Júnové skúšky 2024
2. jún 2024

Začiatok: 2. jún 2024

Koniec: 2. jún 2024

Štát: Slovenska Republika / Slovakia

Klub: RSDC

Garant: Alexandra Slezáková

Spravca: Juraj Ruža, Beata Podobná

- Cena štartovného: 18,00 €
- Dalsi pes: 18,00 €

Propozície: Propozicie SK , Propositions EN

Rose Speedlight Dog Camp pozýva na dvojskúšky pre všetky kategórie! :)

--- Preteky sa uskutočnia v HALE EJVA ---

PROGRAM

Nedeľa 2.6.2024

9.00 – 9.15 Prezentácia A2
9.30 1x skúška J2 --- 1x skúška A2 (S-M-I-L)
nasleduje 1x skúška A3 --- 1x skúška J3 (S-M-I-L)
nasleduje 1x skúška J1 --- 1x skúška A1 (S-M-I-L)

(i) Časový harmonogram bude zverejnený po uzávierke najneskôr 1 deň pred pretekmi

Rozhodca: Juraj Ruža (SK)
Garant akcie: Alexandra Slezáková & Beata Podobná & Juraj Ruža
Miesto konania: RSDC / Kynologická hala RSDC, o.z.
Areál BETA-CAR, Drevárska 23, Pezinok, Slovensko
GPS 48°16'40"N, 17°16'11"E (48.277998, 17.270119)

Aby ste sa mohli registrovat na tieto preteky, musite byt prihlaseny.

