RSDC

Adresa: Čalovská 2, Bratislava

Kontakt: jurajruza@meru.sk, +421 903 674 236

www: http://www.rsdc.sk/


Rose Speedlight Dog Camp je prvá indoorová kynologická hala určená pre psí výcvik a šport. K dispozícii sú dve pracovné plochy: Agility Arena (umelá tráva) a Storm Arena (elaston). V priestoroch RSDC prebiehajú tréningy a preteky agility a tréningy frisbee, dogdancingu a show handlingu.

Preteky

Narodeninové skúšky 2020

  • feb. 29, 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na Narodeninové skúšky 2020!

PROGRAM

Sobota 29.2.2020
Skúška A1, A2, A3

Rozhodcovia: Roman Hajnala a Juraj Ruža
Garant akcie: Alexandra Slezáková
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Lord of the Winter V. 2019/2020

  • mar. 7, 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na piaty diel zimnej série Lord of the Winter 2019/2020!

PROGRAM

Sobota 7.3.2020
Open Jumping I.
Open Jumping II.
Open Agility I.

Nedeľa 8.3.2020
Open Agility II.
FINÁLE

Rozhodcovia: Svetlana Kreslina (LV) a Iveta Lukáčová (SK) - hospitant: Juraj Ruža
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)


Prihlasovanie štartuje 31.5.2019 o 20:00 a bude otvorené až do naplnenia kapacity
Pre uplatnenie zľavneného štartovného na celú sériu je potrebná úhrada do 30.6.2019
Uzávierka všetkých platieb je 30.7.2019 - po tomto termíne budú neuhradené miesta uvoľnené



Aprílové preteky 2020

  • apr. 5, 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na aprílové dvojskúšky!

PROGRAM

Nedeľa 5.4.2020
2x skúška A1
2x skúška A2
2x skúška A3

Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Garant akcie: Alexandra Slezáková
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Kvalifikačné preteky I 2020

  • apr. 18, 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na otvorené I. kolo kvalifikácie slovenskej reprezentácie na EO a MS 2020!

PROGRAM

Sobota 18.4.2020
Open Agility
Open Jumping

Nedeľa 19.4.2020
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Jurate Miliunaite (LT)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Storm cup 2020

  • máj 10, 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na jednodňové preteky s Grande Finále!

PROGRAM

Nedeľa 10.5.2020
Skúška A1, A2, A3
Open Agility
Open Jumping
STORM FINAL

Rozhodcovia: Veronika Nagy (HU) a Juraj Ruža (SK)
Garant akcie: Alexandra Slezáková
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)



Kvalifikačné preteky II 2020

  • máj 16, 2020

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na otvorené II. kolo kvalifikácie slovenskej reprezentácie na EO a MS 2020!

PROGRAM

Sobota 16.5.2020
Open Agility
Open Jumping

Nedeľa 17.5.2020
Open Jumping
Open Agility

Rozhodcovia: Rene Blank (DE)
Garant akcie: Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)




Clenovia klubu

Alexandra Gašparová

Ejva Srdcové eso
Ejva Srdcové eso (Ejvinka)


Adrián Botka

Ajrin
Ajrin
Raisin White Princess z Anacapri
Raisin White Princess z Anacapri (Raisi)


Barbora Odnogová

Wall-e
Wall-e
Gia
Gia


Kamil Szabo

BASTIEN Haliba
BASTIEN Haliba (Bastienkólia)
A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight
A LITTLE MERMAID ARIEL Rose Speedlight (Malè Arielča)
Astien Aramisova Farma
Astien Aramisova Farma (Astien)


Monika Szabóová

BASTIEN Haliba
BASTIEN Haliba (Bastien)
ASTIEN Aramisova farma
ASTIEN Aramisova farma (Astien)
CH.GRACE KELY Fly Mystery
CH.GRACE KELY Fly Mystery (Grace)
A little Mermaid Rose Speed Light
A little Mermaid Rose Speed Light (Ariel)


Lucia Čechová

Luna
Luna (Luna)


Zuzana Pošvancová

Badynka
Badynka
Ginestra Chocolate Del Comunale
Ginestra Chocolate Del Comunale (Bizzy)


