RSDC

Adresa: Čalovská 2, Bratislava

Kontakt: jurajruza@meru.sk, +421 903 674 236

www: http://www.rsdc.sk/


Rose Speedlight Dog Camp je prvá indoorová kynologická hala určená pre psí výcvik a šport. K dispozícii sú dve pracovné plochy: Agility Arena (umelá tráva) a Storm Arena (elaston). V priestoroch RSDC prebiehajú tréningy a preteky agility a tréningy frisbee, dogdancingu a show handlingu.

Preteky

Majstrovstvá Slovenska v agility 2018

  • sep. 22, 2018

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na Majstrovstvá Slovenskej republiky v agility 2018!

PROGRAM
Sobota 22.9. - Open Agility Družstvá & Open Jumping Jednotlivci
Nedeľa 23.9. - Open Jumping Družstvá & Open Agility Jednotlivci

Rozhodcovia: Bernd Hueppe (AT) a Roman Hajnala (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Lord of the Winter I.

  • nov. 3, 2018

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na prvý diel zimnej série Lord of the Winter 2018/2019!

PROGRAM
Sobota 3.11. Open Jumping
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Nedeľa 4.11.
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Seppo Savikko (FI) a Roman Lukáč ml. (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Lord of the Winter II.

  • dec. 1, 2018

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na druhý diel zimnej série Lord of the Winter 2018/2019!

PROGRAM
Sobota 1.12. Open Jumping
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Nedeľa 2.12.
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Jan Egil Eide (NO) a Vendula Hausnerová (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Lord of the Winter III.

  • jan. 5, 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na tretí diel zimnej série Lord of the Winter 2018/2019!

PROGRAM
Sobota 5.1. Open Jumping
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Nedeľa 6.1.
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Petr Pupík (CZ) a Margaréta Kolevová (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Lord of the Winter IV.

  • feb. 2, 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na štvrtý diel zimnej série Lord of the Winter 2018/2019!

PROGRAM
Sobota 2.2. Open Jumping
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Nedeľa 3.2.
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Sari Mikkilä (FI) a Roman Hajnala (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Lord of the Winter V.

  • mar. 2, 2019

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na piaty diel zimnej série Lord of the Winter 2018/2019!

PROGRAM
Sobota 2.3. Open Jumping
Open Agility
Skúška A1, A2, A3

Nedeľa 3.3.
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Tamás Tráj (HU) a Iveta Lukáčová (SK)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)




Clenovia klubu

Martina Stryckova

Casper
Casper (Casper)
Amado Como El Viento
Amado Como El Viento (Dodo)


Barbora Odnogová

Gia
Gia
Wall-e
Wall-e


Alexandra Slezáková

A String of Pearls Rose Speedlight
A String of Pearls Rose Speedlight (Villa)
Ejva Srdcové Eso
Ejva Srdcové Eso (Ejvinka)
Bala Gulden Land
Bala Gulden Land (Sunny)


Kamil Szabo

BASTIEN Haliba
BASTIEN Haliba (Bastienkólia)
A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight
A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight (Malè Arielča)
Astien Aramisova Farma
Astien Aramisova Farma (Astien)


Monika Szabóová

A little Mermaid Rose Speed Light
A little Mermaid Rose Speed Light (Ariel)
ASTIEN Aramisova farma
ASTIEN Aramisova farma (Astien)
BASTIEN Haliba
BASTIEN Haliba (Bastien)
CH.GRACE KELY Fly Mystery
CH.GRACE KELY Fly Mystery (Grace)


Beata Podobná

Delyth Ferenčik
Delyth Ferenčik (Shy)
My Fellow Aislinn Shelby
My Fellow Aislinn Shelby (Shelby)


Dominika Sopinská

Tara
Tara
Nelly
Nelly (Nelly)


Lucia Čechová

Luna
Luna (Luna)


Zuzana Pošvancová

Badynka
Badynka
Ginestra Chocolate Del Comunale
Ginestra Chocolate Del Comunale (Bizzy)


Adrián Botka

Raisin White Princess z Anacapri
Raisin White Princess z Anacapri (Raisi)
Ajrin
Ajrin


Katarina Kaťuš



Natália Marková

Positive Flow Jumping Hunters
Positive Flow Jumping Hunters (Flow)
Chamberry Okti Biely démon
Chamberry Okti Biely démon (Berry)


Ivana Köplingerová

Sunny


Patrícia Ondrušková

Larry
Larry


Lucia Tomovičová

OMG it is Leia of Crazy stripes
OMG it is Leia of Crazy stripes (Leia)
Roxy
Roxy


Zuzana Potuckova

Aloha Rose Speedlight
Aloha Rose Speedlight (Mani)


Juraj Ruža

Mason`s Logan
Mason`s Logan (Logan)
Apocalypsa Rose Speedlight
Apocalypsa Rose Speedlight (Kali)
Beast Boo Boo Rose Speedlight
Beast Boo Boo Rose Speedlight (Buba)
Roxy
Roxy (Roxy)
Aussie Atrey Srdcové Eso
Aussie Atrey Srdcové Eso (Mangalica)
Ejva Srdcové Eso
Ejva Srdcové Eso (Tupello)
Inka Srdcové Eso
Inka Srdcové Eso (Tara)


Katarína Šimunová

Jantar Paleur
Jantar Paleur (Elvis)


Kristína Orlická

Demon Dobby Devil of Highland
Demon Dobby Devil of Highland (Dobby)


Kamil Szabó

A little mermaid Ariel Rose speedlight
A little mermaid Ariel Rose speedlight (Ariel)
BASTIEN Haliba
BASTIEN Haliba (Bastien)


Denisa Ružová

Beast Boo Boo Rose Speedlight
Beast Boo Boo Rose Speedlight (Buba)
Aussie Atrey Srdcové eso
Aussie Atrey Srdcové eso (Atrej)


Alexandra Gašparová

Ejva Srdcové eso
Ejva Srdcové eso (Ejvinka)


Nina Grajcarova

Odine Blue
Odine Blue (Odinka)


Petra Barborová

Frrr Via Bohemica
Frrr Via Bohemica (Frrr)
Jake
Jake
Baxy
Baxy


Karolína Dobiašová

Saša
Saša


Ivana Kušnierová

Crown Elliot Bílý Hřebíček
Crown Elliot Bílý Hřebíček (Eliot)
Aleki Bílý Hřebíček
Aleki Bílý Hřebíček (Aiki)