Shepapote & Oldies cup 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na pohárové preteky pre seniorov & veteránov a plemená šeltia, papillon, pudel a teriér - a všetkých ostatných! :)

PROGRAM

Sobota 14.11.2020
Open Agility I.
Open Jumping I.

Nedeľa 15.11.2020
Open Jumping II.
Open Agility II.

OLDIES CUP - psovodi 50+/60+/70+ & psy-veteráni --- do poznámky v prihláške je potrebné uviesť rok narodenia psovoda

SHELTIE CUP - súťažia všetky šeltie s preukazom pôvodu
PAPILLON CUP - súťažia všetky papilloni a phaléni s preukazom pôvodu
POODLE CUP - súťažia všetky pudle s preukazom pôvodu
TERRIER CUP - súťažia všetky teriére s preukazom pôvodu

Do poznámky v prihláške je potrebné uviesť číslo zápisu v plemennej knihe

Rozhodcovia: Margaréta Kolevová (SK) a Pavol Roháček (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: nov. 14, 2020

Koniec: nov. 15, 2020


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 25,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 25,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 34
Dokončené registrácie: 3
Voľné miesta: 147

LARGE 6

VETERAN 1

A3 1

A2 3

A1 1

MEDIUM 11

VETERAN 1

A3 2

A2 7

A1 1

SMALL 17

VETERAN 2

A3 7

A2 4

A1 4

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Jasna Poznic Jogini CiNi Dge Lha Tibetský teriér SKD Emona MEDIUM (A1) SI nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Dagmar Kövérová Lili Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (VETERAN) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Edita Oslancová Bobik Jack Russell teriér Mestský kynologický klub Handlová SMALL (A1) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Vojislava Zagoričnik Mima Kríženec KD CELJE MEDIUM (A2) SI nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Pudel Agility AllStars Bratislava LARGE (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Ines Valentić Clooney Maria Sirrah Papillon KD Celje SMALL (A2) SI nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Lubica Pflieglerova Barbie Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Nadežda Hájeková Elijah Hilary Beberon Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Miruš Antalova Extreme TeeBee Divoký Sen Šeltia AK Nitra MEDIUM (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Nicol Urbanová Rick Rorty Koryfej Šeltia Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Eva Majzlánová Albert Laugaritio Hladkosrstý foxteriér Agility klub Ajka MEDIUM (VETERAN) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Eva Majzlánová Crazy Julia My Waimea Pudel Agility klub Ajka LARGE (A1) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Luba Paulinyova Elza Kríženec Agility Liptov MEDIUM (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Tatjana Kašparová Amon Pudel MKK Trnava, Kopánka MEDIUM (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudel RSDC SMALL (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Dalma Naggyőr Rolex in blue of Summergarden Šeltia MEOE SMALL (A3) HU nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Braňo Vlček Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Brigitta Ray Oliwonder’s Frenetic Winner Papillon Visszhang Agility SMALL (A1) HU nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Brigitta Ray Auricula Sinistra Čáry Máry Fuk Papillon Visszhang Agility SMALL (A3) HU nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Barbara Gaal Angel´s Believe Fulfilled My Soul Pudel ÖRV HSV Neusiedl/See LARGE (A2) AT nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Tatiana Marekova DŽIWY Bambabibi Papillon RSDC SMALL (A1) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Natália Kollárová Faty Wendaja Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Michaela Bělková FELIS Motýlek z Nevady Papillon Liptovský Agility Klub SMALL (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Alexandra Gašparová Ejva Srdcové eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (VETERAN) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Monika Parnahajova Lisa ze Sedlmajerovy vily Šeltia RSDC MEDIUM (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Elena Medová Lilly Parson russell teriér Canis Club Cífer SMALL (VETERAN) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight Patterdale teriér Canis Club Cífer SMALL (A1) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK nov. 14, 2020 / nov. 15, 2020