Russell & Mudi cup 2019

Pozývame všetkých majiteľov plemena Russell Terrier a Mudi na 2. ročník oficiálnych agility pretekov Russell & Mudi cup 2019. Vyhodnotení budú traja najlepší Jack Russell Terrier-i, Parson Russell Terrier-i a Mudi Pretekov sa môžu samozrejme zúčastniť aj majitelia iných plemien ktorí budú takisto bojovať o pekné ceny od našich sponzorov :) Rozhodca: Alica Boháčová (ČR) Ubytovanie : možné priamo pri parkúre zdarma vo vlastných stanoch. K dispozícii pitná voda, elektrina a mobilná toaleta


Informácie

Začiatok: sep. 14, 2019

Koniec: sep. 15, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: AK & KK Hafík Bratislava

Cena štartovného na celý pretek: 20,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 15,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 10,00 €

Garant akcie: Jana Poláková, akakkhafik@gmail.com

Administrátor preteku:


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 38
Dokončené registrácie: 0
Voľné miesta: 100

SMALL 16

VETERAN 1

A3 3

A2 8

A1 4

MEDIUM 10

VETERAN 0

A3 5

A2 3

A1 2

LARGE 12

VETERAN 0

A3 5

A2 4

A1 3

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Zuzana Kalčevská Chessie Kríženec Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A1) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Ildikó Homolya Szélvigyézó Garabonciás Hagyma Mudi MEOE LARGE (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia Parson russell teriér Psia Športová Akadémia SMALL (A1) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy Parson russell teriér AK Lazany MEDIUM (A3) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant Borderská kólia Jahoda Kladno LARGE (A1) CZ sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Petra Pokorná Missie Little Big Jack Jack Russell teriér Jahoda Kladno SMALL (A2) CZ sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně Parson russell teriér Jahoda Kladno SMALL (A2) CZ sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Małgorzata Górska-Guzowska BALOO Perfect Team Parson russell teriér Baltic Agility Team MEDIUM (A1) PL sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze Parson russell teriér Baltic Agility Team SMALL (VETERAN) PL sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka Parson russell teriér Baltic Agility Team SMALL (A2) PL sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Lubica Pflieglerova Barbie Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK sep. 15, 2019
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Katarína Šimunová Jantar Paleur Parson russell teriér RSDC MEDIUM (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Alexandra Andrasikova Jedna Deabei Borderská kólia Agility klub LAZANY LARGE (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Lucka Šteinerová Garf od světlovského potučku Jack Russell teriér MKK Trnava, Kopánka SMALL (A1) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Veronika Lengyelová Maximilián Kríženec MKK Trnava, Kopánka MEDIUM (A1) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Veronika Lengyelová Dita Český fousek MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Petra Matušíková All Stars for Luisa Devilkin Bohemia Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Agáta Šuranová Shining Night´s Miracle Borderská kólia MKK Trnava, Kopánka LARGE (A1) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Lili Fodor Gulakuti Lóca Mudi Visszhang MEDIUM (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Lili Fodor Visszhang Damil Belgický ovčiak Malinois Visszhang LARGE (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Lili Fodor Cikesz von Rahewolin Pudel Visszhang SMALL (A1) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Beáta Szép Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri Mudi Visszhang LARGE (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A2) SK sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás Mudi Visszhang LARGE (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra Borderský teriér Visszhang SMALL (A2) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Gabriella Kakonyi Crazy Treasure Cola Parson russell teriér KRAFT SE MEDIUM (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Beáta Szép Irhaberki Oskola Mudi Visszhang LARGE (A3) HU sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Mirka Mihoková Mesi Mudi ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019
Mirka Mihoková Ennie Kríženec ULTIMATE AGILITY MEDIUM (A3) CZ sep. 14, 2019 / sep. 15, 2019