Prihlasit sa

87
Prihlásených tímov
23
Dokončené registrácie
107
Voľné miesta

LARGE 32

A3 8

A2 14

A1 10

INTERMEDIATE 9

A3 2

A2 5

A1 2

MEDIUM 13

A3 2

A2 6

A1 5

SMALL 33

A3 21

A2 5

A1 7

Štartovná listina

Zoznam registrovanych pretekarov

Meno Fotografia Pes Rasa Kategória Klub Štát Stav
Csenge Kerékgyártó Müzli Nemecký špic / German Spitz SMALL (A3) HU
Anna Kerékgyártó Mirage from Golden Regia Pudel / Poodle MEDIUM (A2)
Dagmar Kövérová Amálka Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) t.j. CA Žilina SK
Simona Pôbišová Luigi Rogohox Drsnosrstý foxteriér / Fox Terrier Wire MEDIUM (A1) Agility klub LAZANY SK
Lubica Kremserova Alissia the High Tatras Blueberry Pudel / Poodle SMALL (A2) Canis Club Cífer SK
Hanna Hancs Bariguard Extreme Lana Del Rey Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) Béta Kutya Klub HU
Natália Hrušková Lalka Kokobolo Pudel / Poodle SMALL (A2) t.j. CA Žilina SK
Zuzana Kalčevská Bella Ragazza la Vera Felicitá Parson russell teriér / Parson Russell Terrier SMALL (A3) JumpinGoat BB SK
Anita Winkler Leigh - Hi's BI BYE BABY Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A3) Agility AllStars Bratislava SK
Nina Nagyová Metty Kríženec / Mixbreed SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Diana Valachová Hannah Aibara Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A2) AK Nitra SK
Natalia Svobodova Baio Baleo Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) Quick angel team SK
Natalia Svobodova Bellina Bayo of KY's Spirit Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A3) Quick angel team SK
Hana Skačanová Ariana Kríženec / Mixbreed INTERMEDIATE (A2) SMART dog club SK
Eva Debnarova Dorka Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) KAČR SK
Adél Baráth Honey Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) A-team SE Győr HU
Manuela Schmid Dzok (Rhan from Shepherds Own) Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) ÖGV Tulln AT
Na***** Mi***** COCO PRINCESS Estrela de Aqua Portugalský vodný pes / Portuguese Water Dog LARGE (A1) Agility klub Ajka SK
Varvara Hromková Chilli Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AGILITY klub TINKY SK
Hana Valentová Lilli Jack Russell teriér / Jack Russell Terrier SMALL (A3) Jumpingsdogs Lednice CZ
Kamila Bzdúšková Empress Elfie Skotské jaro Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A1) MKA Ister Bratislava SK
Adela Szabová Pluto Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) RSDC SK
Barbora Odnogová Gamora Rose Speedlight Patterdale teriér / Patterdale Terrier SMALL (A1) RSDC SK
Alica Rajec Valery Moravské srdce Šeltia / Shetland Sheepdog MEDIUM (A1) MKA Ister Bratislava SK
Livia Kittova Balekova Black Tourmaline Terangro Royal Belgický ovčiak / Belgian Shepherd Dog LARGE (A2) Agility klub AJKA SK
Karin Kovačocyová Xanthippi Bradáč / Schnauzer SMALL (A3) MKK Trnava, Kopánka SK
Monika Grofčíková Nyo Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) SMART dog club SK
Tatiana Marekova DŽIWY Bambabibi Papillon / Papillon SMALL (A3) RSDC SK
Daša Meravá Gimie Maparo Active Šeltia / Shetland Sheepdog MEDIUM (A1) RSDC SK
Lenka Líškayová LONG ISLAND By White Star Čivava / Chihuahua SMALL (A3) Mestský kynologický klub Handlová SK
Kl*** Ku**** Nanoraptor Brace Yourself Ponto Austrálska kelpia / Australian Kelpie INTERMEDIATE (A2) ÖGV HSC Simmering AT
Norbert Lüftinger Kira von den Umbacher Spitzen Kríženec / Mixbreed SMALL (A2) ÖGV HSC Simmering AT
Lucia Holická ALLEGRA THE VELVET FUR Pudel / Poodle LARGE (A2) RSDC SK
Simona Filova A3Ch Allegra La Vera Felicita Parson russell teriér / Parson Russell Terrier SMALL (A3) RSDC SK
Simona Filova Kiwi Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) RSDC SK
Adrian Thomay Molly Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A3) AK Ajka Trenčín SK
Sofia Kyselicová Tyna Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AGILITY klub TINKY SK
Paulína Gajdošová Luna Kríženec / Mixbreed LARGE (A1) AK & KK Hafík Bratislava SK
Elena Jarošová Galaxy od Skučáku Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A2) Agility Dobrý pes SK
Alena Tamaškovičová Iris Gulden land Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) Genius paw club SK
Eva Filípková Lea Labradorský retríver / Labrador Retriever INTERMEDIATE (A3) RSDC SK
Martina Raduka Misty Highland Uttara Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) MEOE HU
Natália Neštická Daisy Bígl / Beagle MEDIUM (A1) SMART dog club SK
