Oldies Cup 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na preteky veteránov všetkých kategórií! :)

Rozpis súťažných kategórií pre psovodov i psov nájdete v propozíciách
Pri prihlasovaní psovoda-veterána je potrebné uviesť do poznámky rok narodenia psovoda
Pri prihlasovaní psa-veterána je potrebné mať v profile daného psa nastavenú kategóriu VETERAN

PROGRAM

Sobota 30.11.2019
Open Agility
Open Jumping

Nedeľa 1.12.2019
Open Jumping
Open Agility

V prípade nízkeho počtu účastníkov sa program doplní o 1 skúškový beh pre kategóriu S a M

Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Garant akcie: Helena Studeníková
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: nov. 30, 2019

Koniec: dec. 1, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 30,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 30,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 26
Dokončené registrácie: 1
Voľné miesta: 79

SMALL 15

VETERAN 2

A3 6

A2 4

A1 3

MEDIUM 6

VETERAN 2

A3 0

A2 2

A1 2

LARGE 5

VETERAN 1

A3 1

A2 0

A1 3

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Edita Oslancová Bobik Jack Russell teriér Mestský kynologický klub Handlová SMALL (A1) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Lenka Adámková Maximilián Yorkshire Terrier Agility AllStars Bratislava SMALL (VETERAN) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Peter Panner Kenzo Borderská kólia ÖGV Gols LARGE (VETERAN) AT nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Tatjana Kašparová Amon Pudel KK Activity Horná Streda MEDIUM (A1) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Alicja Lubner Żuchowska Figa Stredný bradáč Juhuu SMALL (A1) PL nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart Borderská kólia Adrenalin Agility Team LARGE (A3) HU nov. 30, 2019
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Ines Valentić Clooney Maria Sirrah Papillon KD Celje SMALL (A2) SI nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Adriána Majtánová Andante Momo Magnolia PassCo Kavalier king Charles Španiel AK Nitra SMALL (VETERAN) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Olga Novakova Embargo z Dablovy studanky Šeltia Agility Dobrý pes MEDIUM (VETERAN) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Anna Heizerová Chuck En Grant Agility Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Anna Heizerová Anja - Aisha Mui Suerta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
VLADIMIRA ZAKOTNIK BALDEMAR THE ONLY EXCEPTION Pudel KD CELJE LARGE (A1) SI nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
VLADIMIRA ZAKOTNIK ELA Pudel KD CELJE SMALL (A2) SI nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke Mudi MEOE MEDIUM (A1) HU nov. 30, 2019
Miša Šopar Kimba vom Schneebergparadies Papillon KD Celje SMALL (A3) SI nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Andrea Veizer Gulakuti Utálatos Mákos Mudi Camelot KSE MEDIUM (VETERAN) HU nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Danuše Zemanová Arien Herding Breeze Borderská kólia Psí škola na Ostrově Brno LARGE (A1) CZ nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Danuše Zemanová Aisha Danang Bradáč Psí škola na Ostrově Brno SMALL (A3) CZ nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Lubica Pflieglerova Barbie Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK nov. 30, 2019 / dec. 1, 2019