Katarina Kaťuš



Lucia Tomovičová

Roxy
Roxy
OMG it is Leia of Crazy stripes
OMG it is Leia of Crazy stripes (Leia)


Zuzana Potuckova

Aloha Rose Speedlight
Aloha Rose Speedlight (Mani)


Natália Marková

Chamberry Okti Biely démon
Chamberry Okti Biely démon (Berry)
Positive Flow Jumping Hunters
Positive Flow Jumping Hunters (Flow)


Kamil Szabó

BASTIEN Haliba
BASTIEN Haliba (Bastien)
A little mermaid Ariel Rose speedlight
A little mermaid Ariel Rose speedlight (Ariel)


Dávid Studeník

Limited Edition for Nueva Sorpresa
RUGBY BOY Nueva Sorpressa (Riki)


Denisa Ružová

Beast Boo Boo Rose Speedlight
Beast Boo Boo Rose Speedlight (Buba)
Aussie Atrey Srdcové eso
Aussie Atrey Srdcové eso (Atrej)
Inka Srdcove eso
Inka Srdcove eso (Tara)


Nina Grajcarova

Odine Blue
Odine Blue (Odinka)


Martina Stryckova

Amado Como El Viento
Amado Como El Viento (Dodo)
Casper
Casper (Casper)


Karolína Dobiašová

Saša
Saša


Ivana Kušnierová

Aleki Bílý Hřebíček
Aleki Bílý Hřebíček (Aiki)
Crown Elliot Bílý Hřebíček
Crown Elliot Bílý Hřebíček (Eliot)


Adriana Kaczorova

Luna
Luna (Luna)
Unforgetable legend nueva sorpresa
Unforgetable legend nueva sorpresa (Forgy)


Patrícia Ondrušková

Larry
Larry


Kristína Orlická

Demon Dobby Devil of Highland
Demon Dobby Devil of Highland (Dobby)


Ivana Barányi Köplingerová

Sunny
Sunny


Beata Podobná

My Fellow Aislinn Shelby
My Fellow Aislinn Shelby (Shelby)
Delyth Ferenčik
Delyth Ferenčik (Shy)
Be Trinity Black Dabbeeco
Be Trinity Black Dabbeeco (Trinity)


Monika Parnahajova

Lisa ze Sedlmajerovy vily
Lisa ze Sedlmajerovy vily (Lexi)


Alexandra Slezáková

Archibald Gates of Heaven
Archibald Gates of Heaven (Benjen)
A String of Pearls Rose Speedlight
A String of Pearls Rose Speedlight (Villa)
Bala Gulden Land
Bala Gulden Land (Sunny)
Ejva Srdcové Eso
Ejva Srdcové Eso (Ejvinka)


Dominika Sopinská

Nelly
Nelly (Nelly)
Tara
Tara


Karolína Mikušová

Nikolett
Nikolett (Nika)


Katarína Šimunová

Jantar Paleur
Jantar Paleur (Elvis)


Petra Barborová

Baxy
Baxy
Jake
Jake
Frrr Via Bohemica
Frrr Via Bohemica (Frrr)


Martin Hudec

Angie z Kraje André
Angie z Kraje André (Angie)


Denisa Draškovičová

Lili
Lili


Veronika Olešovská

Dejvy
Dejvy


Juraj Ruža

Dracula Mystique Rose Speedlight
Dracula Mystique Rose Speedlight (Mysti)
Inka Srdcové Eso
Inka Srdcové Eso (Tara)
Ejva Srdcové Eso
Ejva Srdcové Eso (Tupello)
Aussie Atrey Srdcové Eso
Aussie Atrey Srdcové Eso (Mangalica)
Roxy
Roxy (Roxy)
Mason`s Logan
Mason`s Logan (Logan)
Beast Boo Boo Rose Speedlight
Beast Boo Boo Rose Speedlight (Buba)
Apocalypsa Rose Speedlight
Apocalypsa Rose Speedlight (Kali)


Denisa Karaffová

Amálka Agatha Sammar Bohemia
Amálka Agatha Sammar Bohemia (Amy)