Októbrové preteky 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na Októbrové preteky 2019!

PROGRAM
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Rozhodca: Roman Hajnala (SK)
Garant akcie: Alexandra Slezáková
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: okt. 27, 2019

Koniec: okt. 27, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného: 10,00 €

Cena štartovného - další pes: 10,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 39
Dokončené registrácie: 4
Voľné miesta: 46

SMALL 20

A3 11

A2 4

A1 5

MEDIUM 5

A3 0

A2 2

A1 3

LARGE 14

A3 3

A2 5

A1 6

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Matej Vyskoč Jackpot Quick angel Borderská kólia Quick angel team LARGE (A1) SK ALL
Ivana Kotlárová Sorry Baby Archie is the King Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK ALL
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight Patterdale teriér Canis Club Cífer SMALL (A1) SK ALL
Elena Medová Lilly Parson russell teriér Canis Club Cífer SMALL (A3) SK ALL
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK ALL
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK ALL
Dagmara Bednáriková Enjoy the Show of Heaven Seven Pudel Canis Club Cífer MEDIUM (A2) SK ALL
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK ALL
Tatjana Kašparová Amon Pudel KK Activity Horná Streda MEDIUM (A1) SK ALL
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita Pudel KK Jumpers SMALL (A3) SK ALL
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK ALL
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK ALL
Miriam Frézová ml. Arbia Easy Euforia Šeltia Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Miriam Frézová Eliza Little Star Harisson Šeltia Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Miriam Frézová Sunny Jazvečík Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Katarína Lopuchová Cornelly Maurisis Borderská kólia MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK ALL
Agáta Šuranová Shining Night´s Miracle Borderská kólia MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK ALL
Simona Filova Allegra La Vera Felicita Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Anna Heizerová Anja - Aisha Mui Suerta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Manuela Schmid Jamaala of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Kindberg Stadt LARGE (A2) AT ALL
Karin Hahnová Cora Borderská kólia agility klub Ajka LARGE (A1) SK ALL
Zuzana Kobrtková Burko Kríženec Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK ALL
Zuzana Kalčevská Chessie Kríženec Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A1) SK ALL
Václav Ptáček Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Veronika Lengyelová Dita Český fousek MKK Trnava, Kopánka LARGE (A2) SK ALL
Veronika Lengyelová Maximilián Kríženec MKK Trnava, Kopánka MEDIUM (A1) SK ALL
Lucka Šteinerová Garf od Světlovského potůčku Jack Russell teriér MKK Trnava, Kopánka SMALL (A3) SK ALL
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK ALL
Ivana Barányi Köplingerová Sunny Trpasličí pinč RSDC SMALL (A2) SK ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Martina Vakoničová ROZITA RAY Vakonič Family Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen Borderská kólia VOSA Ostrava LARGE (A2) CZ ALL