Šeltia Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Peter Debnar Max Borderská kólia KAČR LARGE (A1) SK ALL
Tereza Tódová Bandit Fiery Rock Borderská kólia AK Nitra LARGE (A2) SK ALL
Lea Mináriková Stewart Red Gold Florén Parson russell teriér AK Nitra MEDIUM (A2) SK ALL
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK ALL
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Borderská kólia ŠK Severan LARGE (A1) SK ALL
Michaela Bělková FELIS Motýlek z Nevady Papillon Agility Liptov SMALL (A2) SK ALL
Katarina Podlipnik Capuder Arkosligeti Kocos Sed Pumi ŠKD Emona MEDIUM (A3) SI ALL
Katarina Podlipnik Capuder Arista Willa Belgický ovčiak Malinois ŠKD Emona LARGE (A1) SI ALL
Jaka Capuder MAWLCH ARA Chorvátsky ovčiak ŠKD EMONA LARGE (A3) SI ALL
Jaka Capuder Amelie The Little Guardian Angel Pumi ŠKD EMONA MEDIUM (A3) SI ALL
Miroslav Tomić Kondor Mi-Ji Belgický ovčiak Malinois KSK Agility Bečmen LARGE (A3) RS ALL
Michala Tomić Velox Crur Gazela Borderská kólia KSK Agility Bečmen LARGE (A1) RS ALL
Michala Tomić Mawlch Panda Borderská kólia KSK Agility Bečmen LARGE (A3) RS ALL
Natália Marková Chamberry Okti Biely démon Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A2) SK ALL
Marcela Olejárová BONEY M Redfest Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A1) SK ALL
Ivan Lukášik NINA Deabei Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK ALL
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A1) SK ALL
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Richard Chrabačka Fox Meadow's ADORABLE WITCH Parson russell teriér ARP Dog team SMALL (A2) SK ALL
Richard Chrabačka Fox Meadow's DESTINY Parson russell teriér ARP Dog team SMALL (A1) SK ALL
Richard Chrabačka Fox Meadow's BANSHEE Parson russell teriér ARP Dog team SMALL (A2) SK ALL
Richard Chrabačka Fox Meadow's GILLIAN Parson russell teriér ARP Dog team SMALL (A1) SK ALL
Richard Chrabačka Fox Meadow's EVAN ETC Parson russell teriér ARP Dog team SMALL (A1) SK ALL
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A3) SK ALL
Miriam Frézová Sunny Jazvečík Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Lenka Smatanová Ross Kríženec Agility klub LAZANY LARGE (VETERAN) SK ALL
Lenka Smatanová Zoey Kríženec Agility klub LAZANY MEDIUM (A2) SK ALL
Kristína Kováčová Issy Moravské Srdce Šeltia t.j. CA Žilina SMALL (A1) SK ALL
Luci Fialová Sarah Kríženec ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK ALL
Patricia Dvořáková (Kalčoková) Nikkita Vážská kaskáda Kern teriér Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (VETERAN) SK ALL
Patricia Dvořáková (Kalčoková) Briketta od Bosorky Kern teriér Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A2) SK ALL
Paulína Stanková Čiko Kríženec Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A2) SK ALL
Karin Popovicova Flores Ferenčík Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Balázs Varga Honey from Cranberry Cottage Borderská kólia K3 Kismegyeri Kutyás Klub Győr LARGE (A1) HU ALL
Soňa Kyselicová Angelo Jack Russell teriér SMART dog club SMALL (A1) SK ALL
Orsolya Bedi Real Love Jr. von Liechtenstein Jack Russell teriér K3 Kismegyeri Kutyás Klub Győr MEDIUM (A1) HU ALL
Orsolya Bedi Princess of the Universe Jr. von Liechtenstein Jack Russell teriér K3 Kismegyeri Kutyás Klub Győr SMALL (A2) HU ALL
Orsolya Bedi Lord Lancaster JR von Liechtenstein Jack Russell teriér K3 Kismegyeri Kutyás Klub Győr MEDIUM (A3) HU ALL
Kunert Andrea Szaffi Pumi K3 LARGE (A1) HU ALL
Jakub Brza Alanis Mersey Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Adel Slanitz All That Magic of Daiquincy Stredný bradáč K3 Kismegyeri Kutyás Klub Győr LARGE (A3) HU ALL
Adel Slanitz Around The Clock of Daiquincy Stredný bradáč K3 Kismegyeri Kutyás Klub Győr LARGE (VETERAN) HU ALL
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudel RSDC SMALL (A3) SK ALL
Ema Poláková Teddy Kavalier king Charles Španiel AK Nitra MEDIUM (A1) SK ALL
Bibiána Peťková Amy Austrálsky ovčiak AK Nitra LARGE (A1) SK ALL
Viktor Fülöp Stella Jankina Záhrada Waleský špringer španiel AK Nitra LARGE (VETERAN) SK ALL
Adriána Majtánová Andante Momo Magnolia PassCo Kavalier king Charles Španiel AK Nitra SMALL (A3) SK ALL