Sunny Race RS & MSR austrálskych plemien

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na trojskúšky a II. ročník MSR austrálskych plemien!

PROGRAM
Sobota 12.8. - tri skúšky A1, A2, A3
Nedeľa 13.8. - tri open behy & MSR austrálskych plemien

Rozhodcovia: Blaž Oven (SLO), Roman Hajnala (SVK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: aug. 12, 2017

Koniec: aug. 13, 2017


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného: 20,00 €

Cena štartovného - další pes: 20,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 99
Dokončené registrácie: 99
Voľné miesta: 21

SMALL 26

A1 3

A2 10

A3 13

MEDIUM 21

A1 3

A2 6

A3 12

LARGE 52

A1 20

A2 16

A3 16

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK ALL
Annamária Borovská Kryšpín Svěží vítr Austrálsky ovčiak Psie centrum POZITIV LARGE (A1) SK ALL
Michaela Bělková FELIS Motýlek z Nevady Papillon Agility Liptov SMALL (A2) SK ALL
Lucia Tomovičová Roxy Kríženec RSDC MEDIUM (A3) SK ALL
Katarína Šimunová Jantar Paleur Parson russell teriér RSDC MEDIUM (A2) SK ALL
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A2) SK ALL
David Gschweng Franky Kríženec ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Václav Ptáček Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Ivana Ptáčková Carmen Life Victory Parson russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Jitka Kubištová Yacatis Hasty-Daydream Austrálska kelpia Agility Brandýs nad Labem MEDIUM (A2) CZ ALL
Lucia Čechová Luna Kríženec RSDC MEDIUM (A2) SK ALL
Pierre-Yves Millan Astra Daphie Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Tamas Lapu Perla Belgický ovčiak none LARGE (A2) HU ALL
Pierre-Yves Millan Fantastic Eshai Quick Angel Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A1) SK ALL
Marcela Olejárová BONEY M Redfest Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A1) SK ALL
Kristína Orlická Demon Dobby Devil of Highland Austrálska kelpia RSDC LARGE (A2) SK ALL
Ildikó Csík Alíz Kríženec - LARGE (A2) HU ALL
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Pudel Agility AllStars Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A2) SK ALL
Ivan Lukášik NINA Deabei Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK ALL
Zuzana Kalčevská Bajaja Pylades Jack Russell teriér Banskobystrický agility klub - BAK SMALL (A2) SK ALL
Dasa Zakotnik Baldemar in my heart Zayana Pudel KD Celje SMALL (A2) SI ALL
Betka Gromovská Caitlyn Little Star Aramisova farma Borderská kólia ŠK Severan LARGE (A1) SK ALL
Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight Patterdale teriér Agility Lounky SMALL (A2) CZ ALL
Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland Austrálska kelpia Agility Lounky LARGE (A2) CZ ALL
Roland Kolenko Sweetjumper's Makes Me Smile Parson russell teriér ŠKD LJUTOMER KRIŽEVCI SMALL (A3) SI ALL
Roland Kolenko Ammy z Bukovskich Lesu Parson russell teriér ŠKD LJUTOMER KRIŽEVCI SMALL (A3) SI ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Alexandra Gašparová Ejva Srdcové eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A1) SK ALL
Biljana Popovic Naomi Running Wild Belgický ovčiak Malinois KSK Agiliti trening centar LARGE (A2) RS ALL
Kristina Půdová Odie Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A3) CZ ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Kristina Půdová Kite Borderská kólia PeakPerformance Agility LARGE (A3) CZ ALL
Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant Austrálska kelpia Hopster LARGE (A2) PL ALL
Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy Borderská kólia KSK Agiliti trening centar ( KSK ATC) LARGE (A3) RS ALL
Dagmar Kövérová Lili Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A2) SK ALL
Tatiana Marekova ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK ALL
Slávka Zábavská Dart Chocolate Dei Matiblu Borderská kólia SLOVENSKO agility klub LARGE (A1) SK ALL
Mária Škultétyová Jake Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Braňo Vlček Gin Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Peter Süvöltős Apollo Trpasličí pinč BKK SMALL (A3) HU ALL
Juraj Ruža Aussie Atrey Srdcové Eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A1) SK ALL
