Summer Race RS 2015

organizátor:
Rose Speedlight Dog Camp / MERU spol. s r.o. Bratislava
www.rsdogcamp.com

miesto konania:
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

rozhodcovia: Lenka Petnyová (SK), Alice Boháčová (CZ) a Pavol Roháček (SK)




Informácie

Začiatok: aug. 1, 2015

Koniec: aug. 2, 2015


Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Cena štartovného: 17,00 €

Cena štartovného - další pes: 17,00 €

Garant akcie: Juraj Ruža, speedlight47@gmail.com

Administrátor preteku: Roman Hajnala, noske@noske.sk


Súbory k preteku

Propozície Vysledky / Results Pavol Roháček Exam A1 Pavol Roháček Exam A2 Pavol Roháček Exam A3 Alice Boháčová Exam A1 Alice Boháčová Exam A2 Alice Boháčová Exam A3 Alice Boháčová Open Agility Alice Boháčová Open Jumping

Statistika

Prihlásených tímov: 89
Dokončené registrácie: 89
Voľné miesta: 1

SMALL 37

A1 14

A2 11

A3 12

MEDIUM 20

A1 7

A2 8

A3 5

LARGE 32

A1 20

A2 9

A3 3

Registrácia

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny a mat vo svojom profile aspon jedneho psa

