Storm cup 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na jednodňové preteky s veľkým Finále!

PROGRAM
Nedeľa 16.6.2019
Skúška A1, A2, A3
Open Agility
Open Jumping
STORM FINAL

Rozhodcovia: Zeljko Gora (HR) a Iveta Lukáčová (SK) - hospitant: Juraj Ruža
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Informácie

Začiatok: jún 16, 2019

Koniec: jún 16, 2019


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Cena štartovného: 15,00 €

Cena štartovného - další pes: 15,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Alexandra Slezáková, saska@otm.sk


Súbory k preteku

Propozície

Statistika

Prihlásených tímov: 52
Dokončené registrácie: 17
Voľné miesta: 133

SMALL 19

A1 2

A2 7

A3 10

MEDIUM 8

A1 1

A2 5

A3 2

LARGE 25

A1 7

A2 6

A3 12

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Manfred Mösinger Xena Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT ALL
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Kamila Bzdúšková Alexia-Agility Bohemia Grant Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Lucia Tomovičová OMG it is Leia of Crazy stripes Holandský ovčiak RSDC LARGE (A2) SK ALL
Lucia Tomovičová Roxy Kríženec RSDC MEDIUM (A3) SK ALL
Veronika Králiková Joy Bee Ferenčík Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A3) SK ALL
Alexandra Slezáková A String of Pearls Rose Speedlight Austrálsky ovčiak RSDC LARGE (A3) SK ALL
Michaela Melcher Genetic I.Q Electric Treat Borderská kólia ÖGV Wienerwald LARGE (A1) AT ALL
Ivana Köplingerová Sunny Trpasličí pinč RSDC SMALL (A1) SK ALL
Katarína Šimunová Jantar Paleur Parson russell teriér RSDC MEDIUM (A2) SK ALL
Dominika Sopinská Tara Kríženec RSDC LARGE (A1) SK ALL
Michala Tomić Velox Crur Gazela Borderská kólia KSK Agility Bečmen LARGE (A3) RS ALL
Michala Tomić Flora Lagotto Romagnolo KSK Agility Bečmen MEDIUM (A2) RS ALL
Martina Vakoničová Shadow of Aire FIONA FLY Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA, A3CH Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Meryl Marion of Summergarden Šeltia AK Skiper Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Pavol Vakonič Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia AK Skiper Bratislava LARGE (A2) SK ALL
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia RSDC LARGE (A3) SK ALL
Beata Podobná Be Trinity Black Dabbeeco Borderská kólia RSDC LARGE (A1) SK ALL
Helene Mandl-Mösinger Gin Tonic vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT ALL
Helene Mandl-Mösinger Bacardi vom Wolfsschlössl Belgický ovčiak Malinois ÖGV Leobersdorf LARGE (A3) AT ALL
Sandra Mayrhofer Vinny vom Heustadlwasser Belgický ovčiak Malinois VBSÖ Zurndorf LARGE (A3) AT ALL
Manfred Mösinger Rango Čínsky naháč ÖGV Leobersdorf SMALL (A2) AT ALL
Manuela Schmid Jamaala of Austrian Diamonds Borderská kólia ÖRV HSV Kindberg Stadt LARGE (A2) AT ALL
Zuzana Cipovová Sushi Kríženec Agility klub LAZANY SMALL (A3) SK ALL
Anja Blažević Buha Chorvátsky ovčiak ZAK LARGE (A3) HR ALL
Anja Blažević Yaparoos Billie Jean Austrálska kelpia ZAK LARGE (A1) HR ALL
Lubica Pflieglerova Jessica Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK ALL
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel RSDC SMALL (A3) SK ALL
Ľubica Stromková Bonnie z Kouzelných hor Borderská kólia KK Jumpers LARGE (A1) SK ALL
Monika Fojtíková Cherokee Krásná Louka Kavalier king Charles Španiel MKK Trnava, Kopánka SMALL (A2) SK ALL
Eva Nošková Leyla Pudel Canis Club Cífer SMALL (A2) SK ALL
Tatiana Marekova A3Ch ELIS Královská Manta Papillon RSDC SMALL (A3) SK ALL
Köböl Evelin Daya Kríženec Tornado KSK LARGE (A1) HU ALL
Köböl Szabina Bo Kríženec Tornado KSK LARGE (A2) HU ALL
Köböl Evelin Effy Kríženec Tornado KSK LARGE (A2) HU ALL
Michaela Cabadajová Dark Speedjump Life Victory Parson russell teriér Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Olga Novakova West Krásná Louka Kólia krátkosrstá Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A3) SK ALL
Lenka Adámková Cherubín Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Peter Neumann Dark Side Legion Bahiya Leia Austrálska kelpia AK Skiper Bratislava LARGE (A3) SK ALL
Ivan Klčo Zizi Pudel Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
alexandra sebova Shaggy Kríženec Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A3) SK ALL
Daniela Ďurigová Ashley Kríženec MKA Ister Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Soňa Gillányiová Wall-e Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A1) SK ALL
Petra Osuská Fanzy Kríženec Kynologický klub LUKKA MEDIUM (A2) SK ALL
Kristína Raševová Modigliani Kríženec SLOVENSKO agility klub MEDIUM (A2) SK ALL