June Exams 2024
June 2, 2024

Start: June 2, 2024

End: June 2, 2024

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Garant: Alexandra Slezáková

Spravca: Juraj Ruža, Beata Podobná

- Entry fee: 18.00 €
- Dalsi pes: 18.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to double-exam competition! :)

--- Competition will be held in the HALL EJVA ---

PROGRAM

Sunday 2.6.2024

9.00 – 9.15 Registration A2
9.30 1x exam J2 --- 1x exam A2 (S-M-I-L)
following 1x exam A3 --- 1x exam J3 (S-M-I-L)
following 1x exam J1 --- 1x exam A1 (S-M-I-L)

(i) Time plan will be published after entry deadline at least 1 day before the competition

Judge: Juraj Ruža (SK)
Guarantee: Alexandra Slezáková & Beata Podobná & Juraj Ruža
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

63
Teams registered
8
Finished registrations
122
Free places

LARGE 29

A3 8

A2 11

A1 10

INTERMEDIATE 6

A3 1

A2 2

A1 3

MEDIUM 10

A3 3

A2 3

A1 4

SMALL 18

A3 12

A2 3

A1 3

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Breed Category Club Country Status
Alena Tamaškovičová Iris Gulden land Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) Genius paw club SK
Eva Filípková Lea Labradorský retríver / Labrador Retriever INTERMEDIATE (A3) RSDC SK
Natália Beňová Ruby Kavalier king Charles Španiel / Cavalier King Charles Spaniel MEDIUM (A2) SK
Martina Raduka Misty Highland Uttara Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) MEOE HU
Natália Neštická Daisy Bígl / Beagle MEDIUM (A1) SMART dog club SK
Alžbeta Gromovská Beny Kríženec / Mixbreed LARGE (A2) Mestský kynologický klub Handlová SK
Alžbeta Gromovská Sabre II. de Alphaville Bohemia Belgický ovčiak / Belgian Shepherd Dog LARGE (A1) Mestský kynologický klub Handlová SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč / Miniature Pinscher SMALL (A3) RSDC SK
Petra Barborová Bazinga Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) RSDC SK
Zuzana Kalčevská Bella Ragazza la Vera Felicitá Parson russell teriér / Parson Russell Terrier SMALL (A3) JumpinGoat BB SK
Alica Rajec Valery Moravské srdce Šeltia / Shetland Sheepdog MEDIUM (A1) MKA Ister Bratislava SK
Alexandra Fúsková Rea Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A1) AK Nitra SK
Zuzana Cipovová A3Ch Sushi Kríženec / Mixbreed SMALL (A3) Agility klub LAZANY SK
Livia Kittova Balekova Black Tourmaline Terangro Royal Belgický ovčiak / Belgian Shepherd Dog LARGE (A2) Agility klub AJKA SK
Zuzana Cipovová Suzan Karen Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) Agility klub LAZANY SK
Nina Pažická Amanda Kríženec / Mixbreed LARGE (A1)
Ema Skalová London’s Fog Lace Rose Saya Vipet / Whippet INTERMEDIATE (A1) AGILITY klub TINKY SK
Natália Kollárová Sargas Natural Elements Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) Agility Dobrý pes SK
Emma Kmotríková Molly Kríženec / Mixbreed LARGE (A2) AK Skiper Bratislava SK
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon / Papillon SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Norbert Lüftinger Kira von den Umbacher Spitzen Kríženec / Mixbreed SMALL (A2) ÖGV HSC Simmering AT
Kl*** Ku**** Nanoraptor Brace Yourself Ponto Austrálska kelpia / Australian Kelpie INTERMEDIATE (A2) ÖGV HSC Simmering AT
Tereza Pňačeková Ruby Rose Quick Angel Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) SMART dog club SK
Martina Vakoničová DARIA DAY Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová A3CH ROZITA RAY Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová BORIA BAY Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová Meryl Marion of Summergarden Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A2) AK Skiper Bratislava SK
Dana Čunderlíková Gjerulff Explosive Mimic Šeltia / Shetland Sheepdog MEDIUM (A2) Agility AllStars Bratislava SK
Petra Horňáková Beitris Aisling Agam Kólia krátkosrstá / Collie smooth LARGE (A3) RSDC SK
Petra Horňáková Aimer le bleu Lago Benea Kólia krátkosrstá / Collie smooth LARGE (A3) RSDC SK
Mária Petrášková Bodie Maltézsky psík / Maltese SMALL (A1) MKA Tatry Poprad SK
Alžbeta Ráciková Ruby Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AK Nitra SK
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel / Poodle SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Simona Pôbišová Luigi Rogohox Drsnosrstý foxteriér / Fox Terrier Wire MEDIUM (A1) Agility klub LAZANY SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon / Papillon SMALL (A3) MKA Ister Bratislava SK
Jana Juhasova Unisono Nino Maria Sirrah Papillon / Papillon SMALL (A2) t.j. CA Žilina SK
Jana Juhasova Persilla Logensa Mária Sirrah Papillon / Papillon SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Jana Juhasova A Dreamer Maria Sirrah Papillon / Papillon SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon / Papillon SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Ema Skalová Sunnily Sweetie Loty Airedalský teriér / Airedal Terrier LARGE (A1) AGILITY klub TINKY SK
Viktoria Varga Indy In Fidem Belgický ovčiak Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois LARGE (A2) MEOE HU
Adam Ščibrány Velox Crur Dia Lagotto Romagnolo / Lagotto Romagnolo INTERMEDIATE (A2) AGILITY klub TINKY SK
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel / Poodle SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Miroslava Sviežená MUDr. Evolution od Hajočky Pudel / Poodle SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight Patterdale teriér / Patterdale Terrier SMALL (A3) Canis Club Cífer SK
Helmut Klomser Faye of Magic Border Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AHA Donustadt AT
Sonja Klomser Bree Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AHA Donustadt AT
Helmut und Sonja Klomser Ria Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AHA Donustadt AT
Natália Melišková Double trouble Red Element Belgický ovčiak Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois LARGE (A1) AK Nitra SK
Milena Kohutková Ceys Accecard Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A1) AK Skiper Bratislava SK
Dominika Grúberová Raven Kríženec / Mixbreed LARGE (A2) RSDC SK
Milena Kohutková Lucy Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AK Skiper Bratislava SK
Soňa Gillányiová Wall-e Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A3) MKA Ister Bratislava SK
Soňa Gillányiová Bastien Sobasan Mudi / Mudi MEDIUM (A3) MKA Ister Bratislava SK
Anna Heizerová Captain Caramel Chimneysweep Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) MKA Ister Bratislava SK
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) MKA Ister Bratislava SK
Manuela Schmid Dzok (Rhan from Shepherds Own) Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) ÖGV Tulln AT
Alexandra Slezáková A3Ch J3Ch Archibald Gates of Heaven Mudi / Mudi MEDIUM (A3) RSDC SK
Bianka Jariabková Eby Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A1) AK FIFI Poluvsie SK
Kamila Bzdúšková Empress Elfie Skotské jaro Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A1) MKA Ister Bratislava SK
Marta Uhlíková Dris Martaran Belgický ovčiak Tervuren / Belgian Shepherd Dog Tervuren LARGE (A1) SMART dog club SK
Marta Uhlíková Birdy Dog Arabat Belgický ovčiak Tervuren / Belgian Shepherd Dog Tervuren LARGE (A1) SMART dog club SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138