Slovak Junior Championship & Oldies Cup 2024
Sept. 8, 2024

Start: Sept. 8, 2024

End: Sept. 8, 2024

Country: Slovenska Republika / Slovakia

Club: RSDC

Garant: Alexandra Slezáková

Spravca: Beata Podobná, Juraj Ruža

- Entry fee: 20.00 €
- Dalsi pes: 20.00 €

Event agenda: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp invites to Slovak Junior Championship in agility & Oldies Cup!

!!! COMPETITION IS OPEN ONLY FOR CHILDREN AND JUNIORS AND OLDIES (SENIORS) !!!

--- Competition will be held in the HALL EJVA ---

PROGRAM

Sunday 8.9.2024
9:00-9:30 Registration
9:45 Open Jumping
Open Agility I
Open Agility II

(!) (!) It’s necessary to note handler's year of birth to the entry

(i) Time plan will be published after entry deadline at least 1 day before the competition

Judges: Iveta Lukáčová (SK) & Annamária Borovská (SK)
Guarantee: Alexandra Slezáková & Beata Podobná
Venue: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Area of BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovakia
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

35
Teams registered
0
Finished registrations
100
Free places

LARGE 11

A3 1

A2 6

A1 4

INTERMEDIATE 4

A3 0

A2 3

A1 1

MEDIUM 10

A3 1

A2 6

A1 3

SMALL 10

A3 5

A2 1

A1 4

Starting list

Zoznam registrovanych pretekarov

Name Photo Dog Breed Category Club Country Status
Tereza Weidlichová Bella Mountain Dog Appenzellsky salasnicky pes / Appenzellsky salasnicky pes LARGE (A2) iny SK
Karolína Blahušiaková Molly Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) AGILITY klub TINKY SK
Sofia Polakovičová Blueberry Zlatý retríver / Golden retriever LARGE (A1) Mestský kynologický klub Handlová SK
Nina Pažická Amanda Kríženec / Mixbreed LARGE (A1)
Simona Pôbišová Luigi Rogohox Drsnosrstý foxteriér / Fox Terrier Wire MEDIUM (A1) Agility klub LAZANY SK
Kamila Bzdúšková Empress Elfie Skotské jaro Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A1) MKA Ister Bratislava SK
Zora Šipošová Rony Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AK POHODIČKA SK
Zora Šipošová Leny Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AK POHODIČKA SK
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon / Papillon SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon / Papillon SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Tereza Pňačeková Ruby Rose Quick Angel Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) SMART dog club SK
Miroslava Sviežená MUDr. Evolution od Hajočky Pudel / Poodle SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Adela Dorniaková Blaze Bellis Hope Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A2) Agility klub AJKA SK
Tatjana Kašparová Amon Paganiniho symfonie Pudel / Poodle MEDIUM (A3) MKK Trnava, Kopánka SK
Alexandra Čoková Poppy Yorkshire Terrier / Yorkshire Terrier SMALL (A1) Mestský kynologický klub Handlová SK
Anna Heizerová Chuck En Bohemia Grant Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) MKA Ister Bratislava SK
Anna Heizerová Captain Caramel Chimneysweep Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) MKA Ister Bratislava SK
Ema Slivková Cioccolatta Properipes Ochi Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) RSDC SK
Jana Saloušeková Poppy Fatranský sen Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A2) Mestský kynologický klub Handlová SK
Jana Saloušeková Calamita L' amico devoto Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A1) Mestský kynologický klub Handlová SK
Alica Rajec Valery Moravské srdce Šeltia / Shetland Sheepdog MEDIUM (A1) MKA Ister Bratislava SK
Ema Brunovska Bailey Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) Agility Dobrý pes SK
Terézia Podolanová Raily Rose Caprina Dowina Papillon / Papillon SMALL (A2) Agility klub AJKA Trenčín SK
Rebeka Gloneková Molly Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) AK Nitra SK
Alžbeta Ráciková Ruby Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AK Nitra SK
Lenka Líškayová LONG ISLAND By White Star Čivava / Chihuahua SMALL (A3) Mestský kynologický klub Handlová SK
Lenka Líškayová Samantha Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) Mestský kynologický klub Handlová SK
Sofia Kyselicová Tyna Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AGILITY klub TINKY SK
Natália Beňová Ruby Kavalier king Charles Španiel / Cavalier King Charles Spaniel MEDIUM (A2) SK
Marta Uhlíková Birdy Dog Arabat Belgický ovčiak Tervuren / Belgian Shepherd Dog Tervuren LARGE (A2) SMART dog club SK
Sofia Zoe Purmova Jenny Kríženec / Mixbreed INTERMEDIATE (A2) AK Joy Michalovce SK
Sofia Zoe Purmova Bambi Fantasaurs Belgický ovčiak Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois LARGE (A2) AK Joy Michalovce SK
Bianka Jariabková Eby Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A1) AK FIFI Poluvsie SK
Karolína Trokanová Polly Parson russell teriér / Parson Russell Terrier MEDIUM (A2) Agility klub Ajka SK
Adrian Thomay Molly Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A3) AK Ajka Trenčín SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138