Shepapote Cup 2021
31. október 2021

Začiatok: 31. október 2021

Koniec: 31. október 2021

Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Garant: Juraj Ruža

Spravca: Alexandra Slezáková

- Cena štartovného: 20,00 €
- Dalsi pes: 20,00 €

Propozície: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na pohárové preteky nielen pre šeltie, papilloni, pudle a teriére! ;)

PROGRAM

Nedeľa 31.10.2021
8.00-8.45 Prezentácia
9.00 Open Jumping I. (S-M-L)
nasleduje Open Jumping II. (S-M-L)
nasleduje Open Agility (S-M-L)

SHEPAPOTE CUP
Sheltie cup – súťažia všetky šeltie s preukazom pôvodu
Papillon cup – súťažia všetci papilloni a phaléni s preukazom pôvodu
Poodle cup – súťažia všetky pudle s preukazom pôvodu
Terrier cup – súťažia všetky teriére s preukazom pôvodu
Shepapote cup – súťažia všetky ostatné tímy, ktoré nespadajú do ani jednej vyššie uvedenej kategórie

Vyhodnotené budú 3 najlepšie tímy v každej výškovej kategórii.

(i) Presný časový harmonogram bude zverejnený po uzávierke najneskôr 1 deň pred pretekmi

Preteky sa uskutočnia za aktuálnych hygienických podmienok stanovených Úradom vlády SR.

Rozhodcovia: Aneta Obrusníková (CZ)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

83
Prihlásených tímov
35
Dokončené registrácie
85
Voľné miesta

Štartovná listina

Zoznam registrovanych pretekarov

Meno Fotografia Pes Kategória Štát Stav
Zuzana Kozánková Kathe z Radětínské skály SMALL (A2) SK
Milena Kohutková Lucy LARGE (A2) SK
Roman Jaroš Jessie Ferenčík LARGE (A3) SK
Elena Jarošová Legenda Srdcové eso SMALL (A2) SK
Elena Jarošová Artuš LARGE (A3) SK
Elena Jarošová Mendy Ferenčík LARGE (A2) SK
Vi***** So***** Rosie Ann Caprina Dowina SMALL (A1) SK
Tomáš Neuhort Hätrygg Dai Muratori SMALL (A2) SK
Sylvia Neuhortová Bugatti London´s Brandy MEDIUM (A2) SK
Dagmar Kövérová Kiky SMALL (A3) SK
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia SMALL (A2) SK
Barbora Karolová Eta od Sakmana MEDIUM (A2) SK
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita SMALL (A3) SK
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp MEDIUM (A3) SK
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco LARGE (A3) SK
Lucia Holická Allegra LARGE (A1) SK
Martina Kolevová Grip Ťapka MEDIUM (A3) SK
Grétka Kolevová Luna Tale Original' Malibu LARGE (A3) SK
Petra Barborová Bazinga LARGE (A1) SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica SMALL (A3) SK
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily MEDIUM (A2) SK
Monika Parnahajova Go Wild Alkyra SMALL (A3) SK
Vladimíra Gromová Parsonisk Adela SMALL (A3) SK
Vladimíra Gromová Danscan's Marguerite SMALL (A3) SK
Alexandra Andrasikova Dynamic Drive Delia LARGE (A1) SK
Patricia Dvořáková (Kalčoková) Dandelion od Bosorky SMALL (A1) SK
Hana Rothmeierová Berenica de Bumerin LARGE (A1) SK
Wéber Krisztina Nils Holgersson von Morosso SMALL (A3) HU
Vivien Tóth "Ensley" Béta's Hurricane Balance MEDIUM (A3) HU
Vivien Tóth "Kelsi" Diamond Starlight Daisy SMALL (A3) HU
Dominika Sopinská Mawlch Nessie LARGE (A1) SK
Nina Dúcka Belive me Puella fera LARGE (A1) SK
Dominika Sopinská Tara LARGE (A3) SK
Miruš Antalova Extreme TeeBee Divoký Sen MEDIUM (A3) SK
Miruš Antalova HAKRIELLIS YOU CANNOT WIELD IT MEDIUM (A1) SK
Adriana Dubinová Lara MEDIUM (A1) SK
Eva Nošková Leyla SMALL (A3) SK
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita SMALL (A3) SK
Viktor Beles Molly SMALL (A1) SK
Eva Majzlánová Crazy Julia My Waimea LARGE (A2) SK
Brigitta Ray Auricula Sinistra Čáry Máry Fuk SMALL (A3) HU
Brigitta Ray Oliwonder’s Frenetic Winner SMALL (A2) HU
Ines Valentić Clooney Maria Sirrah SMALL (A2) SI
Karmen Jurkovic Fajs Carlos my sweet hero SMALL (A1) SI
Jaroslava Hvizdošová Hally Barry Lucky Princess SMALL (A2) SK
Patrícia Vörösová Rafael Chilli Koliba SMALL (A1) SK
Janka Syrovátková Dafné Lagott Angel Navajo MEDIUM (A2) SK
Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight SMALL (A3) SK
Zuzana Mihálová Cseresznyéskerti-Csalfa Cinkos MEDIUM (A2) SK
Patrícia Ondrušková Walerion Minowara SMALL (A3) SK
Patrícia Ondrušková Larry SMALL (A3) SK
Anita Winkler Leigh - Hi's BI BYE BABY SMALL (A2) SK
Katarína Suchovská Coconut Hungry Gremlin SMALL (A2) SK
Katarína Suchovská Drogo Khal Rose Speedlight MEDIUM (A2) SK
Margareta Hanzlová Beatrice Le Monton Qui-Rit MEDIUM (A1) SK
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal LARGE (A2) SK
Martina Gajdošová CRAZY od Morového sloupu LARGE (A2) SK
Martina Gajdošová Giaquira Bohemia Col-Bri LARGE (A2) SK
Martina Gajdošová Letti LARGE (A2) SK
Barbara Gaal Angel´s Believe Fulfilled My Soul LARGE (A2) AT
Zuzana Kalčevská Bella Ragazza la Vera Felicitá SMALL (A2) SK
Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura MEDIUM (A3) SK
Adrián Botka Rebelona Diabla z Koloru SMALL (A2) SK
Jarmila Mikulová Awesome Pure Nature MEDIUM (A2) SK
Zuzana Kalčevská Chessie SMALL (A3) SK
Martina Vakoničová ROZITA RAY Vakonič Family LARGE (A3) SK
Barbora Harmanová Harmony Perla z Polabí SMALL (A1) SK
Barbora Harmanová Joyce MEDIUM (A1) SK
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant LARGE (A1) SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa SMALL (A3) SK
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa SMALL (A2) SK
Alexandra Slezáková Archibald Gates of Heaven MEDIUM (A2) SK
Stanislav Matoušek Platero Primus Honeybell SMALL (A1)
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory SMALL (A3) SK
Simona Filova Allegra La Vera Felicita SMALL (A3) SK
Braňo Vlček Quick Brown Neraka MEDIUM (A3) SK
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond MEDIUM (A3) SK
Tatjana Kašparová Amon Paganiniho symfonie MEDIUM (A3) SK
Zuzana Kobrtková Burko MEDIUM (A2) SK
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta SMALL (A3) SK
Tatiana Marekova DŽIWY Bambabibi SMALL (A2) SK
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight SMALL (A2) SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138