Lenka Kabatova Afrodita Love from tatras Austrálsky ovčiak Beskyd agility team LARGE (A1) CZ ALL
Petra Matušíková Lukáš Kríženec Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A3) SK ALL
Monika Grolmusová Belaya Shae Tralfazz Hovavart Agility klub LAZANY LARGE (A1) SK ALL
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A1) HU ALL
Barbara Sipőcz Molly Yorkshire Terrier Béta Kutya Klub SMALL (A3) HU ALL
Barbara Sipőcz Bella Yorkshire Terrier Béta Kutya Klub SMALL (A2) HU ALL
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Roman Jaroš Jessie Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak AK Skiper Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Edina Kósa Diamond Starlight Pierre Pudel ARP Dog team MEDIUM (A3) SK ALL
Eva Matusovicova Hurikán Slovakia Pedro Drsnosrstý foxteriér Psie centrum POZITIV MEDIUM (A3) SK ALL
Diana Špaková Bayze my Dream Maurisis Borderská kólia Psie centrum POZITIV LARGE (A1) SK ALL
Dana Čunderlíková Grippen von Schanppi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK ALL
Emma Lepková Nelly Kríženec Psie centrum POZITIV LARGE (A2) SK ALL
Dana Čunderlíková Ginnie Yorkshire Terrier Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Markéta Kelbelová A3 Calf Dozer Unis Kynopolis Borderská kólia POZITIV LARGE (A3) SK ALL
Dana Lepkova Sofia Kríženec Psie centrum POZITIV LARGE (A3) SK ALL
Markéta Kelbelová Color Splashy Unis Kynopolis Borderská kólia POZITIV LARGE (A1) SK ALL
Lubomír Jaklovský PUZZLE DAJAVERA Borderská kólia Psie centrum POZITIV LARGE (A2) SK ALL
Vanesa Čechová Charlie Anglický kokeršpaniel Agility klub AJKA MEDIUM (A1) SK ALL
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Erika Caisová Maika Kríženec AGILITY klub TINKY MEDIUM (A3) SK ALL
Renata Millan Kralova Astra Safir Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Erika Caisová Saenti Kríženec AGILITY klub TINKY MEDIUM (A1) SK ALL
Andrea Jaklovská Rita Borderská kólia Psie centrum POZITIV LARGE (A3) SK ALL
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Vladimíra Gromová Kasper Černý faun Parson russell teriér Agility Dobrý pes MEDIUM (A3) SK ALL
Katarina Podlipnik Capuder Arkosligeti Kocos Sed Pumi ŠKD Emona MEDIUM (A3) SI ALL
Jaka Capuder Amelie The Little Guardian Angel Pumi ŠKD EMONA MEDIUM (A3) SI ALL
Vendula Odkladalová Grace Kríženec Canis Club Cífer LARGE (A1) SK ALL
Lucia Piatnicová Shelly Kríženec AK Nitra SMALL (A1) SK ALL
Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti Šeltia MišMaš agility MEDIUM (A2) CZ ALL
Jaka Capuder MAWLCH ARA Chorvátsky ovčiak ŠKD EMONA LARGE (A3) SI ALL
Katarina Podlipnik Capuder Arista Willa Belgický ovčiak Malinois ŠKD Emona LARGE (A1) SI ALL
Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga Kólia dlhosrstá MišMaš agility LARGE (A2) CZ ALL
Barbora Odnogová Wall-e Kríženec RSDC SMALL (A3) SK ALL
Barbora Odnogová Gia Kríženec RSDC SMALL (A3) SK ALL
Dasa Zakotnik FLYLINE APRIL STORM Borderská kólia KD Celje LARGE (A3) SI ALL
Dasa Zakotnik PICASSO VOM KARNTNERLAND Šeltia KD Celje MEDIUM (A3) SI ALL
Dasa Zakotnik Mahalo-Makaio Vom Karntnerland Šeltia KD Celje MEDIUM (A3) SI ALL
Iwona Golab SOA Ovation Borderská kólia Odlotowe Psy LARGE (A3) PL ALL
Karel Kurc Big Chocolate z Lodice Austrálska kelpia KK Šlapánka LARGE (A3) CZ ALL
Lenka Fuksová Die Hard Austrálska kelpia KK Šlapánka LARGE (A1) CZ ALL
Ewa Łukasik Ewa Never Never Land X'Uzi Pro Borderská kólia NNL LARGE (A1) PL ALL
Veronika Otýpková Bizzy Kríženec Kafky Brno MEDIUM (A3) CZ ALL
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A3) SK ALL
Ivan Klčo Zizi Pudel Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Veronika Otýpková Apanie Smart Working Austrálska kelpia Kafky Brno LARGE (A3) CZ ALL
Kristína Redajová Mango Deabei Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Veronika Otýpková Zalee Kríženec Kafky Brno LARGE (A2) CZ ALL
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A2) SK ALL
András Sájer Niga Kríženec Béta Kutya Klub LARGE (A3) HU ALL
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A2) SK ALL
Krisztina Tompa Ico Kríženec Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU ALL