Sunny Race RS & Otvorené MSR málopočetných plemien 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na dvojskúšky a otvorené Majstrovstvá Slovenska málopočetných plemien s austrálskym špeciálom!

Zoznam plemien súťažiacich na týchto MSR nájdete v propozíciách

PROGRAM
Sobota 17.8.2019
2x skúška A1
2x skúška A2
2x skúška A3

Nedeľa 18.8.2019
Open Jumping
Open Agility I.
Open Agility II.

Rozhodcovia: Anita Szilágyi (HU) a Roman Lukáč (SK) - hospitant: Juraj Ruža
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: aug. 17, 2019

Koniec: aug. 18, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného na celý pretek: 20,00 €

Cena štartovného na celý pretek = další pes: 20,00 €

Cena štratovného na jeden deň: 15,00 €

Cena štartovného na jeden deň - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 82
Dokončené registrácie: 76
Voľné miesta: 44

SMALL 22

A3 11

A2 7

A1 4

MEDIUM 12

A3 6

A2 4

A1 2

LARGE 48

A3 11

A2 21

A1 16

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Eva Nošková Leyla Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK aug. 17, 2019
Petra Kulisity Mawlch Dara Borderská kólia Obedience Hungary LARGE (A1) HU aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
alexandra sebova Shaggy Kríženec Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK aug. 17, 2019
Anna Heizerová Anja - Aisha Mui Suerta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Nina Braun Ebony Kríženec Dog Club Nitra LARGE (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Mária Škultétyová Jake Borderská kólia MKA Ister Bratislava LARGE (A2) SK aug. 18, 2019
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp Šeltia Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK aug. 17, 2019
Marcela Olejárová BONEY M Redfest Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK aug. 17, 2019
Ivan Lukášik NINA Deabei Borderská kólia Agility Liptov LARGE (A2) SK aug. 17, 2019
Barbara Sipőcz Kaley from Golden Regia Pudel Béta Kutya Klub MEDIUM (A3) HU aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Miroslava Bazovská Brooklyn Borderská kólia Psia Športová Akadémia LARGE (A1) SK aug. 17, 2019
Miroslava Bazovská Damon Borderská kólia Psia Športová Akadémia LARGE (A1) SK aug. 17, 2019
Ľubomíra Vozárová Brasil Borderská kólia Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A3) SK aug. 18, 2019
Dominika Bucová Rosmery Fatranský sen Borderská kólia VOSA Ostrava LARGE (A2) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Karolína Mikušová Nikolett Kríženec RSDC SMALL (A1) SK aug. 17, 2019
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
László Kovács Dózsafalvi Alíz Nemecký ovčiak HNJE LARGE (A3) HU aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden, A3CH Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK aug. 17, 2019
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK aug. 17, 2019
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK aug. 17, 2019
Dávid Studeník Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon RSDC SMALL (A1) SK aug. 17, 2019
Dávid Studeník Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon RSDC SMALL (A2) SK aug. 17, 2019
Daniel Martinček Butch Wallachian Flower Borderská kólia t.j. CA Žilina LARGE (A2) SK aug. 17, 2019
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér RSDC SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Adel Kružinská Active Joysi Erya´s Elita Pudel KK Jumpers SMALL (A2) SK aug. 17, 2019
Zuzana Kobrtková Burko Kríženec Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK aug. 17, 2019
Eva Matusovicova Hurikán Slovakia Pedro Drsnosrstý foxteriér Psie centrum POZITIV MEDIUM (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Ivana Köplingerová Sunny Trpasličí pinč RSDC SMALL (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Kristína Orlická Demon Dobby Devil of Highland Austrálska kelpia RSDC LARGE (A2) SK aug. 18, 2019
Petra Barborová Baxy Trpasličí pinč RSDC MEDIUM (A3) SK aug. 18, 2019
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A2) SK aug. 17, 2019
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A3) SK aug. 17, 2019
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK aug. 17, 2019
Lucia Tomovičová Roxy Kríženec RSDC MEDIUM (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes Holandský ovčiak RSDC LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Martin Hudec Angie z Kraje André Holandský ovčiak RSDC LARGE (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč RSDC SMALL (A3) SK aug. 18, 2019
Dominika Vlčková A3Ch ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Dominika Vlčková Quick Brown Neraka Pudel Agility AllStars Bratislava MEDIUM (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Margareta Hanzlová Luana dils Pasturs da Gianal Pyrenejský ovčiak dlhosrstý Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Anna Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion Pudel Agility AllStars Bratislava LARGE (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A3) SK aug. 18, 2019
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Erika Gašparová Amromeka Gamine White Sia Parson russell teriér Psia Športová Akadémia SMALL (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Andrea Veizer Mi Sombra's It's My Morningstar Austrálsky ovčiak Camelot KSE LARGE (A3) HU aug. 18, 2019
Katarína Zlacká Labka Kríženec t.j. CA Žilina LARGE (A2) SK aug. 17, 2019
Katarína Zlacká Dufte Diandra Austrálsky ovčiak t.j. CA Žilina LARGE (A2) SK aug. 17, 2019
Miriama Antalova Extreme TeeBee Divoky Sen Šeltia AK Nitra MEDIUM (A2) SK aug. 17, 2019
Pavla Kadeřábková Arvika Nella Belavia Český strakatý pes Nemám MEDIUM (A3) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Viktória Bartalis Happy Kríženec Kutyapark Egyesület Szombathely LARGE (A2) HU aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Viktória Bartalis Wixtra Expecto Patronum Borderská kólia Kutyapark Egyesület Szombathely LARGE (A2) HU aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Soňa Gabčová Mawlch Kala Chorvátsky ovčiak AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Nadežda Hájeková Elijah Hilary Beberon Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A1) SK aug. 17, 2019
Roman Lukáč Metaxa Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Anna Pospíšilová Roca Gulden Land Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Lenka Kabatova Afrodita Love from Tatras Austrálsky ovčiak Beskyd agility team LARGE (A2) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Lenka Němcová Desoto-Ivelberos Darling Austrálsky ovčiak Mustika-agility LARGE (A2) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Karin Hahnová Cora Borderská kólia agility klub Ajka LARGE (A1) SK aug. 17, 2019
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Diana Špaková Bayze my Dream Maurisis Borderská kólia Psie centrum POZITIV LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Annamária Borovská Kryšpín Svěží vítr Austrálsky ovčiak Psia Športová Akadémia LARGE (A2) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser Belgický ovčiak Malinois VBSÖ Zurndorf LARGE (A3) AT aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Hanna Hancs Bariguard Firebird Borderská kólia Béta Kutya Klub LARGE (A1) HU aug. 17, 2019
Kristína Kováčová Issy Moravské Srdce Šeltia t.j. CA Žilina SMALL (A2) SK aug. 17, 2019
Paulína Gajdošová Eby Labradorský retríver ----- LARGE (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin Parson russell teriér Agility KOIRA MEDIUM (A2) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Lenka Blachová Heidr Nola Rún v.d. Graaslinies Holandský ovčiak Agility KOIRA LARGE (A1) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Patrícia Penevová Abigail Mia Noční zátoka Austrálsky ovčiak AK Pohodička LARGE (A1) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Martina Smolková Enclave Ivelbero´s Darling Austrálsky ovčiak agility klub hranice LARGE (A1) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Martina Smolková Hornet Ivelbero' s darling Austrálsky ovčiak agility klub hranice LARGE (A1) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019
Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo Austrálsky ovčiak Run as one z. s. LARGE (A2) CZ aug. 17, 2019 / aug. 18, 2019