Štartovná listina

Meno Fotografia Pes Rasa Klub Kategória Štát Dni preteku Stav
Marcela Čápková Antrax Sabathore Belgický ovčiak Malinois Praha LARGE (A2) CZ ALL
Marcela Čápková Drnda Malý pasáček Šeltia Praha MEDIUM (A3) CZ ALL
Roman Hajnala Karilyn Zara Parson russell teriér Agility Dobrý pes MEDIUM (A3) SK ALL
Juraj Ruža Inka Srdcové Eso Patterdale teriér Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Miruš Antalova Extreme TeeBee Divoký Sen Šeltia AK Nitra MEDIUM (A1) SK ALL
Juraj Ruža Ejva Srdcové Eso Austrálsky ovčiak Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Soňa Ondrášiková Kiara Kríženec Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Kamil Szabo A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight Austrálsky ovčiak Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Kamil Szabo BASTIEN Haliba Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Miruš Antalova Beautiful Beast Divoký Sen Šeltia AK Nitra MEDIUM (A2) SK ALL
Petra Šimonová Temperance z Šardanu Malý bradáč Agility klub LAZANY SMALL (A2) SK ALL
Pavol Roháček Kinsey Fatranský Sen Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Martina Kolevová Grip Ťapka Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A2) SK ALL
Grétka Kolevová Ebby Daisy World Parson russell teriér Agility klub LAZANY MEDIUM (A2) SK ALL
Terézia Borovská Toby Kríženec KK Activity Horná Streda SMALL (A3) SK ALL
Ivana Ptáčková Messi Jack Russell teriér Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Danuše Zemanová Aisha Danang Bradáč Psí škola na Ostrově Brno SMALL (A3) CZ ALL
Terézia Borovská Nessie Kríženec KK Activity Horná Streda MEDIUM (A1) SK ALL
Lenka Letková Mango Tango Vellico s Waleský korgi pembroke Kynologický klub EXCEL SMALL (A1) SK ALL
Danuše Zemanová Angie Mabafr Bradáč Psí škola na Ostrově Brno SMALL (A3) CZ ALL
Michaela Cabadajová Goldjump Aus. Simply the Best Jack Russell teriér ARP Dog team SMALL (A3) SK ALL
Danuše Zemanová Arien Herding Breeze Borderská kólia Psí škola na Ostrově Brno LARGE (A1) CZ ALL
Nina Grajcarova Odine Blue Borderská kólia KK Jumpers LARGE (A2) SK ALL
Renata Millan Kralova Crash Quick Angel Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A1) SK ALL
Renata Millan Kralova Earl Ziggy Dei Matiblu Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A3) SK ALL
Michaela Cabadajová X-treme Speed Dei Matiblu Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A1) SK ALL
Dagmar Kövérová Kiky Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A1) SK ALL
Tatiana Marekova Elis Kráľovská Manta Papillon MKA Ister Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Beata Podobná Delyth Ferenčik Borderská kólia KK Jumpers LARGE (A1) SK ALL
Lucia Tomovičová Roxy Kríženec KK Jumpers MEDIUM (A2) SK ALL
Martina Gajdošová Laky Trpasličí pinč AGILITY klub TINKY SMALL (A3) SK ALL
Martina Gajdošová Franklin Mandylion Parson russell teriér AGILITY klub TINKY MEDIUM (A1) SK ALL
Erika Caisová Maika Kríženec AGILITY klub TINKY MEDIUM (A3) SK ALL
Denisa Noskovičová Falco Garden Calypsa Bedlingtonský teriér Agility Dobrý pes MEDIUM (A1) SK ALL
Kristína Redajová Brita Borderská kólia Canis Club Cífer LARGE (A2) SK ALL
Milada Borucka Charlie Kríženec AK MALINA SMALL (A1) SK ALL
Milada Borucka Quida Kríženec AK MALINA LARGE (A1) SK ALL
Monika Szabóová CH.GRACE KELY Fly Mystery Americký kokeršpaniel Agility Dobrý pes SMALL (A3) SK ALL
Monika Szabóová ASTIEN Aramisova farma Americký kokeršpaniel Agility Dobrý pes MEDIUM (A2) SK ALL
Helena Studeníková Exotic Lass Nueava Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Zuzana Potuckova Aloha Rose Speedlight Patterdale teriér CR SMALL (A1) SK ALL
Lenka Petnyova Winnipeg Sol Edo Papillon AK Skočka Košice SMALL (A2) SK ALL
Monika Fojtíková Shelly Kríženec Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Ivan Klčo Lili Ši-cu Agility Dobrý pes SMALL (A2) SK ALL
Helena Studeníková Limited Edition for Nueva Sorpresa Papillon Agility Dobrý pes SMALL (A1) SK ALL
Adrián Botka Raisin White Princess z Anacapri Pudel Agility Pedigree Bratislava SMALL (A1) SK ALL
Jamka Mazakova Nokia Kríženec AGILITY klub TINKY MEDIUM (A1) SK ALL
Lucka Šteinerová Garf od světlovského potučku Jack Russell teriér KK Activity Horná Streda SMALL (A1) SK ALL
Pierre-Yves Millan Astra Daphie Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Karin Popovicova Flores Ferenčík Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A1) SK ALL
Lenka Lutherová Jessie Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Dagmar Kövérová Lili Kríženec Kynologický klub LUKKA SMALL (A2) SK ALL
Veronika Otýpková Bizzy Kríženec Kafky Brno MEDIUM (A3) CZ ALL
David Gschweng Franky Kríženec ARP Dog team LARGE (A1) SK ALL
Lucia Čechová Luna Kríženec KK Jumpers MEDIUM (A1) SK ALL
Martin Kralovič All in Rose Speedlight Austrálsky ovčiak Agility Dobrý pes LARGE (A1) SK ALL
Ľuba Vozárová Brasil Unis Kynopolis Borderská kólia AGILITY klub TINKY LARGE (A1) SK ALL
Veronika Otýpková Apanie Smart Working Austrálska kelpia Kafky Brno LARGE (A2) CZ ALL
Jana Poláková Brita Jack Russell teriér AK & KK Hafík Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Iza Tomšič Rosanbeth's Rocket Man Anglický kokeršpaniel KD Agility Ilirija MEDIUM (A1) SI ALL
Elena Jarošová Artuš Borderská kólia Agility Dobrý pes LARGE (A2) SK ALL
Lenka Smatanová Ross Kríženec Agility klub LAZANY LARGE (A1) SK ALL
Iza Tomšič Royal Sweetheart Seamus Kavalier king Charles Španiel KD Agility Ilirija SMALL (A3) SI ALL
Kristina Skodova Be Happy Blizzard of Youwentis Šeltia AK MALINA SMALL (A1) SK ALL
Kristina Skodova Atrej Lilly-of-the-Valley Šeltia AK MALINA MEDIUM (A2) SK ALL
Zuzana Pošvancová Ginestra Chocolate Del Comunale Austrálska kelpia AK MALINA LARGE (A1) SK ALL
Jana Poláková Felicita Vero dai Muratori Parson russell teriér AK & KK Hafík Bratislava MEDIUM (A2) SK ALL
Jana Vašíčková Barney Kríženec MKA Ister Bratislava MEDIUM (A2) SK ALL
Miriam Frézová Sunny Jazvečík AK & KK Hafík Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Pavla Mračková Kobra Mi-Ji Belgický ovčiak Malinois MKA Ister Bratislava LARGE (A1) SK ALL
Erika Caisová Winston Jack Russell teriér AGILITY klub TINKY SMALL (A1) SK ALL
Barbora Mandíková Atlas Wookiee Simple Elegance Borderská kólia Jumpingdogs Lednice LARGE (A3) CZ ALL
Barbora Mandíková A3Ch Denny Borderská kólia Jumpingdogs Lednice LARGE (A3) CZ ALL
Patrícia Ondrušková Larry Kavalier king Charles Španiel MKK Trnava, Kopánka SMALL (A1) SK ALL
MARTINA Konečná Bugaboo the Little Bodyguard Šeltia Agility Camaro SMALL (A3) CZ ALL
Veronika Tomašovičová Jelis Minas Ithilien Jazvečík Canis Club Cífer SMALL (A1) SK ALL
Marek Peleš Moly Pudel Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Piera Bettella Bizzy Bee quick Angel Borderská kólia Stardog Village LARGE (A1) IT ALL
Pavol Roháček Escape Era Katemy Borderská kólia Agility AllStars Bratislava LARGE (A2) SK ALL
Nina Dúcka Gina Jack Russell teriér Agility klub AJKA SMALL (A1) SK ALL
Andrea Vlčková Godric Nebelvír ze Stříbrné planety Yorkshire Terrier Agility AllStars Bratislava SMALL (A2) SK ALL
Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko Papillon Agility AllStars Bratislava SMALL (A3) SK ALL
Sonka Ivaškova Hedera Zlatá Fantázia Šeltia Kynologický klub ALL FOR DOG Vydrany - Kutyaiskola Hodos SMALL (A3) SK ALL
Vlasta Hauserová Suzy zo Sengetova Drsnosrstý foxteriér MKK Trnava, Kopánka MEDIUM (A3) SK ALL
Veronika Tomašovičová Amazing Case Quick angel Borderská kólia Canis Club Cífer LARGE (A1) SK ALL
Sonka Ivaškova Chelsea Stříbrné Doly Šeltia Kynologický klub ALL FOR DOG Vydrany - Kutyaiskola Hodos SMALL (A2) SK ALL
Silvia Cabadajová Doileag Ferenčík Borderská kólia ARP Dog team LARGE (A2) SK ALL
Silvia Cabadajová Cherry Kríženec ARP Dog team SMALL (A1) SK ALL
Gabika Hauserová Courantyne Ponny Express Írsky teriér MKK Trnava, Kopánka LARGE (A2) SK ALL