Alžbeta Gromovská Beny Kríženec / Mixbreed LARGE (A2) Mestský kynologický klub Handlová SK
Alžbeta Gromovská Sabre II. de Alphaville Bohemia Belgický ovčiak / Belgian Shepherd Dog LARGE (A1) Mestský kynologický klub Handlová SK
Petra Barborová Frrr Via Bohemica Trpasličí pinč / Miniature Pinscher SMALL (A3) RSDC SK
Petra Barborová Bazinga Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) RSDC SK
Alexandra Fúsková Rea Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A1) AK Nitra SK
Zuzana Cipovová A3Ch Sushi Kríženec / Mixbreed SMALL (A3) Agility klub LAZANY SK
Zuzana Cipovová Suzan Karen Kríženec / Mixbreed SMALL (A1) Agility klub LAZANY SK
Nina Pažická Amanda Kríženec / Mixbreed LARGE (A1)
Natália Kollárová Sargas Natural Elements Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) Agility Dobrý pes SK
Emma Kmotríková Molly Kríženec / Mixbreed LARGE (A2) AK Skiper Bratislava SK
Helena Studeníková Rugby Boy Nueva Sorpresa Papillon / Papillon SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Tereza Pňačeková Ruby Rose Quick Angel Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) SMART dog club SK
Martina Vakoničová DARIA DAY Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová A3CH ROZITA RAY Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová BORIA BAY Vakonič Family Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová Shadow of Aire SOFIA SOLARE Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AK Skiper Bratislava SK
Martina Vakoničová Meryl Marion of Summergarden Šeltia / Shetland Sheepdog SMALL (A2) AK Skiper Bratislava SK
Dana Čunderlíková Gjerulff Explosive Mimic Šeltia / Shetland Sheepdog MEDIUM (A2) Agility AllStars Bratislava SK
Petra Horňáková Beitris Aisling Agam Kólia krátkosrstá / Collie smooth LARGE (A3) RSDC SK
Petra Horňáková Aimer le bleu Lago Benea Kólia krátkosrstá / Collie smooth LARGE (A3) RSDC SK
Mária Petrášková Bodie Maltézsky psík / Maltese SMALL (A1) MKA Tatry Poprad SK
Alžbeta Ráciková Ruby Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A2) AK Nitra SK
Anita Brůhová Bandit Erya's Elita Pudel / Poodle SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Lenka Adámková Mája Krásný motýl Papillon / Papillon SMALL (A3) MKA Ister Bratislava SK
Jana Juhasova Unisono Nino Maria Sirrah Papillon / Papillon SMALL (A2) t.j. CA Žilina SK
Jana Juhasova Persilla Logensa Mária Sirrah Papillon / Papillon SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Jana Juhasova A Dreamer Maria Sirrah Papillon / Papillon SMALL (A3) t.j. CA Žilina SK
Helena Studeníková Rusalka Nueva Sorpresa Papillon / Papillon SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Viktoria Varga Indy In Fidem Belgický ovčiak Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois LARGE (A2) MEOE HU
Adam Ščibrány Velox Crur Dia Lagotto Romagnolo / Lagotto Romagnolo INTERMEDIATE (A2) AGILITY klub TINKY SK
Miroslava Sviežená MUDr. Pyco Pudel / Poodle SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Miroslava Sviežená MUDr. Evolution od Hajočky Pudel / Poodle SMALL (A3) AK Skiper Bratislava SK
Elena Medová Di Wonder Woman Rose Speedlight Patterdale teriér / Patterdale Terrier SMALL (A3) Canis Club Cífer SK
Helmut Klomser Faye of Magic Border Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AHA Donustadt AT
Sonja Klomser Bree Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AHA Donustadt AT
Helmut und Sonja Klomser Ria Borderská kólia / Border Collie LARGE (A2) AHA Donustadt AT
Natália Melišková Double trouble Red Element Belgický ovčiak Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois LARGE (A1) AK Nitra SK
Milena Kohutková Ceys Accecard Borderská kólia / Border Collie INTERMEDIATE (A1) AK Skiper Bratislava SK
Dominika Grúberová Raven Kríženec / Mixbreed LARGE (A2) RSDC SK
Milena Kohutková Lucy Borderská kólia / Border Collie LARGE (A3) AK Skiper Bratislava SK
Soňa Gillányiová Wall-e Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A3) MKA Ister Bratislava SK
Soňa Gillányiová Bastien Sobasan Mudi / Mudi MEDIUM (A3) MKA Ister Bratislava SK
Anna Heizerová Captain Caramel Chimneysweep Borderská kólia / Border Collie LARGE (A1) MKA Ister Bratislava SK
Bianka Jariabková Eby Kríženec / Mixbreed MEDIUM (A1) AK FIFI Poluvsie SK

O projekte

Tento portal bol vytvoreny pre zjednodusenie prihlasovani na agility preteky. Kazdy slovensky agility klub ma moznost pouzivat tento portal zdarma.

Nevahaj ma oslovit

Noske

Podporuju ma


Kontakt

(+421) 903 162 138